Обговорення Вікіпедії:Запити на арбітраж/Prima klasy4na

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дискусію перенесено із сторінки запиту. --yakudza พูดคุย 09:55, 26 серпня 2009 (UTC)

Також прошу Ahonca дати посилання на закони США, що стосуються реклами --Ілля 20:31, 24 серпня 2009 (UTC)

Українська Вікіпедія має підкорятися не лише американським, а й українським законам. Ось Закон «Про рекламу». Також читай ВП:ЧНЄВ.--Анатолій (обг.) 21:39, 24 серпня 2009 (UTC)
Прошу, чому Українська Вікіпедія має підкорятися українським законам? Також якщо вона має підкорятися українським, це не скасовує потребу підкорятися американським, про що, до речі, ти сам і написав. Що читати у ВП:ЧНЄВ і для чого? Чи не вважаєш ти за аналогією, що користувач Yakudza використовує Вікіпедію як трибуну для пропаганди Якудзи, Raider для пропаганди рейдерства, Крис для пропаганди зброї? Як ти ставишся до необхідності кваліфікації певного явища як реклами, за визначенням Закону про рекламу: реклама - інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару;. Чи можна сказати, що статті у Вікіпедії про тютюн чи алкоголь розповсюджені в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначені сформувати або підтримати обізнаність споживачів? --Ілля 08:49, 25 серпня 2009 (UTC)
Ilya, чомусь, коли ти був арбітром, стільки питань не задавав. Узагалі, наскільки я розумію, питання мають завадати арбітри сторонам, а не позивач позивачу. І взагалі, не треба тулити все в одну кучу, прив'язувати шаблони до запиту щодо користувача Подавай інший запит щодо шаблонів. Щодо якщо вона має підкорятися українським, це не скасовує потребу підкорятися американським, то підкоряння американським законам не послаблює підкоряння українським. Реклама сигарет і алкоголю відрізняється від релами інших товарів. Коли рекламуються сигарети треьа писати, що куріння шкодить здоров'ю і т.п. Прима ж класична про це не пише після свого ніку.--Анатолій (обг.) 09:18, 25 серпня 2009 (UTC)
Ahonc, це моя особиста справа, коли і скільки задавати питань і як долучатися до позову. Оскільки ти не є арбітром, прошу надалі не вказувати, що я маю робити і не вилучати мої редагування. По моїм питанням — ти не відповів чи має Українська Вікіпедія підкорятися українським законам, не аргументував кваліфікацію ніка користувача як рекламу і не дав прямого посилання на американські закони, на які ти спираєшся. Також бажано мати позицію Вікімедії із тлумачення та застосування цих законів --Ілля 09:39, 25 серпня 2009 (UTC)

На мою думку є два способи розгляду позову

  • юридичне, що лежить, на мою думку, не у компетенції Арбітрів, а у компетенції Вікімедії.
  • згідно правил та звичаїв Вікіпедії. --Ілля 09:54, 25 серпня 2009 (UTC)
Я думаю, наші арбітри розберуться.--Анатолій (обг.) 19:50, 25 серпня 2009 (UTC)

1. запит складав я, а не Агонк, він просто потім дописав себе. 2. точного посилання на закон США не надам, але пригадую, що читав про таку заборону у пресі. 3. для вилучення категорій є ВП:ВИЛ, тому до АК вони не мають нічого спільного — АК не видаляє категорії, АК — остання інстанція у вирішенні конфліктів, — Крис 17:07, 26 серпня 2009 (UTC)