Give One Get One

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Подяка від дітей OLPC

Give One Get One, також G1G1 — ініціатива організації One Laptop per Child, покликана збільшити випуск та поширення ноутбуків XO-1 для країн, що розвиваються.

G1G1 передбачає, що жертвувач, виділяючи кошти на 1 ноутбук XO-1, отримує два ноутбуки: один для себе, інший — направляється країні-учасниці програми[1].

Перша програма G1G1 проходила з листопада 2007 по 31 грудня 2007 року, отримати лептопи за нею могли тільки мешканці США та Канади. У листопаді 2008 року програму відновили[2], вона тривала до 31 грудня 2008 року і поширювалась на жителів країн-членів ЄС, Швейцарії, Росії та Туреччини[3]. 2009 року програма «Give One Get One» не проводилась.

Нині програма Give One Get One проводиться спільно із Amazon.com, де можна придбати 1 ноутбук за $199, 2 ноутбуки XO — за $398 і т. д, проте усі придбані ноутбуки направляються країні-замовнику, пожертвувач не отримує комп'ютер[4]. Крім того пряму пожертву можна здійснити за допомогою кредитної картки, платіжної системи PayPal або пожертвувавши свій бв автомобіль.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]