Обговорення:Patch-clamp

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
FA gold ukr g.png

Ця стаття належала до вибраних статей. Див. сторінку обговорення. Вибрана 4 березня 2006 року.
Після подальшого обговорення стаття була позбавлена статусу.


Обговорення номінації:
  • Пропонує: Даний текст - перший на моїй пам’яті зразок дійсної міжслов’янської кооперації, про яку свого часу так багато говорили. Стаття написана спільно мною та Hoegni одночасно для української та російської Вікіпедій. --Shao 19:57, 4 березня 2006 (UTC)
  • Підтримують:
    • --rosty 01:20, 6 березня 2006 (UTC)
  • Проти:
  • Рішення: Пропозиція отримала максимальну підтримку на день вибору, немає заперечень та застерень. Стаття висунута до того як було висунуто статтю Вовк. --rosty 01:20, 6 березня 2006 (UTC)
|

Речення про відкриття Костюком етс параграфу "Історія впровадження" не відповідає дійсності. Це треба переробити. Невже ніхто не порівнював статтю з англійським, чи навіть російським, чи будь яким іншим варіантом статті під час перевірки на додання до обраних? --Baya 09:32, 18 грудня 2006 (UTC)

Назва Patch-clamp?![ред. код]

Можливо мовники підкажуть як вірно назвати? Просто зараз в багатьох наукових статтях навіть прізвище автора не транслітерують - пишуть англійською, я гадаю це через непрофесіоналізм і погане володіння іноземною мовою. Бояться наші вчені перекладати терміни, демонструючи свою вторинність.

І взагалі, як можна було обрати статтю з таким списком літератури?!

--MaxHerz 20:17, 12 січня 2012 (UTC)