Обговорення користувача:Kasio67

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів обговорення

201420172018

Категорія:Анімаційні фільми[ред. код]

Вітаю. Бачу натхненно займаєтесь категоріями. Питання:

  • Навіщо дублюєте сутності, створені категорії дублюють те саме 'Категорія:Мультфільми ...'!
  • Окрім дублювання сенсу категорій Ви ще й рахівник Вікіданих наповнюєте дублями... тобто "вилучаєте інтервікі"!

--Avatar6 (обговорення) 15:34, 21 січня 2019 (UTC)

@Avatar6: Вітання Вам, колего! Дякую за увагу до моєї роботи. Створення мною категорій "Анімаційні фільми" за роками не є моєю власною ініціативою чи видумкою – автори (різні!) приблизно десь 190 статей про мультфільми створили ці червоні категорії. А я знайшов інформацію про це на спеціальній сторінці. Можу з Вами погодитися що порядку в категорії "Мультфільми за роками" нема – можете подивитися дерево категорії {{Дерево категорій|Мультфільми за роком|сторінки|0}}. А от стосовно "вилучення інтервікі", то або Ви щось плутаєте, або я, ймовірно, чогось не знаю оскільки по жодній зі створених мною категорій я вилучення (редагування) інтервікі ніякого не робив, ба навіть не створював їх. З повагою, --Kasio67 (обговорення) 21:35, 21 січня 2019 (UTC)
Тобто — це не ви d:Special:Contributions/Kasio67 — створили окремі елементи Вікіданих для тих самих сутностей:

--Avatar6 (обговорення) 03:13, 22 січня 2019 (UTC)

@Avatar6: Елемент вікіданих, власне назву кожної категорії звісно, що створював я. Проте, інтервікі при цьому ні не створював, ні не редагував. Дякую. З повагою,--Kasio67 (обговорення) 11:54, 22 січня 2019 (UTC)

Тоді, скажіть, будь-ласка, навіщо Ви множили сутності, створюючи їх? Перепрошую. З повагою.--Avatar6 (обговорення) 12:40, 22 січня 2019 (UTC)

Категорія:Статті проекту Олімпійські Ігри невідомого рівня — навіщо таке у Вікіданих?, якщо не має інтервікі? Спам. Кожна вікі звалить в кучу. всі власні забаганки лише під себе.--Avatar6 (обговорення) 19:18, 23 січня 2019 (UTC)
@Avatar6: А якщо інтервікі є? І теза "про власні забаганки" не дуже зрозуміла. Дякую. З повагою, --Kasio67 (обговорення) 19:39, 23 січня 2019 (UTC)
"власні забаганки кожного мовного простору — тобто кожної вікі" — бо назви створюють і називають як заманеться. Мова про назви і призначення як для кожного проекту wiki. Там повна безсистемність, або ж автопереклад безсистемний.
"Якщо є інтервікі" — я вказав це як умову фразою "якщо нема інтервікі", — тобто якщо нема інтервікі, тим більше — якщо і не буде, категорія "службова така, кожної вікі особиста тут" не має інтервікізначення — вона є спамом у вікіданих. Якщо Знайдете іншомовний відповідник — будь-ласка — створюйте. В інших вікі внутрішні категорії створюються за різними системами назв.
У Вікіданих — Там китайські і не тільки боти вже наспамили купи д-ма, що розгрібають інші і боти і неботи. Створювати елементи треба 1:коли вони є Значимі інтервікі, — але тоді починають з пошуку їх існування іншими мовами і приєднання. 2:якщо вони є значимі інтервікі, але інтервікі-відсутні, поки що, явно — їх створюють разом із регулярними назвами іншими мовами — щоб за назвами їх розшукали і приєднали. Не тільки категорій стосовно, але зокрема їх також.--Avatar6 (обговорення) 20:13, 23 січня 2019 (UTC)
@Avatar6: Дякую за таку розлогу відповідь :). Проте, у в казаному Вами випадку вони є - 6 штук. З повагою, --Kasio67 (обговорення) 20:20, 23 січня 2019 (UTC)
Перепрошую за сумбур. Спробуйте пошук у Вікіданих — у віконці праворуч зверху за назвами "Category:Pages...",, "Категорія:Сторінки..." тощо — знайдете щось серед спаму? --Avatar6 (обговорення) 20:26, 23 січня 2019 (UTC)

Студія.[ред. код]

Добрий день! Я десь побачив Вашу згадку про Вікістудію з економічних питань. Як справи із написанням статей? Пишуть? --Nickispeaki (обговорення) 12:24, 15 березня 2019 (UTC)

@Nickispeaki: Вітання Вам колего! Дякую за інтерес :). Я спеціально сторінки проекту під Вікістудію не робив, але вже двічі впродовж минулого року працював зі студентами в такому форматі (з економіки і з документознавства). Зараз починаю так би мовити "третю серію". Щодо результатів, то їх частково можна побачити на моїй чернетці. Я її пристосував під потреби Вікістудії. З повагою, --Kasio67 (обговорення) 08:35, 18 березня 2019 (UTC)
Дякую! Щойно глянув чернетку. А чого чернетку? Можна було б відразу назвати так, щоб було видно, що то Вікістудія. Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 15:13, 19 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:41, 17 березня 2019 (UTC)

Перейменування Ернандо де Сото[ред. код]

Привіт! Чи ви помітили, до чого призвело це перейменування? Скільки статей, які посилались на конкретну людину, зараз посилаються на сторінку неоднозначності. В таких випадках або залишають основне значення, а дисамбіг роблять у статті типу Ернандо де Сото (значення), або ходять і прибирають оце все ) --Ата (обг.) 06:42, 8 квітня 2019 (UTC)

@Ата: Вітання Вам, колего. Дякую за слушне загалом зауваження. Якось випустив з поля зору. Довелося "оце все прибирати" ). З повагою, --Kasio67 (обговорення) 11:05, 8 квітня 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Алан Джон Персиваль Тейлор[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Алан Джон Персиваль Тейлор був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:14, 27 квітня 2019 (UTC)

--Kasio67 Прошу перевірити мою статтю Фрідріх Лутц. З повагою KactielwithTNEU

Шаблон Редагую у статті Фрі-соло[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Фрі-соло був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:09, 29 травня 2019 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Фрі-соло[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Фрі-соло був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:31, 7 червня 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Бруй Оксана Миколаївна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бруй Оксана Миколаївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:49, 11 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:57, 11 жовтня 2019 (UTC)