Ріддік

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Річард Б. Ріддік
Richard B. Riddick
Richard B Riddick.jpg
Він Дізель у ролі Ріддіка
Твір Хроніки Ріддіка (франшиза)[d], Цілковита пітьма, Ріддік (фільм, 2013), Хроніки Ріддіка і The Chronicles of Riddick: Dark Fury[d]
Автор Ken Wheat[d]
Виконавець ролі Він Дізель
Інформація
Ім'я Річард
Стать чоловік
Рід занять злочинець
Вид (раса) фуріанець
Звання Лорд-Маршал Некромонгерів
Перша поява «Цілковита пітьма»
Остання поява « Ріддік»
кінець фільму

Річард Б. Ріддік (у виконанні Віна Дізеля, відоміший просто як Ріддік) — вигаданий антигерой фільмів «Цілковита пітьма», «Хроніки Ріддіка», « Ріддік», мультфільму «Хроніки Ріддіка: Темна лють», ігор «The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay» і «The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena». Один з тих жителів планети Фурія (Furya), що вижили.

Здібності[ред. | ред. код]

Зір: Ріддік володіє спеціально модифікованими очима, що дозволяють йому бачити в темряві. За версією самого Ріддіка, такі очі дісталися йому у в'язниці «Бухта м'ясників» (англ. Butcher Bay) від «доброго лікаря», який погодився попрацювати над ними за 20 ментолових цигарок. Такий зір має і зворотний бік — при нормальному рівні освітлення Ріддік сліпне, тому змушений більшу частину часу носити темні окуляри і перебувати в неосвітлених місцях.

Гнів фурійця
Ця здатність дозволяє Ріддіку випромінювати якусь енергетичну хвилю, що виражається, зокрема, у вигляді безконтактного бою. Вона показана у фільмі «Хроніки Ріддіка» і грі «The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay».
Фізична підготовка
Завдяки посиленим тренуванням, Ріддік володіє розвиненою фізичною силою, спритністю і підвищеним больовим порогом.
Аналітичний склад розуму
Крім сили і надприродних здібностей, Ріддік проявляє себе як геніальний аналітик і психолог, здатний легко зрозуміти супротивника, маніпулювати ним та передбачити його наступний крок.
Володіння зброєю
Ріддік легко пристосовується до будь-якої зброї, що потрапила до нього в руки, будь то заточка або бойовий робот. Але його найулюбленішою зброєю є ніж, адже саме з його допомогою Ріддік може безшумно і швидко розправитися з супротивником.

Посилання[ред. | ред. код]