Angura Kei

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
«Angura Kei»
Стилістичні походження
Походження
1960-ті роки Японія
Типові інструменти
ЕлектрогітараБас-гітараБарабани- Клавіатура - національні музичні інструменти
Інші теми
J-Pop
J-Rock
Музика Японії

Angura Kei (яп. アングラ啓 '«Анґура кеі»'?) — жанр японської музики. Angura є скороченою форма англійського слова «підземной». Це культурний рух у Японії, що датується з 1960-х років і прекрасно втілився вираженням в незалежному театрі. Є тією чи іншою мірою японським аналоґом андеграунду.

Історія[ред.ред. код]

Термін Angura прийшов з андеграунду після 1960-х років. Це заґалом ґурти, на які впливає сама японська, головним чином, традиційна культура. У членів Angura Kei-ґуртів часто простий зовнішній вигляд. Використання японської історичної форми, кімоно, або іншого традиційного одяґу є дуже поширеним явищем в Аngura-кей ґуртах. Мета Angura Кей полягає в тому, щоб створювати щось традиційно японське, з мінімальним втручанням Заходу. Також до стилю зараховують групи з електро-або індастріал-рок музикою, які черпають натхнення в японських національних мелодіях та естетиці.

Це рух, що вплинув на багатьох художників манга, які намагалися знайти унікальний стиль для своїх своїх творінь. Це також пов'язано зі стилем Eroguro, але головна відмінність в тому, що Аngura зловісніше і більш формальніше.

Inugami Circus-dan є групою, як приклад, що підпадає під канон жанру Angura-Kei.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]