Нове Покоління

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нове покоління

Логотип об'єднання УХЦ "Нове Покоління".png
Єпископів Андрій Тищенко, Сергій Цалко, Андрій Коваленко, Олександр Чіганцев, Сергій Любежанін, Вадим Храптович, Антон Тищенко, Олег Пурімов, Сергій Гріднєв, Дмитро Кузьменко. Єпископи церков "Нове покоління" під покровительством апостола Олексія Лєдяєва: Олександр Малоран, Артур Мнацаканян, В'ячеслав Чорний, Андрій Неволін, Олександр Луценко, Юрій Шмуляр.
Навчальних закладів Євангельська Теологічна Семінарія
Офіційний сайт newgeneration.in.ua

«Нове покоління» (Україна) — міжнародний апостольський рух, що налічує понад 450 церков в Україні, Європі та США. Об'єднання церков "Нове покоління" очолює Андрій Георгійович Тищенко (Дані до Повномасштабного вторгнення)

Історія[ред. | ред. код]

Церква "Нове покоління" була офіційно зареєстрована як Релігійна громада "Нове покоління" у 2002 році, за рішенням вірян харизматичної церкви "Світ миру". Згодом, у 2006 році, було створено Духовне Управління християн віри євангельської Української Християнської Церкви "Нове покоління".[1]

Об'єднання церков "Нове покоління" очолює Андрій Георгійович Тищенко. Він був обраний головою об'єднань церков "Нове покоління" в Україні. [2]Андрій Тищенко також заснував міжнародний Біблійний коледж "Нове покоління" у 1995 році на базі церкви в місті Першотравенськ.[3]

З метою навчання та підготовки духовних лідерів, у 2018 році, була відкрита Євангельська Теологічна Семінарія[4] на базі церкви "Нове покоління" у місті Першотравенськ. [5]

З 2 травня 2023 року об'єднання церков "Нове покоління" під керівництвом Андрія Тищенка не підпорядковані апостолу Олексію Лєдяєву. [6].

Релігійні переконання та доктрина[ред. | ред. код]

Церква "Нове покоління" в Україні належить до протестантизму і відображає християнську віру на основі Біблії. Її учення базується на головних християнських принципах, таких як віра в Ісуса Христа як Спасителя та Бога, освячення Духом Святим, та інші важливі аспекти християнської доктрини.[7]

Взаємовідносини з іншими церковними спільнотами[ред. | ред. код]

Церква "Нове покоління" прагне підтримувати плідні взаємовідносини з іншими християнськими церквами та спільнотами в Україні. Вона активно співпрацює з еклезіальними організаціями, міжконфесійними форумами та іншими релігійними установами з метою спільної роботи над суспільними та гуманітарними ініціативами.

 • Євангельські церкви й громадські діячі заснували «Всеукраїнський Собор» [8]
 • Близько 20 тисяч українців узяли участь у молитовному марафоні за сім'ю. [9]
 • «Бог завжди з нами у важкі часи». Протестанти провели у Києві велелюдний День подяки. [10]
 • На харківському «Металісті» на Трійцю розгорнули найбільший у світі прапор України. [11]

Соціальна робота[ред. | ред. код]

Церква "Нове покоління" в Україні відзначається не лише своєю релігійною діяльністю, але й активною соціальною роботою, зокрема через реабілітаційні центри, що функціонують на її базі. Ці центри надають допомогу людям, що потребують реабілітації та підтримки у подоланні залежностей, психологічних труднощів та інших проблем.

Однак, варто зазначити, що керівники деяких реабілітаційних центрів, що діють на базі церкви "Нове покоління", були притягнуті до відповідальності у зв'язку з порушеннями в управлінні цими центрами. [12]

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Релігійна організація "ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" Код ЄДРПОУ 34771999 — Опендатабот. opendatabot.ua (укр.). Процитовано 25 травня 2023. 
 2. Тищенко Андрій Георгійович. irbis-nbuv.gov.ua. Процитовано 25 травня 2023. 
 3. Библейская школа 2022 "Новое поколение" в Киеве. Международная Библейская Школа (ru-RU). Процитовано 25 травня 2023. 
 4. Головна. UETS (англ.). Процитовано 25 травня 2023. 
 5. Евангельская теологическая семинария открыла отделение в Першотравенске. religions.unian.net (рос.). Процитовано 25 травня 2023. 
 6. Ледяев заявил о выводе украинского епископата из состава международного Движения «Нового Поколения» | Новости inVictory (ru-RU). 3 травня 2023. Процитовано 25 травня 2023. 
 7. Символ веры - Нове покоління (ru-RU). 1 вересня 2021. Процитовано 25 травня 2023. 
 8. Євангельські церкви і громадські діячі заснували «Всеукраїнський Собор» » Релігія в Україні. Вера и религия. Философия и религия в Украине. www.religion.in.ua. Процитовано 25 травня 2023. 
 9. Близько 20 тисяч українців узяли участь у молитовному марафоні за сім'ю » Релігія в Україні. Вера и религия. Философия и религия в Украине. www.religion.in.ua. Процитовано 25 травня 2023. 
 10. "Бог завжди з нами у важкі часи". Протестанти провели у Києві велелюдний День подяки - РІСУ. Релігійно-інформаційна служба України (укр.). Процитовано 25 травня 2023. 
 11. На харківському "Металісті" на Трійцю розгорнули найбільший у світі прапор України | Справжня Варта. Справжня Варта. Харків. Процитовано 25 травня 2023. 
 12. Лихогляд, Катерина (29 грудня 2021). Поки Бог не бачить: що відбувається в релігійних центрах, які стихійно працюють по всій країні (укр.).