Djinni.co

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Djinni
Djinni.co
Посилання djinni.co
Гасло (девіз) Анонімний пошук роботи
Комерційний так
Тип ресурс із пошуку роботи
Реєстрація обов'язкова
Мови українська
англійська
Власник Максим Іщенко
Започатковано 15 грудня 2012
Стан працює
Ключові особи Максим Іщенко
Адреса офісу Київ

Djinni.co — український сайт для анонімного пошуку роботи IT-спеціалістами. Створений 15 грудня 2012 року, спершу мав назву «Djinn» і діяв як частина DOU.ua, згодом сайт було перенесено на окремий домен[1]. Наряду з LinkedIn є найпопулярнішим ресурсом пошуку роботи та найму серед українських IT-спеціалістів[2][3].

Про сайт[ред. | ред. код]

Спочатку ресурс мав виключно російськомовний інтерфейс для шукачів роботи, згодом з'явився україномовний. 2015 року з'явився англомовний інтерфейс для роботодавців, в основному для компаній з Європи та США. Автор і розробник ресурсу — Максим Іщенко[4].

Сайт отримує прибуток від рекрутерів за кожного найнятого співробітника — 25 % від пропонованої зарплатні (до 2015-го — 10 %, 2020-го — 20 %). За 2013 рік було проведено 200 наймів. Претендент на роботу не платить за користування[5].

Анонімність[ред. | ред. код]

З самого початку сайт позиціонував себе як ресурс з анонімного пошуку роботи. На ресурсі не публікуються контакти шукача роботи, тож розробник може шукати нову роботу без того, щоб поточний роботодавець знав про це[5]. Ця функція допомогла сайту отримати високу популярність серед розробників. Рекрутер бачить лише опис шукача і його досвід, ім'я та інші контакти можуть бути відкриті лише зі згоди шукача вказаному рекрутеру.

Рекрутери[ред. | ред. код]

Кожен шукач після спілкування з рекрутером може анонімно оцінити його адекватність, знання тощо. Таким чином, наступного разу при спілкуванні шукач роботи бачитиме відгуки попередніх колег.

Робота виключно з IT[ред. | ред. код]

Ресурс містить вакансії в основному з компаній-розробників програмного забезпечення, від самого початку відсутність банків або державних установ позиціонувалась як його перевага.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Джини – "еще один" сайт о работе?. Блог Джинна. Процитовано 15 грудня 2016.[недоступне посилання з червня 2019]
  2. https://ain.ua/ru/2021/09/28/gde-ishhut-rabotu-ukrainskie-it-speczialisty-linkedin-i-djinni-lidiruyut/
  3. Як українські IT-спеціалісти шукають роботу: рекомендації, LinkedIn, Djinni, активний моніторинг зарплат/вакансій та готовність перейти на кращі умови
  4. Страховка от недобросовестных работодателей. Джинн – анонимный поиск работы. Архів оригіналу за 20 грудня 2016. Процитовано 15 грудня 2016.
  5. а б 15 фактів про Djinni.co — чим живе найкращий український пошуковик роботи для програмістів. Tokar.ua (uk-UA) . 26 січня 2017. Архів оригіналу за 15 грудня 2017. Процитовано 15 грудня 2017.

Посилання[ред. | ред. код]