Ad Astra Rocket Company

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ad Astra Rocket Company
Тип Приватна компанія
Спеціалізація Аерокосмічна техніка
Заснування 2005
Штаб-квартира США США Текас, Вебстер
Галузь Аерокосмічна промисловість
Послуги Виробництво ракет космічного призначення, космічних кораблів
Сайт http://www.adastrarocket.com/home1.html
Концепція декількох мегават «VASIMR»

Ad Astra Rocket Company «Ад-Астра Рокетна Компанія»  — американської ракети рухової компанія, що займається розвитком передових технологій плазмової ракетних двигунів. Розташований в Вебстер, штат Техаса, приблизно в 5 кілометрах від центру в імені Ліндона Джонсона НАСА, компанія була зареєстрована 14 січня 2005 року. Президент і головний виконавчий директор «Ad Astra Rocket Company» відставний астронавт, доктор Франклін Чанг-Діас [1]. Компанія працює на концепції Діаса у змінній питомий імпульс магнітоплазмове ракетно, відомий під скороченням «Змінний питомий імпульс магнітоплазмовa ракетa «ЗПІМР» або «VASIMR». «VASIMR» призначений для досягнення ряд переваг в порівнянні з нинішнім конструкцій хімічного ракетних, включаючи місячного вантажного транспорту, в космос заправці, і ультра-високих швидкостях для далеких космічних польотів.

Тестування вакуумна камера, що містить 50 кВт VASIMR, працює в ASPL в 2005-2006 роках

«Ad Astra Rocket Company» Коста-Ріка «AARC CR» дочірньою компанією «Ad Astra Rocket Company». «AARC CR» була утворена в 2005 році. Об'єкт розташований приблизно в 10 км на захід від міста Ліберія, столиці провінції Гуанакасте, на території студентського містечка ЗЕМЛІ Університет (англ. Earth University).[2]. 13 грудня 2006 в Коста-Ріці команда AARC генерується свій перший плазми. Після обширного тестування 200 кВт першому тест «VASIMR» блоку в р. 2014, компанія прагне до трирічної льотних випробувань місії.

Історія[ред.ред. код]

«VASIMR» є державою в найсучасніших ракетних дизайн, який використовує плазму для ракетних двигунів. Чанг Діас розробив концепцію «VASIMR» в 1979 році, незабаром після аспірантури дослідження в злиття і плазми на основі ракетних двигунів в Массачусетському технологічному інституті. Вибравшись, як космонавта в 1980 році, Чанг Діас служив на семи різних місій шатлів, космічної записи, що він розділяє з астронавтом Джеррі Л. Росс. Після відходу на пенсію в 2005 році з НАСА, Чанг Діас формується «Ad Astra Rocket Company» для розробки та комерціалізації технології «VASIMR».[3].

«Ad Astra» завершив офіційну «Уряд США Аналіз проекту» на двигуні з НАСА «VF-200» в червні 2013 року. Це початковий Основне завдання конструкції віхою на шляху до літати «VF-200» на МКС.

200 кВт двигуна[ред.ред. код]

«Ad Astra Rocket Company» розробила «VX-200», повномасштабне прототип двигуна «VASIMR», призначений для наземних випробувань. Компанія успішно протестували прототип у вересні 2009 року .[4]. Після випробування, компанія почне підготовку до «VF-200-1», першого блоку польоту. Технологія «VASIMR» може бути корисний в найближчому майбутньому для міжпланетних космічних подорожей. Дизайн «VASIMR» буде здатна знизити поїздку від Землі до Марса менш ніж за чотири місяці, тоді як нинішні хімічні ракети займе близько восьми місяців в одну сторону транзиту, що робить місія туди-назад більше, ніж 2 роки [5]. Двигун атомний «VASIMR» може скоротити туди-назад в польоті час у віці до п'яти місяців [6], у той час як меншого масштабу сонячні наведені в двигуни могли тягти супутників за допомогою різних орбіт і доставити вантажі на Місяць.

Станом на жовтень 2010 року, компанія прагне запропонувати технологію для космічного буксира місій, щоб допомогти «навести порядок в постійно зростаючу проблему космічного сміття».

Станом на липень 2012 року, недавній етап перевірки з «VX-200» продемонстрував підвищення на десять відсотків в ефективності на проміжних рівнях питомої імпульсу, вказуючи, що оперативна версія буде часу спрацьовування і збільшення маси корисного навантаження і зменшення. В " поліпшення ефективності були досягнуті за рахунок поліпшення дизайну в критичних компонентів двигуна, радіочастотні системних налаштувань потужності тонкої настройки, і модернізацію програмного забезпечення, яке контролює двигун під час запуску і звільнення ". Компанія продовжує прагнути для " перспективного 2015 випробувального польоту прототипу «VASIMR», або до Міжнародної космічної станції або на вільному-флаєр, протягом трьох років у космос характеристики. "

Станом на червень 2013 року, «Ad Astra» завершив офіційну «Уряд США Аналіз проекту» на двигуні «VF-200», як найважливішого віхою на шляху розвитку до тестування «VF-200» на кілька місяців випробування на Міжнародній космічній станції. Тривалих стрільб двигун планується тесту продуктивності ці двигуни.[7]

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Ad Astra Rocket Company – About us, company website, accessed 2010-03-10
  2. NASA JSC press release (01-23-2006)
  3. NASA JSC press release (01-23-2006)
  4. Ad Astra press release: "VASIMR VX-200 reaches 200 kW power milestone" , вересня 30, 2009
  5. VASIMR Human Mission to Mars
  6. How Fast Could (Should) We Go to Mars?
  7. Lindsey, Clark (2013-06-29). «Ad Astra completes preliminary design review of engine to be tested in space». NewSpace Watch. Процитовано 2013-07-02. (потрібна підписка).