Чемпіонат світу з трекових велоперегонів 2002

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чемпіонат світу з трекових велоперегонів
Cycling (track) pictogram.svg 2002
Інформація про змагання
Дисципліна Трекові велоперегони
Дата проведення 25–29 вересня 2002
Місце проведення Баллеруп, Данія
Спортивний комплекс Ballerup Super Arena
Організатор UCI
Статистика
Країн-учасниць 39
Спортсменів 276
Дисциплін 15
Історія
2001
2003

Чемпіонат світу з трекових велоперегонів 2002 проходив з 25 по 29 вересня 2002 року в м. Баллеруп, передмісті Копенгагена, Данія на велодромі Ballerup Super Arena. На змаганнях розіграли 15 комплектів нагород — 9 в чоловіків та 6 у жінок. Вперше до програми Чемпіонату світу ввели скретч для чоловіків та жінок, крім того серед жіночих дисциплін з'явився кейрін.

Медалісти[ред. | ред. код]

Чоловіки[ред. | ред. код]

Дисципліна Gold medal icon.svg Золото Silver medal icon.svg Срібло Bronze medal icon.svg Бронза
Спринт Австралія Шон Іді Австралія Джобі Дайка Франція Флоріан Руссо
Гіт (1 км) Велика Британія Кріс Гой
(1:01.893)
Франція Арно Турнан
(1:01.894)
Австралія Шейн Келлі
(1:02.128)
Індивідуальна гонка переслідування Австралія Бредлі Мак-Ґі
(4:17.875)
Австралія Люк Робертс
(4:24.925)
Німеччина Єнс Леманн
(4:23.622)
Командна гонка переслідування Австралія Австралія
Пітер Доусон
Бретт Ланкастер
Стівен Вулдрідж
Люк Робертс
(4:00.362)
Німеччина Німеччина
Крістіан Бах
Ґвідо Фульст
Себастьян Сідлер
Єнс Леманн
(4:07.384)
Велика Британія Велика Британія
Пол Меннінг
Браян Стіл
Бредлі Віґґінз
Кріс Ньютон
(4:02.839)
Командний спринт Велика Британія Велика Британія
Джеймі Стафф
Кріс Гой
Крейґ Маклін
(44.370)
Австралія Австралія
Раян Бейлі
Джобі Дайка
Шон Іді
(44.508)
Німеччина Німеччина
Єнс Леманн
Сорен Лаусберг
Карстен Бергеманн
(44.838)
Кейрін Австралія Джобі Дайка Іспанія Хосе Антоніо Вільянуева Німеччина Рене Вольфф
Скретч Швейцарія Франко Марвуллі Велика Британія Тоні Ґібб Німеччина Штефан Штайнвеґ
Гонка за очками Велика Британія Кріс Ньютон (76) Австрія Франц Штохер (50) Аргентина Хуан Естебан Куручет (49)
Медісон Франція Франція
Жером Новіль
Франк Перк
(5)
Австрія Австрія
Роланд Гарбер
Франц Штохер
(18) -1 коло
Аргентина Аргентина
Хуан Естебан Куручет
Сімон Едґардо
(17) -1 коло

Жінки[ред. | ред. код]

Дисципліна Gold medal icon.svg Золото Silver medal icon.svg Срібло Bronze medal icon.svg Бронза
Спринт Білорусь Наталія Цілінська Австралія Керрі Мірс Німеччина Катрін Майнке
Гіт (500 м) Білорусь Наталія Цілінська
(34.838)
Мексика Ненсі Контрерас
(34.898)
Австралія Керрі Мірс
(34.964)
Індивідуальна гонка переслідування Нідерланди Леонтін ван Морсел
(3:34.330)
Росія Ольга Слюсарєва
(3:36.188)
Австралія Кетрін Бейтс
(3:36.289)
Кейрін КНР Лі На Франція Клара Санчес Австралія Розалі Хуббард
Скретч Чехія Лада Козлікова Австралія Рошель Гілмор Росія Ольга Слюсарєва
Гонка за очками Росія Ольга Слюсарєва (35) Чехія Лада Козлікова (23) Італія Вера Каррара (20)

Загальний медальний залік[ред. | ред. код]

 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1 Австралія Австралія 4 5 4 13
2 Велика Британія Велика Британія 3 1 1 5
3 Білорусь Білорусь 2 2
4 Франція Франція 1 2 1 4
5 Росія Росія 1 1 1 3
6 Чехія Чехія 1 1 2
7 Flag of the People's Republic of China.svg КНР 1 1
Нідерланди Нідерланди 1 1
Швейцарія Швейцарія 1 1
10 Австрія Австрія 2 2
11 Німеччина Німеччина 1 5 6
12 Іспанія Іспанія 1 1
Мексика Мексика 1 1
14 Аргентина Аргентина 2 2
15 Flag of the United States.svg США 1 1
Всього 15 15 15 45

Посилання[ред. | ред. код]