Elected

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
ElectedM:
Ayreon E.jpg
Міні-альбом
Виконавець Ayreon
Дата випуску 25 квітня 2008 року
Записаний 2008
Жанр Прогресивний метал
Тривалість 13:45
Лейбл InsideOut Music/SPV
Хронологія Ayreon
Попередній
←
01011001
(2008)
Timeline
(2008)
Наступний
→

Elected перший міні-альбом прогресив-метал проекту Ayreon, що належить голландському музиканту Ар'єну Ентоні Люкассену. Був виданий 25 квітня 2008 року в Німеччині, Австрії і Швейцарії, і 28 квітня в решті європейських країн. У записі альбому взяв участь німецький співак Тобіас Саммет з Avantasia і Edguy.

Міні-альбом включає кавер Еліса Купера, акустичну версію пісні «E=MC²» і композицію «Ride the Comet», обидві з альбому01011001. Четвертою композицією є фортепіанна версія пісні «Day Six: Childhood» з альбому The Human Equation. Деякі рецензенти, а також текстова інформація на CD називають міні-альбом The Universal Ayreonaut.

Альбом зайняв 69 місце в французькому чарті France Singles Top 100 і залишався на цій позиції три тижні.[1]

Історія[ред.ред. код]

25 січня 2008 року вийшли альбоми Ayreon i Avantasia (01011001 і The Scarecrow відповідно).[2] Скоро преса розпочала спекуляції з того чий альбом був успішніший. Коли про це запитали Люкассена, той сказав щоб був злий на Тобіаса Саммета, тому що той зумів запросити Еліса Купера, улюбленого співака Люкассена, для участі в останньому альбомі Avantasia, і що він відправив декілька запальних листів Саммету.

За збігом, Тобіас також був злим на Люкассена, через те, що той зумів запросити для участі у записі альбому Ayreon Universal Migrator Part 2: Flight of the Migrator Брюса Діккінсона (улюбленого співака Саммета); а також на ЗМІ через їх постійні запитання про його думки щодо Ayreon. Як сказав Ар'єн, вони «вирішили долити масла у вогонь, який розпалила преса»,[3] записати пісню разом. Спочатку альбом мав називатись Ayreon vs. Avantasia.

Track listing[ред.ред. код]

  1. «Elected» (Еліс Купер кавер) — 3:37
  2. «E=MC²» (Жива акустична радіо версія) — 3:32
  3. «Ride the Comet» — 3:32
  4. «Day Six: Childhood» (Фортепіанна версія) — 3:04

Учасники[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]