Козирський Володимир Вікторович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Козирський Володимир Вікторович
Народився 19 липня 1955(1955-07-19) (68 років)
Камінь
Країна  СРСР
 Україна
Alma mater Українська сільськогосподарська академія (1978)
Галузь новітні електротехнології на основі функціональних сплавів та теорія і засоби управління режимами роботи гібридних систем альтернативної енергетики
Заклад Національний університет біоресурсів і природокористування України
Вчене звання професор
Науковий ступінь доктор технічних наук (2003)
Нагороди
Нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти» Заслужений енергетик України Заслужений діяч науки і техніки України Грамота Верховної Ради України Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Козирський Володимир Вікторович  (19 липня 1955, с. Камінь, Кролевецького району, Сумської області) — український фахівець у галузі енергетики, доктор технічних наук, професор, дійсний член Української академії інженерних наук.

Життєпис

Козирський Володимир Вікторович народився 19 липня 1955 року у селі Камінь, Кролевецького району, Сумської області у родині вчителів. У 1978 році закінчив з відзнакою факультет електрифікації Української сільськогосподарської академії (тепер — Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ), пройшов шлях від асистента до професора і завідувача кафедри електропостачання. У вересні 2005 року був призначений директором Науково-дослідного інституту техніки і технологій. З 2009-05.2020 рр. — директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження[1][2][3].

Наукова та педагогічна діяльність

Як талановитий педагог, вчений і організатор зробив вагомий внесок у розвиток науково-методичної та матеріально-технічної бази лабораторій «Апаратури електричних станцій і підстанцій», «Монтажу енергетичного обладнання», «Моделювання процесів в електроенергетичних системах» та ін. кафедри електропостачання. Має близько 300 наукових та науково-методичних праць[джерело?]. Є головою спеціалізованої наукової ради. Під його керівництвом підготовлено п'ять кандидатів і двох докторів технічних наук. Коло наукових інтересів — новітні електротехнології на основі функціональних сплавів та теорія і засоби управління режимами роботи гібридних систем альтернативної енергетики. Здійснював координацію розробки та впровадження програми енергозбереження в НУБіП України.

Відзнаки та нагороди

Відзнака «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України (2001 р.), нагрудний знак «Відмінник освіти України» (2005 р.), «Почесний енергетик України» (2007 р.), Заслужений діяч науки і техніки України (2008 р.), Почесна Грамота Верховної Ради України (2012 р.), Почесна Грамота Кабінету Міністрів України (2018 р.).

Примітки

Посилання