Обговорення користувача:Ira.bochar

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --AS 16:00, 30 грудня 2010 (UTC)

Все гарно, але треба писати більш лаконічно[ред. код]

Добрий день!

Щодо статті «Тимошенко» — ви пишете добре, але треба писати вдвічі коротше, бо стаття стає "надмірно великою". Наприклад, розділ «Президентські вибори і Помаранчева революція (2004)». *** Найголовніше в статті — давати коментарі по «провідним звинуваченням Тимошенко з боку ПР» та по «конфлікту Тимошенко та партій „проти всіх“ Ющенка та інших», наприклад :

  • Розкол «Ющенка-Порошенка проти Тимошенко» виник не тому, що «Ющенко розглядав Тимошенко як конкурента на виборах», а виник ще в березні-квітні 2005 року — й насамперед тому, що у Ющенка та Тимошенко були кардинально різні погляди на усі докорінні питання політичного та економічного життя : приватизація (Тимошенко — «перевірити приватизацію 3000 підприємств»), «Адміністративна реформа-20045», роль олігархів в економиці України; особливо гострі протиріччя в «питанні приватизації землі». Це головні причини конфлікту, а не "егоїзм особистостей Ющенка та Тимошенко" (як це прагнуть довести ті, хто навмисно "забуває та применшує" роль Тимошенко як "політика України, який займався дійсно великими справами, а не конфліктами з Ющенком").
  • Дуже важливе питання — зрадництво в націонал-демократичному таборі, так звана проблема «пооти всіхів» — якими в 2005–2009 роках були Ющенко, Яценюк, Кличко, Тягнибок. Дуже важливо висвітлити наявність такої проблеми — на усіх етапах «політичноюї кар'єри Тимошенко»; висвітлити історію та причину їх «проти всіхства» — див. наприклад, статтю «Коаліціада в Україні 2006» де йдеться (документи Вікілікс) про пряму змову міністра Міноборони Гриценка, прем'єра Єханурова, президента Ющенка з Януковичем-2006. Тобто взагалі, завжди (як добре відомо) — головною умовою поразки або перемоги — є не «перемога над явним ворогом» (Януковичем), а «єдність лав, та перемога над болотом — над тими попутниками, які постійно хитаються та розбігаються» (Ющенко, Гриценко, Вяч. Кириленко, Тигіпко, Яценюк, Кличко, Тягнибок, тощо).

Підсумок : в редагованих вами розділах — збирайте «те, що є відповідями на найпоширеніші побрехеньки про Тимошенко та БЮТ», «те, що розповідає про політику України НЕ як про боротьбу особистостей, а як про боротьбу за найважливіші питання держави та людей».

І порада — пишіть лаконічніше, такі великі розділи все-рівно будуть скорочувати наполовину (це знаю по своїх статтях) — так краще самі скоротіть "те, що не є найважливішим". Зокрема, занадто великим став розділ «Президентські вибори і Помаранчева революція (2004)» — там треба скоротити половину тексту, залишивши головне — видатну роль Тимошенко в Оранж. революції.

Усього найкращого.--Vles1 (обговорення) 01:05, 15 листопада 2013 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення вам було надано статус патрульного. Із запитаннями можете звертатися до мене або на форум патрульних. Успішної роботи! --Acedtalk 12:44, 15 лютого 2014 (UTC)

Щиро дякую! Вибачте за запізнілу реакцію - події в країні дуже відволікають.--Ira.bochar

ВП:ЗЗСП[ред. код]

Добрий день! Зверніть увагу на це обговорення [1] --RLuts (talk) 09:45, 16 травня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!