Пісенний конкурс Євробачення 1993: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
[неперевірена версія] | [неперевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
категоризація |
A1 (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
Рядок 23: | Рядок 23: | ||
|карта = |
|карта = |
||
}} |
}} |
||
[[Файл:Map of Eurovision 1993.gif|278px|thumb|right|{{легенда|#fee298|Страны - участницы конкурса.}} Страны, занявшие: {{легенда|#f20000| 1-ое место}} {{легенда|#ff8484| 2-ое место}} {{легенда|#ffb9b9| 3-е место}}]] |
|||
'''Пісенний конкурс Євробачення 1993''' став 38-м [[Пісенний конкурс Євробачення|конкурсом пісні Євробачення]]. Він пройшов [[15 травня]] [[1993]] року в місті [[Мілстріт]], [[Ірландія]]. |
'''Пісенний конкурс Євробачення 1993''' став 38-м [[Пісенний конкурс Євробачення|конкурсом пісні Євробачення]]. Він пройшов [[15 травня]] [[1993]] року в місті [[Мілстріт]], [[Ірландія]]. |
||
Рядок 29: | Рядок 29: | ||
Цього року організатор конкурсу став переможцем у п'ятий раз із піснею ''«In your eyes»'', виконаною [[Ніам Кавана]] і її вокалістами. |
Цього року організатор конкурсу став переможцем у п'ятий раз із піснею ''«In your eyes»'', виконаною [[Ніам Кавана]] і її вокалістами. |
||
== Результаты == |
|||
{| class="wikitable" |
|||
|- |
|||
!# п/п!!Страна!!Исполнитель!!Песня!!Очков!!Место |
|||
|-bgcolor="gold" |
|||
|14|| {{Флаг IRL}} [[Ирландия на конкурсе песни Евровидение|Ирландия]]||[[Кавана, Ниам|Ниам Кавана]]||In your eyes ||187||1 |
|||
|-bgcolor="silver" |
|||
|19 || {{Флаг GBR}} [[Великобритания на конкурсе песни Евровидение|Великобритания]]||Sonia||Better the devil you know||164 ||2 |
|||
|-bgcolor="#ED9121" |
|||
|4 || {{Флаг CHE}} [[Швейцария на конкурсе песни Евровидение|Швейцария]]||Annie Cotton||Moi, tout simplement||148 ||3 |
|||
|- |
|||
|12 || {{Флаг FRA}} [[Франция на конкурсе песни Евровидение|Франция]]||[[Фьори, Патрик|Патрик Фьори]]||Mama Corsica||121 ||4 |
|||
|- |
|||
|25 || {{Флаг NOR}} [[Норвегия на конкурсе песни Евровидение|Норвегия]]||Silje Vige||Alle mine tankar||120 ||5 |
|||
|- |
|||
|20 || {{Флаг NLD}} [[Нидерланды на конкурсе песни Евровидение|Нидерланды]]||Ruth Jacott||Vrede||92 ||6 |
|||
|- |
|||
|13 || {{Флаг SWE}} [[Швеция на конкурсе песни Евровидение|Швеция]]||Arvingarna||Eloïse||89 ||7 |
|||
|- |
|||
|8 || {{Флаг MLT}} [[Мальта на конкурсе песни Евровидение|Мальта]]||William Mangion||This time||69 ||8 |
|||
|- |
|||
|6 || {{Флаг GRE}} [[Греция на конкурсе песни Евровидение|Греция]]||Katerina Garbi||Ellada, hora tou fotos||64 ||9 |
|||
|- |
|||
|11 || {{Флаг POR}} [[Португалия на конкурсе песни Евровидение|Португалия]]||Anabela||A cidade até ser dia||60 ||10 |
|||
|- |
|||
|22 || {{Флаг ESP}} [[Испания на конкурсе песни Евровидение|Испания]]||Eva Santamaria||Hombres||58 ||11 |
|||
|- |
|||
|1 || {{Флаг ITA}} [[Италия на конкурсе песни Евровидение|Италия]]||Enrico Ruggeri||Sole d’Europa||45 ||12 |
|||
|- |
|||
|9 || {{Флаг ISL}} [[Исландия на конкурсе песни Евровидение|Исландия]]||Inga||þá veistu svarið||42 ||13 |
|||
|- |
|||
|10 || {{Флаг AUT}} [[Австрия на конкурсе песни Евровидение|Австрия]]||Tony Wegas||Maria Magdalena||32 ||14 |
|||
|- |
|||
|21 || {{Флаг HRV}} [[Хорватия на конкурсе песни Евровидение|Хорватия]]||Put||Don’t ever cry||31 ||15 |
|||
|- |
|||
|18 || {{Флаг Боснии и Герцеговины (1992-1998)}} [[Босния и Герцеговина на конкурсе песни Евровидение|Босния и Герцеговина]]||[[Фазлагич, Мухамед|Fazla]]||Sva bol svijeta||27 ||16 |
|||
|- |
|||
|17 || {{Флаг FIN}} [[Финляндия на конкурсе песни Евровидение|Финляндия]]||[[Катри Хелена]]||Tule luo||20 ||17 |
|||
|- |
|||
|3 || {{Флаг GER}} [[Германия на конкурсе песни Евровидение|Германия]]||Münchener Freiheit||Viel zu weit||18 ||18 |
|||
|- |
|||
|23 || {{Флаг CYP}} [[Кипр на конкурсе песни Евровидение|Кипр]]||Kyriakos Zymboulakis and Demos Van Beke||Mi stamatas||17 ||19 |
|||
|- |
|||
|15 || {{Флаг LUX}} [[Люксембург на конкурсе песни Евровидение|Люксембург]]||Modern Times||Donne-moi une chance||11 ||20 |
|||
|- |
|||
|2 || {{Флаг TUR}} [[Турция на конкурсе песни Евровидение|Турция]]||Burak Aydos, Öztürk Baybora & Serter||Esmer yarim||10 ||21 |
|||
|- |
|||
|16 || {{Флаг SVN}} [[Словения на конкурсе песни Евровидение|Словения]]||[[1X Band]]||Tih dezeven dan||9 ||22 |
|||
|- |
|||
|5 || {{Флаг DNK}} [[Дания на конкурсе песни Евровидение|Дания]]||Tommy Seebach Band||Under stjernerne på himlen||9 ||22 |
|||
|- |
|||
|24 || {{Флаг ISR}} [[Израиль на конкурсе песни Евровидение|Израиль]]||Lakahat Shiru||Shiru||4 ||24 |
|||
|-bgcolor="red" |
|||
|7 || {{Флаг BEL}} [[Бельгия на конкурсе песни Евровидение|Бельгия]]||Barbara||Iemand als jij||3 ||25 |
|||
|} |
|||
== Распределение голосов == |
|||
{| style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#808080; background-color:#808080;" cellspacing="1" |
|||
|- bgcolor="#EFEFEF" |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#FFFFFF;" | |
|||
| <small>'''{{Флаг Ирландии}}'''</small> || <small>'''{{Флаг Великобритании}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Швейцарии}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Франции}}'''</small> || <small>'''{{Флаг Норвегии}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Нидерландов}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Швеции}}'''</small> || <small>'''{{Флаг Мальты}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Греции}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Португалии}}'''</small> || <small>'''{{Флаг Испании}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Италии}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Исландии}}'''</small> || <small>'''{{Флаг Австрии}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Хорватии}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Боснии и Герцеговины}}'''</small> || <small>'''{{Флаг Финляндии}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Германии}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Кипра}}'''</small> || <small>'''{{Флаг Люксембурга}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Турции}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Словении}}'''</small> || <small>'''{{Флаг Дании}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Израиля}}'''</small> |
|||
| <small>'''{{Флаг Бельгии}}'''</small> || <small>'''ВСЕГО'''</small> |
|||
|- bgcolor="gold" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:gold;" | {{ESC|Ирландия|1993}} |
|||
| STYLE="BACKGROUND:gold;" | |
|||
| '''12''' || '''12''' || 10 || '''12''' || 10 || '''12''' || '''12''' |
|||
| 6 || 6 || 10 || '''12''' || 3 || 8 || 6 || 8 || 3 || 5 || 7 |
|||
| 7 || 1 || '''12''' || 6 || 5 || 2 || '''187''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Великобритания|1993}} |
|||
| 8 |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| 5 || 6 || 8 || 4 || 10 || - || - || 7 |
|||
| 5 || 1 || '''12''' || '''12''' || 10 || 3 || 5 || 6 || 4 || 8 |
|||
| 8 || 10 || 8 || '''12''' || '''12''' || '''164''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Швейцария|1993}} |
|||
| 7 || 10 |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| '''12''' || 3 || 8 || 6 || 5 || 7 || 1 || - |
|||
| 10 || 4 || 6 || 2 || - || 4 || '''12''' || 6 || '''12''' || - |
|||
| 8 || 10 || 4 || 8 || '''148''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Франция|1993}} |
|||
| 10 || 4 || 4 |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| 6 || 3 || 8 || - || 3 || '''12''' || - || - |
|||
| 8 || 7 || 8 || - || 1 || - || 10 || 6 || 7 || 4 |
|||
| '''12''' || 8 || - || '''121''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Норвегия|1993}} |
|||
| 5 || - || 10 || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| 6 || - || - || '''12''' || 8 || - || - || 10 |
|||
| - || '''12''' || 7 || '''12''' || 10 || 8 || 1 || 10 || 3 || - |
|||
| - || 6 || '''120''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Нидерланды|1993}} |
|||
| '''12''' || - || - || - || 10 |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| 5 || 3 || - || - || 7 || 6 || 6 || 3 |
|||
| 3 || 10 || - || 7 || - || - || 6 || 7 || - || - || 7 || '''92''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Швеция|1993}} |
|||
| - || 7 || 8 || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || 4 || 3 || - || 7 || 10 || - |
|||
| - || 7 || 8 || - || 5 || - || 6 || 7 |
|||
| 10 || 10 || '''89''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Мальта|1993}} |
|||
| 2 || 6 || 7 || 2 || - || - || 4 |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| 5 || 2 || 4 || 7 || - || 4 || 4 || 4 |
|||
| - || 4 || 1 || - || 5 || - || 5 || 3 || - || '''69''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Греция|1993}} |
|||
| - || - || - || 7 || 7 || 5 || - || 6 |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || 8 || 2 || - || - || - || - || 6 |
|||
| 2 || '''12''' || - || 2 || - || - || 7 || - || '''64''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Португалия|1993}} |
|||
| - || 1 || - || 8 || 5 || '''12''' || 2 || - |
|||
| 2 |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| '''12''' || - || 2 || 5 || - || - |
|||
| 2 || 1 || 3 || 4 || - || - || 1 || - || - || '''60''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Испания|1993}} |
|||
| - || - || 6 || - || 1 || - || - || 8 |
|||
| - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| 5 || - || 2 || 7 || 6 || 10 |
|||
| - || 5 || - || - || 2 || - || 1 || 5 || '''58''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Италия|1993}} |
|||
| - || - || 1 || 5 || - || 2 || - || 7 |
|||
| - || 10 || 2 |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || - || - || 8 || - || - || 10 |
|||
| - || - || - || - || - || '''45''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Исландия|1993}} |
|||
| 1 || 2 || - || - || 2 || 7 || 7 || - |
|||
| 4 || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| 1 || 5 || - || - || - || 2 |
|||
| - || - || 5 || 4 || 2 || - || '''42''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Австрия|1993}} |
|||
| 6 || 3 || - || 3 || - || - || - || - |
|||
| 1 || - || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || '''12''' || - || - || - || - |
|||
| 4 || - || - || - || - || '''32''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Хорватия|1993}} |
|||
| - || 8 || 3 || - || 4 || - || - || - |
|||
| - || 5 || 1 || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || - || - || - || - |
|||
| - || - || 6 || 4 || '''31''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Босния и Герцеговина|1993}} |
|||
| 3 || - || - || 4 || - || - || - || 4 |
|||
| - || - || - || 3 || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || - || - || '''12''' || - |
|||
| - || - || 1 || '''27''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Финляндия|1993}} |
|||
| - || - || - || - || - || - || - || 2 |
|||
| 8 || - || - || - || 5 || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || 2 || 3 || - || - |
|||
| - || - || '''20''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Германия|1993}} |
|||
| 4 || - || 2 || - || - || 1 || - || - |
|||
| - || - || - || 8 || - || - || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || - || - || 3 || - || - || '''18''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Кипр|1993}} |
|||
| - || 8 || - || - || - || - || - || - |
|||
| 10 || - || - || - || - || - || - || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || - || 2 || - || - || '''17''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Люксембург|1993}} |
|||
| - || - || - || - || - || - || - || 10 |
|||
| - || - || - || - || - || - || - || - || - || |
|||
| - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || 1 || - || - || - || '''11''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Турция|1993}} |
|||
| - || - || - || - || - || - || - || - |
|||
| - || - || 6 || - || 1 || - || 1 || 2 || - || - |
|||
| - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || - || - || '''10''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Словения|1984}} |
|||
| - || - || - || - || - || - || 3 || 1 |
|||
| - || - || - || 4 || - || - || - || 1 || - || - |
|||
| - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || - || '''9''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Дания|1993}} |
|||
| - || - || - || - || - || - || 1 || - |
|||
| - || - || - || - || - || - || - || 5 || - || - |
|||
| - || 3 || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || - || '''9''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Израиль|1993}} |
|||
| - || - || - || 1 || - || - || - || - |
|||
| - || 3 || - || - || - || - || - || - || - || - |
|||
| - || - || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| - || '''4''' |
|||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Бельгия|1993}} |
|||
| - || - || - || - || - || - || - || - |
|||
| - || - || - || - || - || - || - || - || - || 3 |
|||
| - || - || - || - || - || - |
|||
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | |
|||
| '''3''' |
|||
|} |
|||
== Посилання == |
== Посилання == |
Версія за 07:45, 3 липня 2011
Пісенний конкурс Євробачення 1993 | |
---|---|
Дата фіналу | 15 травня 1993 |
Ведучі | Fionnuala Sweeney |
Телеканал господарів | RTE |
Місце проведення | Мілстріт, Ірландія |
Пісня переможця | In your eyes (Ніам Кавана, Ірландія) |
Система голосування | |
Кожна країна оцінює 10 учасників оцінками 1-8, 10, 12 | |
Кількість країн | 25 |
Дебют | Боснія і Герцеговина, Хорватія, Словенія |
Нуль очок | нема |
Пісенний конкурс Євробачення | |
◄1992 1994► |
Пісенний конкурс Євробачення 1993 став 38-м конкурсом пісні Євробачення. Він пройшов 15 травня 1993 року в місті Мілстріт, Ірландія.
У конкурсі відбулися значні зміни, 3 нових учасники приєдналися до шоу. Три колишні югославські республіки проголосили свою незалежність — Боснія і Герцоговина, Хорватія й Словенія, і число учасників підстрибнуло до 25. Листівки демонстрували представника кожної із країн на тлі найкрасивіших місць Ірландії, які вони відвідали під час Євро-тижня.
Цього року організатор конкурсу став переможцем у п'ятий раз із піснею «In your eyes», виконаною Ніам Кавана і її вокалістами.
Результаты
# п/п | Страна | Исполнитель | Песня | Очков | Место |
---|---|---|---|---|---|
14 | Шаблон:Флаг IRL Ирландия | Ниам Кавана | In your eyes | 187 | 1 |
19 | Шаблон:Флаг GBR Великобритания | Sonia | Better the devil you know | 164 | 2 |
4 | Шаблон:Флаг CHE Швейцария | Annie Cotton | Moi, tout simplement | 148 | 3 |
12 | Шаблон:Флаг FRA Франция | Патрик Фьори | Mama Corsica | 121 | 4 |
25 | Шаблон:Флаг NOR Норвегия | Silje Vige | Alle mine tankar | 120 | 5 |
20 | Шаблон:Флаг NLD Нидерланды | Ruth Jacott | Vrede | 92 | 6 |
13 | Шаблон:Флаг SWE Швеция | Arvingarna | Eloïse | 89 | 7 |
8 | Шаблон:Флаг MLT Мальта | William Mangion | This time | 69 | 8 |
6 | Шаблон:Флаг GRE Греция | Katerina Garbi | Ellada, hora tou fotos | 64 | 9 |
11 | Шаблон:Флаг POR Португалия | Anabela | A cidade até ser dia | 60 | 10 |
22 | Шаблон:Флаг ESP Испания | Eva Santamaria | Hombres | 58 | 11 |
1 | Шаблон:Флаг ITA Италия | Enrico Ruggeri | Sole d’Europa | 45 | 12 |
9 | Шаблон:Флаг ISL Исландия | Inga | þá veistu svarið | 42 | 13 |
10 | Шаблон:Флаг AUT Австрия | Tony Wegas | Maria Magdalena | 32 | 14 |
21 | Шаблон:Флаг HRV Хорватия | Put | Don’t ever cry | 31 | 15 |
18 | Шаблон:Флаг Боснии и Герцеговины (1992-1998) Босния и Герцеговина | Fazla | Sva bol svijeta | 27 | 16 |
17 | Шаблон:Флаг FIN Финляндия | Катри Хелена | Tule luo | 20 | 17 |
3 | Шаблон:Флаг GER Германия | Münchener Freiheit | Viel zu weit | 18 | 18 |
23 | Шаблон:Флаг CYP Кипр | Kyriakos Zymboulakis and Demos Van Beke | Mi stamatas | 17 | 19 |
15 | Шаблон:Флаг LUX Люксембург | Modern Times | Donne-moi une chance | 11 | 20 |
2 | Шаблон:Флаг TUR Турция | Burak Aydos, Öztürk Baybora & Serter | Esmer yarim | 10 | 21 |
16 | Шаблон:Флаг SVN Словения | 1X Band | Tih dezeven dan | 9 | 22 |
5 | Шаблон:Флаг DNK Дания | Tommy Seebach Band | Under stjernerne på himlen | 9 | 22 |
24 | Шаблон:Флаг ISR Израиль | Lakahat Shiru | Shiru | 4 | 24 |
7 | Шаблон:Флаг BEL Бельгия | Barbara | Iemand als jij | 3 | 25 |
Распределение голосов
Шаблон:Флаг Ирландии | Шаблон:Флаг Великобритании | Шаблон:Флаг Греции | Шаблон:Флаг Португалии | Шаблон:Флаг Исландии | Шаблон:Флаг Германии | Шаблон:Флаг Люксембурга | Шаблон:Флаг Дании | ВСЕГО | ||||||||||||||||||
[[Файл:Шаблон:Прапор Ирландия|20x13px|Ирландия]] [[Шаблон:Назва країни Ирландия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Ирландия]] | 12 | 12 | 10 | 12 | 10 | 12 | 12 | 6 | 6 | 10 | 12 | 3 | 8 | 6 | 8 | 3 | 5 | 7 | 7 | 1 | 12 | 6 | 5 | 2 | 187 | |
[[Шаблон:Назва країни Великобритания на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Великобритания]] | 8 | 5 | 6 | 8 | 4 | 10 | - | - | 7 | 5 | 1 | 12 | 12 | 10 | 3 | 5 | 6 | 4 | 8 | 8 | 10 | 8 | 12 | 12 | 164 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Швейцария|20x13px|Швейцария]] [[Шаблон:Назва країни Швейцария на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Швейцария]] | 7 | 10 | 12 | 3 | 8 | 6 | 5 | 7 | 1 | - | 10 | 4 | 6 | 2 | - | 4 | 12 | 6 | 12 | - | 8 | 10 | 4 | 8 | 148 | |
[[Шаблон:Назва країни Франция на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Франция]] | 10 | 4 | 4 | 6 | 3 | 8 | - | 3 | 12 | - | - | 8 | 7 | 8 | - | 1 | - | 10 | 6 | 7 | 4 | 12 | 8 | - | 121 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Норвегия|20x13px|Норвегия]] [[Шаблон:Назва країни Норвегия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Норвегия]] | 5 | - | 10 | - | 6 | - | - | 12 | 8 | - | - | 10 | - | 12 | 7 | 12 | 10 | 8 | 1 | 10 | 3 | - | - | 6 | 120 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Нидерланды|20x13px|Нидерланды]] [[Шаблон:Назва країни Нидерланды на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Нидерланды]] | 12 | - | - | - | 10 | 5 | 3 | - | - | 7 | 6 | 6 | 3 | 3 | 10 | - | 7 | - | - | 6 | 7 | - | - | 7 | 92 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Швеция|20x13px|Швеция]] [[Шаблон:Назва країни Швеция на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Швеция]] | - | 7 | 8 | - | - | - | - | - | 4 | 3 | - | 7 | 10 | - | - | 7 | 8 | - | 5 | - | 6 | 7 | 10 | 10 | 89 | |
Мальта | 2 | 6 | 7 | 2 | - | - | 4 | 5 | 2 | 4 | 7 | - | 4 | 4 | 4 | - | 4 | 1 | - | 5 | - | 5 | 3 | - | 69 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Греция|20x13px|Греция]] [[Шаблон:Назва країни Греция на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Греция]] | - | - | - | 7 | 7 | 5 | - | 6 | - | 8 | 2 | - | - | - | - | 6 | 2 | 12 | - | 2 | - | - | 7 | - | 64 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Португалия|20x13px|Португалия]] [[Шаблон:Назва країни Португалия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Португалия]] | - | 1 | - | 8 | 5 | 12 | 2 | - | 2 | 12 | - | 2 | 5 | - | - | 2 | 1 | 3 | 4 | - | - | 1 | - | - | 60 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Испания|20x13px|Испания]] [[Шаблон:Назва країни Испания на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Испания]] | - | - | 6 | - | 1 | - | - | 8 | - | - | 5 | - | 2 | 7 | 6 | 10 | - | 5 | - | - | 2 | - | 1 | 5 | 58 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Италия|20x13px|Италия]] [[Шаблон:Назва країни Италия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Италия]] | - | - | 1 | 5 | - | 2 | - | 7 | - | 10 | 2 | - | - | - | - | 8 | - | - | 10 | - | - | - | - | - | 45 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Исландия|20x13px|Исландия]] [[Шаблон:Назва країни Исландия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Исландия]] | 1 | 2 | - | - | 2 | 7 | 7 | - | 4 | - | - | - | 1 | 5 | - | - | - | 2 | - | - | 5 | 4 | 2 | - | 42 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Австрия|20x13px|Австрия]] [[Шаблон:Назва країни Австрия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Австрия]] | 6 | 3 | - | 3 | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 12 | - | - | - | - | 4 | - | - | - | - | 32 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Хорватия|20x13px|Хорватия]] [[Шаблон:Назва країни Хорватия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Хорватия]] | - | 8 | 3 | - | 4 | - | - | - | - | 5 | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 6 | 4 | 31 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Босния и Герцеговина|20x13px|Босния и Герцеговина]] [[Шаблон:Назва країни Босния и Герцеговина на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Босния и Герцеговина]] | 3 | - | - | 4 | - | - | - | 4 | - | - | - | 3 | - | - | - | - | - | - | - | 12 | - | - | - | 1 | 27 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Финляндия|20x13px|Финляндия]] [[Шаблон:Назва країни Финляндия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Финляндия]] | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 8 | - | - | - | 5 | - | - | - | - | - | 2 | 3 | - | - | - | - | 20 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Германия|20x13px|Германия]] [[Шаблон:Назва країни Германия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Германия]] | 4 | - | 2 | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | - | - | 18 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Кипр|20x13px|Кипр]] [[Шаблон:Назва країни Кипр на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Кипр]] | - | 8 | - | - | - | - | - | - | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | - | - | 17 | |
Люксембург | - | - | - | - | - | - | - | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | - | 11 | ||
[[Файл:Шаблон:Прапор Турция|20x13px|Турция]] [[Шаблон:Назва країни Турция на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Турция]] | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 6 | - | 1 | - | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | 10 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Словения|20x13px|Словения]] [[Шаблон:Назва країни Словения на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Словения]] | - | - | - | - | - | - | 3 | 1 | - | - | - | 4 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Дания|20x13px|Дания]] [[Шаблон:Назва країни Дания на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Дания]] | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | 5 | - | - | - | 3 | - | - | - | - | 9 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Израиль|20x13px|Израиль]] [[Шаблон:Назва країни Израиль на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Израиль]] | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | |
[[Файл:Шаблон:Прапор Бельгия|20x13px|Бельгия]] [[Шаблон:Назва країни Бельгия на пісенному конкурсі Євробачення|Шаблон:Назва країни Бельгия]] | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | - | - | - | - | - | - | 3 |