Обговорення користувача:Руслан Сапенюк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Automatic welcomer у темі «Ласкаво просимо!» 5 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Руслан Сапенюк!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 19:57, 27 березня 2019 (UTC)Відповісти

До речі, слово «металіст» існує тільки в російськіймовою. У колишні часи вживали вираз «бляхар», і означало воно звичайної людини, який трудиться в сфері металургії. І лише в кінці вісімдесятих років минулого століття слово «металіст» в нашій країні люди стали вживати, маючи на увазі шанувальників «важкої» музики (Наталія).

Характерний жест металістів, «коза» — піднятий вгору кулак з розтисненими мізинцем і вказівним пальцем, і долонею направленою вперед. Аналогічний жест (Karana mudra) прийнятий в буддійській традиції. Популяризований вокалістом Dio Роні Діо, який стверджував, що цього жесту його навчила бабуся (Аня).

Руслан Сапенюк очень маладец, на Николаев едет 31 апреля кушать шашлички и отдыхать))) (Сергій)

Даремно всі скептично відносяться до "Металістів", але в кожного своя думка! (Анна) Металістів надихає та об'єднує музика у стилі метал. Представники даної субкультури зазвичай носять чорні джинси або кожані штани, кожана куртка “косуха”, чорні футболки або балахони з логотипом улюбленої групи, напульсники — кожані браслети з заклепками або шипами, ланцюги на джинсах, звичайні чоботи, кросівки. В основному мають довге волосся. Однак одяг не є основним атрибутом субкультури. --Dasha Pastukh

Металісти - найбільш популярна субкультура в північній Європі, Німеччині, Франції та Польщі (Анастасія) Я люблю чоловіків у косухах, тому ставлю лайк цій статті і підписуюсь)(Яна) − У свою чергу вважається що серед байкерів метал та важкий рок є найпопулярнішою музикою.(Olgachernyak262) Змістовно ( Вадим)

Опісля популяризації ню металу та загалом альтернативних напрямків поціновувачів цих жанрів узагалі стало неможливо відрізнити від котрогось репера чи хіп-хопера: звичайні молодіжні барвисті провислі, «з певним запасом розміру», речі. (Ольга)

Дуже цікава та актуальна інформація! (Вікторія)