Экзотика

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Экзотика
Країна видання Росія Росія
Тематика альтернативна музикаандеґраудпоп-музика
Періодичність виходу неперіодичне видання, альманах
Мова російська
Головний редактор А. Борісов
Видавець Ассоциация «Экзотика»
Засновник Ассоциация «Экзотика»
Засновано 1992
Дата закриття 1994
Обсяг 83 стор.
Наклад 10.000 примірників

Панорама альтернативної музики «Экзотика» — ілюстрована збірка статей про сучасну альтернативну музику, що виходила в Москві. Збірка виходила мірою накопичення матеріялів; у 1992 і 1994 друком вийшло два числа.

Історія[ред. | ред. код]

«Экзотика» була однієї з ініціатив гурту любителів експериментальної й альтернативної музики, що об’єднатись в асоціацію «Экзотика». Завдяки зусиллям цих ентузіастів постали однойменна теле- і радіопередача, і рекорд-лейбл, телєпроґрами «Виниловые джунгли», «Музыка без слов» і «Альтернативная музыка для танцев» тощо. Збірка була першою і останнім друкованих виданням асоціяції.

Зміст[ред. | ред. код]

Збірки містили статті про маловідомі широкому загалу виконавців альт- й інді-сцени Ніка Кейва, Марка Рібо, Bauhaus, Coil, Crime And The City Solution, Joy Division, Residents, Sonic Youth, Throbbing Gristle, Tuxedomoon. а також про Боба Марлі, Doors, Van der Graaf Generator. Героями публікацій були продюсер і музикант Браян Іно, продюсер Мартин Геннетт і радіоведучий Джон Піл. В обох числах «Экзотики» були рецензії на музичні новинки від — переважно — незалежних лєйблів (у рибриці «Виниловые джунгли») та нариси про арт-рок, імпровізаційну музику, рух незалежних, ворлд-мюзік.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]