Файл:Somethings gotta give.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Somethings_gotta_give.jpg(288 × 450 пікселів, розмір файлу: 31 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис Кохання за правилами... і без. обкладинка фільму
Джерело Англійська Вікіпедія
Час створення
Автор зображення Somethings_gotta_give
Ліцензія
Copyrighted

Це зображення є окремим кадром з кінофільму або телепередачі, захищених авторським правом. Найімовірніше, авторськими правами на це зображення володіє компанія або корпорація, що зняла цей фільм або передачу, а також актори, що потрапляють у кадр. Допускається використання в освітніх цілях обмеженої кількості копій зображення низької якості на сторінках Вікіпедії українською мовою, розташованої на серверах в США. Використання таких зображень може бути кваліфіковане як добропорядне (Fair use) відповідно до закону про авторське право США. Інше використання таких зображень може стати порушенням авторського права.


Увага! Перевірте, будь ласка, чи перебуває фільм у суспільному надбанні; якщо так, то шаблон доречно замінити на {{PD-old}}.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний21:58, 26 червня 2007Мініатюра для версії від 21:58, 26 червня 2007288 × 450 (31 КБ)MaryankoD (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Кохання за правилами... і без |Опис=обкладинка фільму |Автор=Somethings_gotta_give |Джерело=[http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Somethings_gotta_give.jpg Англій
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані