Обговорення:Симонова Ксенія Олександрівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Krym regions.svg
Статтю «Симонова Ксенія Олександрівна» поліпшено в рамках Кримського тижня
(1 грудня — 15 грудня 2010 року)
Aivazovsky - Alushta.jpg

критична інформація[ред. код]

@Smartmamay: ця правка diff відкинута, бо вона за формою вандальна: поламано шаблон {{Художник. Крім того, немає ВП:АД, взагалі лінків. Є й інші недоліки. Якщо хочете внести у статтю критичну інформацію, напишіть тут, допоможемо. — Юрій Дзядик в) 15:45, 22 лютого 2019 (UTC).

дуже складні питання[ред. код]

@Alecs: щодо Вашої правки diff.

Зауваження 1

Життєпису (де народилася, хто батьки, де вчилася, де працювала до 2009 року, з ким і коли одружена тощо) немає. Навіть те, що написано, може бути скасовано, бо зараз немає жодного джерела. Навіть неавторитетні джерела, які були раніше, вже не працюють.

Назва розділу "З життя і творчості" відповідає змісту.

Зауваження 2

Розділ "Скандали" порушує правила ВП:БЖЛ, ВП:НТЗ, ВП:НЕНОВИНИ. Скандал анонсовано, але скандалу ще не було і немає, тому порушено ВП:НЕПРОРОК. Стаття на gazeta.ua, там якось був вже фейк про Вікіпедію, сумнівне ВП:АД. Твердження "виявилась палкою прихильницею Путіна" має присмак пересмаженої потребує перевірки, чи відповідає дійсності. Можливо, сторінку у фейсбуці зламано. 14 лютого 2019 я вніс у цю статтю інформацію diff про виступ Симонової на фестивалі Koktebel Jazz Party[ru] у Коктебелі з джерелами 2017 року:

Дуже складна ситуація. З Симоновою домовлялися півроку, і врешті решт поламали усі домовленості, Тепер роблять провокацію. Прошу не поспішати, щоб не стати сліпим знаряддям провокаторів. Розрахунок на це.

Ще. Україна не клон СРСР, де "отщепенцев" заборонялося згадувати добрим словом. Інакше потрапимо туди, де СРСР. У пекло. Як влучно сказав Станіслав Лем.

Висновок

На жаль, скасовую Вашу правку diff за ВП:КОНС як таку, що порушує правила, неконсенсусну. До досягнення консенсусу.

P.S. Згідно ВП:ОФО, прошу усіх не розривати мій текст.

Юрій Дзядик в) 12:32, 24 лютого 2019 (UTC).

ок, я трохи перефразую, от посилання на її фб якщо Ви сумнівалися у справжності інформації Олексій (обговорення) 17:03, 24 лютого 2019 (UTC)
Краще, але ще не консенсус. Потім напишу зауваження, і запропоную текст. — Юрій Дзядик в) 22:12, 24 лютого 2019 (UTC).