Перейти до вмісту

Djinni.co

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Djinni
Djinni.co
Посиланняdjinni.co
Гасло (девіз)Анонімний пошук роботи
Комерційнийтак
Типресурс із пошуку роботи
Реєстраціяобов'язкова
Мовиукраїнська
англійська
ВласникМаксим Іщенко
Започатковано15 грудня 2012
Станпрацює
Ключові особиМаксим Іщенко
Адреса офісуКиїв Редагувати інформацію у Вікіданих

Djinni.co — український сайт для анонімного пошуку роботи IT-спеціалістами. Створений 15 грудня 2012 року як частина DOU.ua, згодом сайт було перенесено на окремий домен[1][2]. Наряду з LinkedIn є найпопулярнішим ресурсом пошуку роботи та найму серед українських IT-спеціалістів[3][4][5].

Історія

[ред. | ред. код]

Ідея створення Djinni виникла в Максима Іщенка під час кризи 2008—2009 років, коли на порталі DOU значно знизилися продажі. У відповідь на труднощі з пошуком кваліфікованих кандидатів для закриття вакансій він вирішив створити платформу, де роботодавці могли б самостійно знаходити спеціалістів. Спочатку сервіс пропонував лише базу кандидатів для рекрутерів, але згодом був розширений, ставши доступним як для кандидатів, так і для роботодавців[6].

Станом на березень 2024 року, на платформі зареєстровано тисячі роботодавців. При наймі, роботодавці сплачують сайту 20 % від місячної зарплати кандидата з України та 50 % — за іноземних кандидатів, при цьому оплата здійснюється лише після фактичного виходу кандидата на роботу[6].

Анонімність

[ред. | ред. код]

Djinni.co спеціалізується на IT-вакансіях, забезпечуючи анонімність для шукачів роботи. Розробники можуть шукати вакансії, не турбуючись про те, що їхній поточний роботодавець дізнається про це. Особисті дані кандидата розкриваються рекрутеру лише за згодою шукача[7].

Див. також

[ред. | ред. код]

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Український пошуковик роботи для програмістів Djinni запрацював в Європі. dev.ua (укр.). Процитовано 3 лютого 2025.
  2. Колишня розробниця Djinni вважає, що цей сайт для пошуку роботи в ІТ втрачає ринок через одне рішення засновника. dev.ua (укр.). Процитовано 3 лютого 2025.
  3. Где ищут работу украинские IT-специалисты: LinkedIn и Djinni лидируют - AIN. ain.ua (рос.). Процитовано 3 лютого 2025.
  4. Як українські IT-спеціалісти шукають роботу: рекомендації, LinkedIn, Djinni, активний моніторинг зарплат/вакансій та готовність перейти на кращі умови. ITC.ua. 28 вересня 2021. Процитовано 3 лютого 2025.
  5. Умови диктують компанії: як війна перевернула ринок праці в ІТ-сфері. Економічна правда (укр.). Процитовано 3 лютого 2025.
  6. а б Як влаштований бізнес власника найбільшого IT-ком’юніті України Макса Іщенка, який працює вже 19 років, і донатить на ЗСУ сотні мільйонів гривень. dev.ua (укр.). Процитовано 3 лютого 2025.
  7. "In diversity we trust": інтерв'ю з Максом Ковалем, head of operations Djinni.co — блог INDIGO Tech Recruiters. indigo.co.ua (укр.). Процитовано 3 лютого 2025.

Посилання

[ред. | ред. код]