Koteosa Kei

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Koteosa Kei
Стилістичні походження
Походження
1980-і роки Японія
Типові інструменти
Споріднені жанри
J-Rock, visual kei, Angura Kei
Інші теми

J-Rock
Музика Японії

Kotekote (або Koteosa Kei, чи Kote Kei - є піджанром visual kei, який описаний як "традиційний віжуал кей". У зовнішністі, дизайнери зазвичай вносять в розробки детальність костюмів і екстремальні зачіски. Коте кей іноді пишеться як «kotekote віжуал кей», «kotekote кей», або просто «kotekote» або «коте». (Утворено від слова «яп. コテ コテ ヴィジュアル 系» або «яп. コテコテ» для стислості).

Одне з найбільш готичних напрямків, часто перетинається з андрогін і фетиш готикою. Це досить темний і андрогінний стиль. Групи Kotekote кей активно виступали в 90-х. Кричущі зачіски - один з найголовніших ознак, які є у Kotekote. Члени груп фарбували волосся в червоний, фіолетовий, синій, помаранчевий, повністю висвітлялись. Одяг у більшості випадків зі шкіри або латексу, корсети, черевики на дуже великій платформі, велика кількість аксесуарів, гламурні шарфи, рукавички, кільця, капелюхи; особи зазвичай бліді, але дуже яскраво виділені губи і особливо очі. У музичному плані це звичайно був агресивний альтернативний рок або хеві метал, але завжди з домішкою готики.

За словами однієї з японської фан-сторінки, Коте кей включає в себе три ідеї: якщо ви шукаєте незвичайний, декаданс і естетику. Загальні теми включають троянди, хрести, корупцію і кров. Згідно з іншиою японською фан-сторінкою, є два суб-жанри kotekote - «чорний kotekote кей» і «білий kotekote кей». Чорний кей - це темні почуття ритму і швидкі мелодії, білий кей праґне бути більш мелодійним і однозначним. Коте різко протилежне Oshare Kei і м'якому Visual Kei.

Представниками жанру є такий ґурт як Syndrome. Починаючи з 2000-их років жанр почав відроджуватися але набагато більш провокаційним чином і більш агресивними музичними напрямками як наприклад група Nega. До сучасного «kote kei» можна зарахувати ранніх 12012 (поп-рок, альтернативний рок, готик рок), Megaromania (симфонічний метал, спід-метал), Nega (металкор, експериментальний рок), Phantasmagoria, D (хеві метал готик метал,), старі Dir en Grey. Також може змішуватися з Ошара кей наприклад: Lolita23q, AYABIE, Nightmare.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]