Служба внутрішніх доходів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Служба внутрішніх доходів
(IRS)
англ. Internal Revenue Service
Загальна інформація
КраїнаСША США
Дата створення1862 рік
Керівництво діяльністю здійснюєФедеральний уряд США
Керівне відомствоМіністерство фінансів США
Штаб-квартираВашингтон
Кількість співробітників73 554 осіб (2019)[1]
Комісар Внутрішніх ДоходівДеніел Верфель (діючий)
Підвідомчі органиIRS Criminal Investigationd і Independent Office of Appealsd
irs.gov
Мапа
Печатка Податкового управління США

Податкова служба США (англ. Internal Revenue Service, IRS; "Служба внутрішніх доходів") — державний орган Федерального уряду Сполучених Штатів Америки, який займається збором податків, контролює виконання законодавства про оподаткування та тлумачить податковий кодекс.[2] Агентство належить до Міністерства фінансів США і знаходиться під безпосереднім контролем Комісара Внутрішніх Доходів.

Перший податок на прибуток становив 3 %, його призначили у 1862 році для збору коштів на американську громадянську війну. Сьогодні Служба Внутрішніх Доходів збирає більше $ 2,4 трлн кожного податкового року з 234 млн податкових декларацій. У 1913 році була ратифікована Шістнадцята поправка до Конституції США, яка дозволяла Конгресу вводити податок на доходи, і було створено Бюро внутрішніх доходів. У 1953 році агентство було перейменовано на Службу внутрішніх доходів і в наступні десятиліття зазнало численних реформ і реорганізацій, найбільш суттєвих у 1990-х роках.

Станом на 2018 рік кількість працівників скоротилася на 15%, у тому числі на понад 25% співробітників правоохоронних органів.[3]

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. https://www.irs.gov/statistics/irs-budget-and-workforce
  2. The Agency, its Mission and Statutory Authority, irs.gov (англ.)
  3. IRS Nominee Says He’s Never Had a Client Under Audit for a Decade. Bloomberg.com (англ.). 28 червня 2018. Процитовано 18 липня 2022.

Посилання

[ред. | ред. код]