Обладнання

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Обладнання
Зображення
CMNS: Обладнання у Вікісховищі

Обла́днання — сукупність механізмів, приладів, пристроїв і таке інше, необхідних для чого-небудь, для якої-небудь діяльності; спорядження, устаткування. Обладнання найчастіше відноситься до набору інструментів або інших предметів, які зазвичай використовуються для досягнення певної мети. Різні роботи вимагають різного обладнання.

Обладнання відноситься до конкретних пристроїв, машин або інструментів, які використовуються для виконання певних завдань або дій: компресорне обладнання, мережеве обладнання, обладнання навчальної кімнати, санітарне обладнання, холодильне обладнання, торговельне обладнання, фасувальне обладнання, ракувальне обладнання, стерилізаційне обладнання, обладнання для цифрового друку і тд.

Обладнання використовуються для реалізації технологічних процесів.

Приклади застосування

[ред. | ред. код]

Очищення обладнання

[ред. | ред. код]

Звільнення обладнання від сторонніх нашарувань. Наприклад, підземне обладнання свердловин, як правило, очищають від відкладів парафіну, солей і продуктів корозії. Очищення проводять тепловим, механічним або хімічним способами без підняття обладнання на поверхню. Коли ці методи виявляються малоефективними або неефективними, то проводять поточний ремонт з підніманням обладнання.

Див. також

[ред. | ред. код]

Примітки

[ред. | ред. код]

Джерела

[ред. | ред. код]