Назарова Рена Рафіковна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Назарова Рена Рафіковна
Народилася 24 травня 1983(1983-05-24) (34 роки)
Громадянство Flag of Ukraine.svg Україна
Діяльність журналіст, головний редактор, редактор і телеведучий[d]
Alma mater Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Партія УДАР

Ре́на Ра́фіковна Наза́рова (нар. 24 травня 1983(19830524), м. Київ) — українська журналістка, громадський діяч, політик. З 2014 р. — депутат Київради від партії УДАР (секретар постійної комісії з питань інформаційної політики та реклами).

Член Національної спілки журналістів України, протягом 7 років автор та ведуча соціального ток-НЕшоу «Київський форум»[1]


Освіта[ред.ред. код]

Магістр журналістики. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка (2006).

Публічна діяльність[ред.ред. код]

З 2004 року — на телебаченні. Ведуча програм — «За київським часом», «Місце зустрічі: Хрещатик, 26», «По суті», «Інший погляд».

З 2007 по 2014 автор і ведуча соціального проекту — ток-шоу «Київський форум»: спочатку на Київському державному телебаченні, після — на телеканалі ZIK.

2009 р. — головний редактор творчого об'єднання «Перший громадський» Київської державної телерадіокомпанії.

20122013 — шеф-редактор газети «Київський форум».

Телепередачу Рени Назарової неодноразово намагалися закрити з політичних мотивів[2]. Однак громадськість Києва відстояла передачу[3].

Гасло форуму: «Доля нашого міста — тільки в наших руках». Медіа-проект «Київський форум» об'єднує телепередачу, Інтернет-сайт, однойменну газету і громадську організацію. Проект не комерційний, існує на кошти громадської організації.

Політична діяльність[ред.ред. код]

Жовтень 2012 — кандидат у депутати Верховної Ради України по 222 округу в м. Київ (2 місце, 25 % голосів).

Травень 2014 — депутат Київради, № 3 у списку партії УДАР.

Патріотка, прихильниця сильної та самостійної української держави без політичної інтеграції у військово-політичні союзи.

На місцевому рівні підтримує відновлення реального розгалуженого місцевого самоврядування. 

Ініціатор створення Суспільного телебачення Киева (СТК)[4]

 Громадськість підтримала цю ініціативу і звернулася до київського міського голови Віталія Кличка і депутатів Київради щодо створення СТК на базі комунальної телекомпанії «Київ»[5]

 19 червня 2014 на пленарному засіданні Київради Рена Назарова стала секретарем комісії з питань інформаційної політики та реклами. комісія створила робочу групу по підготовці рішення Київради «Про створення Суспільного телебачення Києва» на чолі з Реною Назаровою. Комісія планує винести проект рішення щодо створення СТК на голосування Київради наприкінці липня 2014[6] (і що?)

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]