CERGE-EI

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Центр Економічних досліджень і післядипломної освіти
англ. The Center for Economic Research and Graduate Education (CERGE)
СЕРЖ
?координати: пошук у Nominatim
Тип державний
Країна Flag of the Czech Republic.svg Чехія
Засновано 1991
Засновник Jan Švejnar[d]
Ректор Штєпан Юрайда
Студентів 138
Штаб-квартира Прага
Адреса Прага, Чеська республіка
Сайт www.cerge-ei.cz

Центр Економічних досліджень і післядипломної освіти (англ. The Center for Economic Research and Graduate Education (CERGE))) — академічна установа при Карловому університеті і Чеській академії наук, що пропонує програму докторантури у сфері теоретичної та прикладної економіки, де можна отримати ступінь доктора філософії (Ph.D), магістра (МА) та магістра прикладної економіки (MAE), що повністю акредитовані у Сполучених Штатах та Чеській Республіці[1].

CERGE-EI надає сучасну післядипломну підготовку у сфері економіки.

Історія[ред. | ред. код]

Центр Економічних досліджень і післядипломної освіти був заснований у 1991 році Центром економічних досліджень та післядипломної освіти Карлового Університету та Інститутом економіки Академії наук Чеської Республіки з метою навчання нового покоління економістів із країн Східної Європи. CERGE-EI забезпечує післядипломну економічну освіту випускників університетів, але разом з тим проводить наукові дослідження в галузі економічної теорії та економічної політики[1].

Навчальний процес[ред. | ред. код]

Ph.D програма передбачає два роки відвідування курсів, а потім два роки на дисертацію, хоча зазвичай на дисертацію витрачається більше часу. Мова викладання – англійська. CERGE-EI надає можливість студентам провести частину своїх досліджень по дисертації у партнерських установах у країнах Західної Європи та Північної Америки, а також брати участь у спільних дослідницьких проектах у інших країнах.

Посилання[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  1. а б Товканець Г.В. Економічна освіта в контексті розвитку трудового потенціалу. Мукачівський державний університет. Архів оригіналу за 2013-07-13. Процитовано 11/5/2011.