Вікіпедія:Кнайпа (патрулювання)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Скорочення
ВП:К-ПАТ

Розділ дискусії патрульних у кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення різноманітних технічних питань, які стосуються патрулювання у Вікіпедії.

Приклад: питання, що стосуються патрулювання редагувань, технічних аспектів патрулювання, запитів від інших користувачів на патрулювання редагувань абощо.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку Signature icon april 2018.png над віконцем редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4

Видаліть цю порнографію[ред. код]

Партизанський полк Каяані стаття не повна і коротка. Я ставлю її на вилучення, а автор прибирає мій шаб про вилучення або доповніть її — Це написав, але не підписав користувач ДмитроСавченко (обговореннявнесок).

Стаття не годиться на швидке вилучення. Не підпадає під Вікіпедія:Критерії швидкого вилучення. Вона має бути істотно доопрацьована, але тема є значимою. --VoidWanderer (обговорення) 22:49, 11 березня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: мене більш хвилює не значимість даної статті, а машинні переклади автора даної статті. --『  』 Обг. 10:51, 10 листопада 2018 (UTC)

ну ок) але краще було б видалити її і написати нову шляхом перекладу... дякую за відповідь)) --ДмитроСавченко (обговорення) 23:31, 11 березня 2018 (UTC)

@ДмитроСавченко: До речі, засіб перекладу вміє перезаписувати наявні сторінки (навіть не знаю, баг це чи фіча). Що добре, це те, що такий перезапис по суті є звичайним редагуванням, яке можливо скасувати за потреби. --Рассилон 09:33, 17 березня 2018 (UTC)
@ДмитроСавченко: Повністю переклав статтю з російської (альтернатив не має). --Gzhegozh (обговорення) 22:45, 10 грудня 2018 (UTC)

Федір Яковлевич Пахольчак[ред. код]

Я дуже прошу НЕ вилучати статтю Федір Яковлевич Пахольчак. Дуже важко збирати інформацію 40 років після його смерті. Але він був видатною людиною. До архівів доберемося нескоро, оскільки знаходимося за 1000 кілометрів від Мурафи (. Якщо є змога допоможіть відредагувати так щоб краще виглядала! Текст і факти легко перевірити. Людина історична.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:52, 23 листопада 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Пропоную створити бесіду у Facebook для оперативної координації дій та вирішення проблем. Якщо ідея зацікавила, пишіть адресу сторінки, можна листом. --Ерідан (обговорення) 14:57, 13 вересня 2018 (UTC)

Ідея добра, але я незареєстрований у Фейсбуці. Натомість пропоную спілкуватися в Скайпі чи Hangouts. --Рассилон 15:33, 22 вересня 2018 (UTC)
Мати з Вами контанкт не завадить. Розкажіть, як Вас у Hangouts знайти. --Ерідан (обговорення) 16:59, 1 жовтня 2018 (UTC)
Власне, можете й за e-mail'ом: ssglobovравликgmail.com --Рассилон 18:54, 1 жовтня 2018 (UTC)
Чат створено. Охочі приєднатися можуть надіслати мені адресу сторінки. --Ерідан (обговорення) 16:59, 1 жовтня 2018 (UTC)

Ікона Розп'ятого Спасителя Зарваницька[ред. код]

Доброго дня! Перевірте будь ласка статтю Ікона Розп'ятого Спасителя Зарваницька. Або можливо підкажіть чи є якісь грубі помилки в оформленні, чи що можна покращити?
PS. Стаття доречі може претендувати на звання хорошої чи замало висвітлено тему? Viktor Chernov (обговорення) 21:12, 19 вересня 2018 (UTC)

Щодо патрулювання[ред. код]

Вітаю! Вперше стикаюся з такою ситуацією. Маємо новостворену статтю Марк Чепмен, що безумовно є сирим перекладом з російськомовної версії. Навіть збережені такі моменти, як "Оригінальний текст (англ.)", що є копією шаблону. Як в такому випадку слід патрулювати статтю? Наразі я розмістив в ній шаблон:сирий переклад. Які у кого є думки з цього приводу? Які ваші дії при виявленні таких статей? Artem Ponomarenko (обговорення) 18:21, 26 вересня 2018 (UTC)

Доброго вечора. Я не полінувався та більш-менш вичитав цей автопереклад, а брак ВП:АД позначив шаблоном. Хоча на місці автора статті я б скористався засобом перекладу, взявши за основу англійську версію як повнішу. --Рассилон 19:58, 26 вересня 2018 (UTC)

Автопатрулювання при номінації на вилучення[ред. код]

Добридень! Чи можна якось, відповідно до п. 6 ВП:ПАТ § Вимоги до роботи патрульних, під час збереження сторінок, які підлягають патрулюванню, автоматично позначати їх перевіреними тоді й тільки тоді, коли цим же редагуванням відбувається номінація їх на вилучення? Фактично це відбуватиметься за умови, коли версія, що зберігається, містить шаблон номінації на ВП:ВИЛ або ВП:КШВ, а попередня версія тієї ж сторінки — не містить. --Рассилон 09:39, 27 вересня 2018 (UTC)

Шаблони[ред. код]

Перевірте, будь ласка.

Дмитрук Андрій Всеволодович[ред. код]

Стаття COAX Software[ред. код]

Доброго дня! Створила сторінку COAX Software. Пише, що сторінку уже створювали і була вилучена. Буду дуже вдячна, бо сторінка потрібна для наукової роботи! Дуже дякую:) — Це написав, але не підписав користувач AnastasiiaKhmelovska (обговореннявнесок) 14:33, 26 листопада 2018‎ (UTC).

не знаю чого так писало, але стаття Ваша є - COAX Software. Зауважу також з огляду відсутності ВП:НАД: перечитайте ВП:КЗО, включно з ВП:КЗ. --『  』 Обг. 15:21, 26 листопада 2018 (UTC)
@AnastasiiaKhmelovska та AlexKozur: Писало, бо так і було — як неукраїномовну. Зараз же наявний інший недолік — значимість предмету статті не підтверджена незалежними, вторинними ВП:АД. --Рассилон 17:26, 26 листопада 2018 (UTC)
@AlexKozur: Компанія має значний внесок у розвиток освіти, бо вони постійно роблять безкоштовні навчання і є великими благодійниками (фінансують комп'ютерні класи у дитбудинках) + є надзвичайно еко-дружньою компанією(сортують сміття і не використовують поліетилен). Статтей є багато + посилання на сторінку у Вікіпедії на інших сторінках Вікіпедії. Додати ще посилання на статті із медіа? AnastasiiaKhmelovska
@AnastasiiaKhmelovska: О, було б чудово, особливо якщо їх оформити примітками у відповідних місцях. А неодноразові згадки компанії у таких «великих» ЗМІ, як ТСН, УНІАН чи Ґардіан — то взагалі майже гарантована відповідність ВП:КЗО. І приберіть, будь ласка, рекламу блогу зі статті — офіційного сайту вже достатньо, нема потреби тулити підсторінки. --Рассилон 13:56, 27 листопада 2018 (UTC)
@Рассилон: Зроблено! Перевірте ще раз, будт ласка! І дуже дякую!) AnastasiiaKhmelovska
@AnastasiiaKhmelovska: @Рассилон: Пошукав джерела, додав деяку інформацію і мушу погодитися з зауваженням вище: компанія не має значимості для Вікіпедії, бо про неї фактично немає незалежних публікацій, де висвітлювалася б її діяльність. Відповідний шаблон поставив. Також підозрюю, що автор має конфлікт інтересів. Статтю відпатрулював, але мабуть доведеться ставити її на вилучення. --Olvin (обговорення) 11:54, 28 листопада 2018 (UTC)
@Olvin: Знову відредагувала, додала ще зо 5 джерел зі ЗМІ та посилання на інші сайти. Інтерес є, пишу курсуву роботу про "меценатство" ІТ-компаній (Вклад іт-компаній у розвиток освіти), але це не впливає на нейтральність статті. Прошу не ставити на вилучення.AnastasiiaKhmelovska

Лінки на українських SaaS-розробників[ред. код]

Питання по розділу §Приклади програм як послуги, створених в Україні. Хотів би оновити список. У перспективі перелік може бути ого-го. Зважаючи на численність програмістів в Україні та бум стартапів, зокрема серед компаній SaaS.

Хочу почути думку спільноти, як той розділ з лінками узгоджується з ВП:НЕ ЗВАЛКА і сусідніми правилами? Чи має право на існування в загалі? А може його краще прибрати, щоб не створювати прецедент? -- Kirotsi (обговорення) 17:26, 4 грудня 2018 (UTC)

Гадаю, тут доречніше згадати правило ВП:СПИСКИ. Також, на мою думку, будь-який неповний список, не підкріплений незалежними ВП:АД, можна вважати рекламним (простіше кажучи, чому до списку включено саме цей, а не інший елемент?). --Рассилон 18:21, 4 грудня 2018 (UTC)
Рассилон Ваша думка слушна. У мене були подібні міркування: "чому до списку включено саме цей, а не інший елемент?". Краще послатися на АД. Бо інакше матимемо або "ого-го" перелік, або звинувачення в просуванні (хай і несвідомому) чиїхось окремих продуктів (у випадку короткого списку).
Може, хтось доповнить або висловиться альтернативно? --Kirotsi (обговорення) 04:27, 5 грудня 2018 (UTC)

leksika.com.ua[ред. код]

При патрулюванні бачу додані посилання на статті з Юридичної енциклопедії, розміщені на http://leksika.com.ua/. Сайт не має жодної офіційної атрибуції, перевантажений рекламою. Що з цим робити?--Leon 10:42, 9 грудня 2018 (UTC)

Шевченко Ігор Анатолійович (міністр)[ред. код]

Вітаю! Вперше стикаюсь з ситуацією, коли весь вміст статті на даний момент - копівіо з сайту політика. Підкажіть, що власне робити у таких ситуаціях. Проблема у тому, що і раніше стаття не мала чудового вигляду, а зараз - це виражена реклама, додана ще у 2016 році. Дивуюсь, як стільки правок могли пройти повз патрульних.--NV (обговорення) 11:06, 31 грудня 2018 (UTC)

@NV: Спочатку кожен фрагмент, що порушує ВП:АП, треба замінити шаблоном {{Порушення авторських прав}}, {{Близьке перефразування}} чи {{Дослівний переклад}} (який ліпше підходить). Далі треба дивитися, що залишається від статті. --Рассилон 13:49, 31 грудня 2018 (UTC)