23andMe

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
23andMe
Тип Приватна компанія
Форма власності incorporationd і приватна компанія
Галузь Біотехнології
Спеціалізація Генетика, Медичні дослідження
Засновано квітень 2006
Засновник(и) Енн Воджицькиd, Linda Aveyd і Paul Cusenzad
Штаб-квартира США США, Маунтін-В'ю, Каліфорнія
Територія діяльності США, Канада, Велика Британія
Послуги Генетичне тестування
Співробітники
23andme.com
CMNS: 23andMe у Вікісховищі

23andMe — приватна біотехнологічна компанія, що знаходиться в Маунтін-В'ю. Компанія отримала назву від 23 пар хромосом, що містяться в нормальній (соматичній) людській клітині.[3]

Історія заснування[ред. | ред. код]

Лінда Авей, Пол Касенза та Енн Воджицкі (колишня дружина Сергія Бріна) заснували компанію у 2006 році для того, щоб забезпечити тестування ДНК та інтерпретацію результатів тестування для індивідуальних споживачів. У 2007 році в компанію вклали $3 900 000.

Послуги компанії[ред. | ред. код]

Компанія надає два типу послуг для користувачів. Обидві послуги потребують передачи зразків слини, зібранної за допомогою набору для збору слини, який користувач повинен надіслати в лабораторію для аналізу ДНК.

Ancestry Service[ред. | ред. код]

Ця послуга допомагає зрозуміти звідки походить ДНК користувача та історію його сім'ї. Для цієї послуги компанія аналізує, збирає та надає інформацію про ДНК у звіті. Звіт містить дані про походження користувача, гаплогрупу, генів неандертальців в ДНК, ДНК сім'ї користувача і надає доступ до інструменту, який дозволяє користувачу сервісу спілкуватися з родичами, яких знаходять за збіжностями в ДНК. Даний сервіс коштує $99.[4]

Health + Ancestry Service[ред. | ред. код]

Даний тип послуги дає уявлення про генетичні ризики здоров'я, риси та походження. Компанія аналізує, компілює та надає інформацію, отриману з аналізу ДНК користувача, у більше ніж 75 звітах, до яких можна отримати доступ в Інтернеті через особистий кабінет, та ділитися результатами з родиною та друзями. Даний сервіс коштує $199.

Користувач послуги Ancestry Service може покращити послугу до Health + Ancestry Service. Підключення другої послуги коштує $125.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Global Research Identifier Database — 2015.
  2. https://craft.co/23andme
  3. Fact Sheet. 23andMe. Процитовано 27 листопада 2013. 
  4. DNA Genetic Testing & Analysis. Процитовано July 21, 2017. 

Посилання[ред. | ред. код]