Рада митного співробітництва

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Рада митного співробітництва — міжнародна неурядова організація, завданнями якої є узгодження та уніфікація митних вимог, удосконалення митного контролю та міжнародної співпраці щодо митних процедур. Створена у 1950 р. До 1 січня 1995 р. мала назву Світова митна організація. Знаходиться у м. Брюссель (Бельґія). До її складу входять понад 110 держав, зокрема й Україна (з 1992 р.).

Членами Ради є:

  1. Договірні Сторони Конвенції;
  2. Уряд будь-якої окремої митної території, що пропонується Договірною Стороною, відповідальною за здійснення його дипломатичних відносин, який самостійно займається зовнішньою торгівлею і прийняття якого як окремого члена схвалено Радою.

Уряд будь-якої окремої митної території, який є членом Ради відповідно до викладеного вище пункту, припиняє членство шляхом подання в Раду Договірною Стороною, яка несе відповідальність за здійснення його дипломатичних відносин, повідомлення про відмову від членства. Кожний член Ради призначає як своїх представників одного делегата і одного або більше заступників. При представниках можуть бути радники.Рада може допустити як спостерігачів представників урядів, які не є членами Ради, або міжнародних організацій. Роботі Ради сприятимуть Постійний технічний комітет і Генеральний секретаріат.

Джерела[ред. | ред. код]

  • www.cyclop.com.ua
  • Конвенція про створення Ради Митного Співробітництва.

Посилання[ред. | ред. код]