Вікіпедія:Кнайпа (патрулювання)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Розділ дискусії патрульних у кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення різноманітних технічних питань, які стосуються патрулювання у Вікіпедії. Приклад: питання, що стосуються патрулювання редагувань, технічних аспектів патрулювання, запитів від інших користувачів на патрулювання редагувань абощо.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку "Підпис" над віконцем редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3

Зміст статті не відповідає нормативно-правовому акту, зазначеному у переліку джерел[ред. код]

Мова про статтю https://uk.wikipedia.org/wiki/uk:%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%BB%D1%8F%D1%85_%D0%A2_0607?uselang=uk . У списках джерел є постанови з переліком за 2012 та 2015 роки. Зміст статті ще досі по постанові 2012 року. За новою постановою у даний марштрут внесено суттєві зміни - а саме він перестав сполучати Черняхів з Народицько та Оручськими районами а сполучає тільки їх самих. — Це написав, але не підписав користувач Bohdan Bondar (обговореннявнесок).

@Bohdan Bondar: Ви можете виправити це в статті (бажано залишивши також попередню версію маршруту). P.S. Будь ласка, підписуйте свої повідомлення за допомогою чотирьох тильд — ~~~~NickK (обг.) 05:34, 8 серпня 2017 (UTC)

Шаблон:Рейтинг-10[ред. код]

Хтось зможе, нарешті, відпатрулювати захищений шаблон {{Рейтинг-10}}, щоби не перевіряти кожен раз на сторінках статей, зокрема про фільми, повідомлення про зміни в шаблоні. Уже півтора року, як у шаблон вносилися зміни, але й досі ніхто не перевірив. Або зніміть захист, бо якщо немає на це часу у тих, хто його замкнув, може перевірити хтось інший. Дякую.--Leon Nef обг 12:58, 28 серпня 2017 (UTC)

YesТак ЗробленоNickK (обг.) 13:41, 23 вересня 2017 (UTC)

Розділ статті історіїя села за 1918-1920 рр написаний з про радянської позиції[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_(%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD)

Тут історія з 1918 і далі написана з прорадянської позиції .Висновок можна зробити по термінології громалдянська війна. Вважаю треба видалити оскільки історія написана більшовиками є брехлива бо написна з позицій комунізму, який засуджений законодавчо. Bohdan Bondar (обговорення) 15:18, 1 вересня 2017 (UTC)

Сторінка обговорення тієї статті тут. Це не має стосунку до патрулювання. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 15:49, 1 вересня 2017 (UTC)

Перетин кордону України Міхеілом Саакашвілі (10 вересня 2017)[ред. код]

1. Повернення Міхеіла Саакашвілі до України (10 вересня 2017) - згідно заяви офіційного сайту Державної прикордонної служби України, (ОНОВЛЕНО) Держприкордонслужба заявляє про прорив у пункті пропуску «Шегині» та масове незаконне порушення державного кордону то на мою думку конкретно з точки зору правил вікі писати незаконне порушення державного кордону, а не Повернення або навіть звичний перетин.

Крім самої назви подібне присутнє і в основному описанні сторінки і приймаються патрулюються зміни без попереднього обговорення.

2. Також присутня фальсифікація даних.

3. Також деякі фрази підкріплюється посиланням на англомовну статю BBC, в якій не сном не духом про цю фразу і яка не випливає зі статті.

4. Також є багато посилань на не авторитетні джерела(на власна думка/або коментар людини)

5. Правки не приймаються або приймаються переконання.

Що пропоную прийняти авторитетним джерелом Державну прикордонну службу. А усе інше подавати як думки прибічників влади/прибічників Саакашвілі/інших політиків.--UkrainianCossack (обговорення) 11:33, 13 вересня 2017 (UTC)

Державна прикордонна служба МОЖЕ бути незалежною лише в ПРАВОВІЙ державі. А з яких це пір Україна - правова держава? ;-0 У нас закон - що дишло, куди повернув - туди і вийшло. Захотів - посадив. Заходів - випустив. Хочу - виконую закон, а не хочу, то можу направити тітушок, щоб замочили... Із тими тітушками ще та історія. АЛЕ без вказівки згори вони б точно там не з'явилися! І Укрзалізниця - теж не АД, після тої історії із затримкою рейсу. По суті. Хай вже буде перетин. Наскільки я розумію, все одно у наших Луценків і Авакових кишка тонка садити Міху. Народ може так "прорвати", що всі нинішні можновладці навперегонки із олігархами почнуть "незаконно" перетинати кордони нашої неньки, бо в умовах революції (яка може вибухнути в такій ситуації), жодна спецслужба або суперохорона аля-Ахметова - не допоможуть. Ну що ж. Можна запасатися попкорном і дивитися писати статтю. :-) По суті ще раз повторю - хай буде нейтральне - перетин. А то повернення - щось схоже на повернення блудного сина. Був би українцем - ще я б якось зрозумів, а так... --Nickispeaki (обговорення) 13:13, 13 вересня 2017 (UTC)

Процик Петро Йосифович[ред. код]

Допоможіть хтось цьому пану відредагувати статтю про себе. --Микола Василечко (обговорення) 19:33, 4 жовтня 2017 (UTC)

Кимось YesТак Зроблено. --Roman Klymenko (обговорення) 12:48, 20 січня 2018 (UTC)

Навал статей з юриспруденції з порушенням АП[ред. код]

Привіт всім. Маю прохання, чи то інформую. В нас зараз навал статей з юриспруденції які роблять копіпасти з рефератів, чи сайту pidruchniki.com (кому цікаво, можете глянути мій внесок). Тому якщо в когось буде час та натхнення, будь ласка допоможіть з додаванням шаблону {{Порушення авторських прав}} на такі сторінки. Чи, якщо часу та натхнення немає, якщо ви бачите сторінку на юридичну тему, будь ласка обережніше її перевіряйте/патрулюйте. Є інструмент для перевірки порушення АП: Earwig's Copyvio Detector. Для прикладу як він працює [1].
P.S. а якщо побачите щось про забезпечення соціально-педагогічної роботи, то це великий відсоток копіпасту (на справді жах скільки разів було створено приблизно однакову статтю Організаційне забезпечення соціально-педагогічної роботи «Організаційне забезпечення соціально-педагогічної роботи» Організаційне забезпечення соціально-педагогічної роботи. щось здається ще, але ви бачите тенденцію) Дякую за будь яку допомогу. --Helixitta (ut) 21:12, 9 жовтня 2017 (UTC)

Проспект Ватутіна[ред. код]

У місті Києві Проспект Ватутіна перейменовано і рішення набрало чинність . Це видно з прикінцевого списку джерел даної статті . Тому статтю треба перейменувати у Проспект Романа Шухевича. ¬¬¬¬

допомога у виправленні правопису та патрулювання статті[ред. код]

Вітаю панове! Кілька днів тому, я створив статтю Якщо твоя дівчина - зомбі. Дуже гарний фільм, офіцийно ліцензованний та професийно дублаваний укрїанською. Але я не про це. На жаль, я володію українською дуже погано, через це робю богато помилок. Якщо це не дуже складно, будь ласка, перверті правопис, та, відпатрулювайті статтю. Та інш., чи можливо додати до статті офіцийний український постер джерело. Дякую! 92.243.166.135 20:17, 13 жовтня 2017 (UTC)

Дякую за доробок. Дещо виправив. --Ветер (обговорення) 20:34, 13 жовтня 2017 (UTC)

Як встановити перевірену версію[ред. код]

Маю права патрульного. Переглядаю статтю, внизу сторінки користуюсь формою "Затвердити версію". Однак на самій статті, після мого затвердження, так і не з'являється позначка "Перевірена версія". Підкажіть: в чому справа? Тарас Дем'яненко (обговорення) 08:51, 25 жовтня 2017 (UTC)

"Перевірена версія" появляється тільки тоди коли включений режим стабілізації сторінки. Детальніше про це тут.--Andriy.v (обговорення) 08:58, 25 жовтня 2017 (UTC)
А що ж тоді відбувається, коли я "затверджую версію"? Нічого? Тарас Дем'яненко (обговорення) 18:28, 27 жовтня 2017 (UTC)
Зверху сторінки зникає повідомлення про кількість змін на перевірку. Знизу затемнюється кнопка Затвердити версію. --Basio (обговорення) 18:36, 27 жовтня 2017 (UTC)

Халтура, а не патрулювання[ред. код]

Ось це вже стало типовою ситуацією для укрвікі. Понадавали статусу патрульних будь-кому, вони й затверджують будь-що. Очевидно саме для того, аби укрвікі ще на більше посміховисько виставляти, ніж це є нині. --Микола Василечко (обговорення) 08:37, 16 листопада 2017 (UTC)

  1. Микола Василечко дуже-дуже часто робить логічні хиби: на підставі одного-єдиного факту він робить безпідставні узагальнення. І так весь час. Чому він це робить - незрозуміло. Але така поведінка для нього дуже типова.
  2. @Olegvdv68:
--Olvin (обговорення) 09:19, 16 листопада 2017 (UTC)
«дуже-дуже часто» якраз таких фактів щодня. І це якраз типово. А чому це роблять т. зв. «патрульні», пояснив вище. --Микола Василечко (обговорення) 10:19, 16 листопада 2017 (UTC)
Якщо Ви бажаєте довести, що якась ситуація є типовою, маєте навести принаймні три приклади. Не треба тричі повторювати: «це типово». Без наведення додаткових прикладів воно непереконливо. --Olvin (обговорення) 10:55, 16 листопада 2017 (UTC)
Вам яку тритипність навести: цього патрульного чи трьох окремих патрульних?
А також прошу уточнити, де це я тричі повторив «це типово»?--Микола Василечко (обговорення) 11:26, 16 листопада 2017 (UTC)
«Вам яку тритипність навести: цього патрульного чи трьох окремих патрульних?» Це питання до Вас, а не до мене: яку саме ситуацію Ви назвали типовою? --Olvin (обговорення) 12:03, 16 листопада 2017 (UTC)

translate.yandex.ru[ред. код]

Nota bene: я спробував текст двох абзаців російської статті в кількох перекладачах, https://translate.yandex.ru/ дав дослівний (verbatim) переклад (див. тут), немає виправкі. Qweasdqwe, я вважаю ви не повинні робити цього. Джим Гаррісон(англ.) 12:35, 16 листопада 2017 (UTC)

Чья бы корова мычала ... — Це написав, але не підписав користувач Olvin (обговореннявнесок) 12:44, 16 листопада 2017.
Qweasdqwe був сповіщений багато разів на російській Вікіпедії, та можливо використовував якийсь «Инструмент перевода». Джим Гаррісон(англ.) 13:27, 16 листопада 2017 (UTC)

Вандалізм у статті[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Венеціанська_протока скасуйте вандалізм у статті Bohdan Bondar (обговорення) 09:16, 1 грудня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 14:28, 1 грудня 2017 (UTC)
Bohdan Bondar, в чому саме був вандалізм? Andriy.v, що саме ви скасували і навіщо? --VoidWanderer (обговорення) 18:22, 1 грудня 2017 (UTC)
Моя вина. Я думав що стаття має щось спільне з Венецією (там навіть хибне перенаправлення було). Відновив текст і виправив недоліки. Дякую за уважність.--Andriy.v (обговорення) 08:14, 2 грудня 2017 (UTC)
Thumbs up Нема за що.--VoidWanderer (обговорення) 12:13, 2 грудня 2017 (UTC)
Шаблон:Bohdan Bondar нема офіційного джерела цього об`єкту .Якщ о робити Венеційська виключно з позицій українського правопису то потрібно і виправляти на Венеційська і тут https://uk.wikipedia.org/wiki/Венеціанська_республіка .

Хоча я за назви з позицій правопису . Bohdan Bondar (обговорення) 21:16, 3 грудня 2017 (UTC)

Рюриковичі[ред. код]

Будь-ласка відпатрулюйте статтю Рюриковичі. Вона вже 9 місяців висить невідпатрульованою, а за цей час я та інші користувачі внесли багато важливих доповнень і змін. --August (обговорення) 19:39, 4 грудня 2017 (UTC)

Рукопис Войнича#Українська мова[ред. код]

Мені поскаржилися знайомі історики, що в статті відверта псевда. Чи не може хто-небудь переробити цей розділ?--ЮеАртеміс (обговорення) 11:48, 14 грудня 2017 (UTC)

Все. Добра людина вже переробила.--ЮеАртеміс (обговорення) 09:13, 15 грудня 2017 (UTC)