Файл:Was soll ich werden 18.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(802 × 1007 пікселів, розмір файлу: 403 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис

Was soll ich werden? Ein lehrreiches Bilderbuch von Lothar Meggendorfer. Text von Franz Bonn. München: Braun & Schneider.

Час створення
Джерело TU Braunschweig
Автор Lothar Meggendorfer und Franz Bonn
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний13:44, 3 серпня 2011Мініатюра для версії від 13:44, 3 серпня 2011802 × 1007 (403 КБ)Enomil{{Information |Description=''Was soll ich werden?'' Ein lehrreiches Bilderbuch von Lothar Meggendorfer. Text von Franz Bonn. München: Braun & Schneider. |Source=[http://www.digibib.tu-bs.de/?docid=32797 TU Braunschweig] |Date=[1888] |Author=Lothar Meggen

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: