Мостотрест

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Мостотрест»
Тип Публічна компанія
Форма власності Акціонерне товариство
Галузь Будівельна справа
Засновано 1930
Штаб-квартира Росія Росія: Москва
Ключові особи Власов Володимир Миколайович - генеральний директор
Виторг $3,0 млрд. (2012)
Операційний прибуток (EBIT)
  • 18 094 000 000 російський рубль (2016)[1]
Чистий прибуток
  • 5 013 000 000 російський рубль (2016)[1]
Холдингова компанія Q4087906?
Сайт www.mostotrest.ru

Мостотрестросійська будівельна компанія, одна з найбільших організацій країни в галузі будівництва та реконструкції залізничних, автодорожніх і міських мостів і шляхопроводів. Повне найменування - Товариство з обмеженою відповідальністю «Мостотрест». Штаб-квартира - в Москві.

Діяльність[ред. | ред. код]

«Мостотрест» веде свою діяльність в Москві і Московській області, Санкт-Петербурзі, Краснодарському краї, Нижегородської, Ярославської, Ростовської, Рязанської, Воронезької, Тамбовської, Володимирській, Іванівській, Іркутської, Липецької та інших областях.

«Мостотрест» брав участь в реалізації низки проектів в рамках підготовки до зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі - будівництво транспортної розв'язки в Сочі на перетині Курортного проспекту і вул. 20-й гірськострілецький дивізії; будівництво транспортної розв'язки «Адлерський кільце»; будівництво дороги «Адлер - нижня станція гірськолижного курорту« Роза Хутір », будівництво дублера Курортного проспекту в Сочі, поєднана (автомобільна і залізна) дорога« Адлер - курорт «Альпіка-Сервіс».

На середину 2015 року «Мостотрест» бере участь в реалізації ряду комплексних проектів з розвитку транспортної інфраструктури, таких як будівництво шостої ділянки (км 334 - км 543) швидкісної автомобільної дороги М-11 «Москва - Санкт-Петербург»; будівництво та реконструкція автомобільних доріг М-4 «Дон», М-9 «Балтія», М-11 «Нарва», Владивосток - Знахідка - Порт Східний (Приморський край), будівництво Бусіновской розв'язки в Москві, Борського моста в Нижньому Новгороді, Ворошиловського моста в Ростові-на-Дону.[2]

Примітки[ред. | ред. код]