Обговорення шаблону:Визначні пам'ятки Одеси

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нарешті хтось взявся за пам'ятки (тим самим частково і за історію) Одеси! Таке шикарне місто, а на УкрВікі навіть поситати нема чого про Одесу! :(. P.S.: до речі, пропоную до переліку пам'яток Одеси додати також Дюківський сад. --Nestor 17:40, 4 серпня 2007 (UTC)

Перелік об'єктів монументального мистецтва, які розташовані на території Київського району м. Одеси[ред. код]

"Просто залишу це тут") --stripedM 08:50, 28 лютого 2011 (UTC)

Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Одеська область/Одеса[ред. код]

Тут зібрано більше тисячі пам'яток Одеси. Яким чином виокремили із цієї тисячі декілька "визначних"? --А1 19:41, 14 жовтня 2012 (UTC)

Вітаю! Цей шаблон потребує значної переробки. А можливо й взагалі видалення. Тут просто якась "каша", без стилю, без тематики. Краще створювати шаблони за більш конкретною тематикою. Я вже виніс парки та сквери. Теж треба зробити із пам'ятниками архітектури, тощо. Хотів зробити, але руки не дійшли. Якщо є час - робіть, я теж приєднаюсь. До речі, приєднуйтесь до проекту Одещина. З повагою. --Yuriy Kvach (обговорення) 07:19, 17 жовтня 2012 (UTC)
У місті пам'яток архітектури місцевого та національного значення більш ніж 800... На мою думку, треба поступова розділяти їх по вулицях, тоді шаблони будуть задовільного розміру (+ додати, церкви та інші пам'ятки та визначні місця). А цей шаблон перетворити на навігаційний, типу цього: Шаблон:Визначні місця Києва --Seva Seva (обговорення) 03:47, 16 липня 2013 (UTC)

Питання[ред. код]

На мою думку, цей шаблон не має ніякої цінності. По-перше, не зрозуміло які критерії потрапляння саме до цього шаблону. По-друге «Гуморина» не є пам'яткою у будь-якому разі. По-третє, є офіційні переліки історичних, монументальних, архітектурних та містобудівних пам'яток міста, згідно якого велика кількість перелічених у шаблоні статей не є пам'ятками навіть місцевого значення. Вважаю, що цей шаблон треба видалити. --Seva Seva (обговорення) 13:43, 11 жовтня 2013 (UTC)