Обговорення користувача:Якослав

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Dim Grits 13 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   Основні засади   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Якослав!
   Як назвати статтю

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте та завжди не втрачайте надії на добрі наміри опонента.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що готові допомогти або ж можете розмістити оголошення на Порталі спільноти чи в Кнайпі.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків тільд (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів учасників. Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Новинах.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут
   Правила і вказівки
   Часті питання
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--Dim Grits 13:34, 21 вересня 2010 (UTC)Відповісти

Марія Суп Художниця Сонячного дощу[ред. код]

Осмислення творів.

Гарячий мольберт, холодні пензлі і фарба немов сама художниця, немов її продовження переливається з дотиком на пружину полотна. Полотно, бавиться з самою художницею, чи то художниця з ним. Ефектно. Сонячно. Естетично. По-філософськи так саме по-філософськи тони, півтони, переливання, кола, стікання, цівочки, цяточки, вологість барви, рельєф тіней, тілесно-мокрявий блиск, витонченість краплинних доріжок, бурштиновий вигин плеча чи шиї, зваба облич і не замальованих ділянок, ноти на волоссі, очах... Відтак глядачеві стає цікавим не сам факт двовимірності простору, а ефект невимовності який спонукає мозок працювати з стопроцентною віддачею, що раз вглядаючись чи то в колір чи в форму чи у саму душу художниці. Полотно, фарби, знову полотно, мить натхнення, задуму, роздуму коли фарба гусне й засихає, відчуття себе, твору, відчуття себе самим твором, почерком художника, а тому відчуття нової філософії в собі, нового змісту. Для цієї художниці кожна білизна поверхні стає альфою й омегою, магніт ідей, постійна несподіванка та пошуки, експерименти та роздуми. І водночас прагнення до якоїсь ідеальної форми, поєднанні не поєднаного, кольору та звуку, семантики речей та думок, осмислення слів і ліній. Таке мистецтво і є високим самодостатнім саме через свою площинність, а надто через само наповненість, яку художниця намагається наповнити (часто переповнити) своїм власним Ego, баченням, чуттям, музикою, зрештою, душею...