PathScale

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
PathScale Inc.
Тип бізнес-підприємство і програмне забезпечення
Галузь Програмне забезпечення
Засновано 2001
Засновник(и) Том Маквільямс
Штаб-квартира Вілмінгтон, Делавер, США [1]
Попередні назви Key Research
Ключові особи Скотт Меткалф (виконавчий директор)
Продукція Компілятори
Сайт pathscale.com

PathScale — американська компанія, розробник компіляторів і кластерних рішень.

Компанія PathScale була заснована в липні 2001 року під назвою Key Research Томом Маквільямсом, який раніше засновував компанії Valid Logic Systems і Key Computer і встиг попрацювати в SGI, Sun Microsystems і Amdahl. Маквільямс став першим технічним керівником компанії (CTO) і незабаром запросив в компанію трьох колишніх колег (Джеффа Рубіна, Джеффа Бротона і Фреда Чоу), з якими працював разом на початку 1980-х років в Ліверморській національній лабораторії над створенням суперкомп'ютера «S1». Фред Чоу до того часу керував розробкою компіляторів в SGI і MIPS, і був визнаний одним з провідних фахівців у технології компіляторів.

Первісною метою компанії була розробка кластерних рішень для Linux-серверів на основі недорогих 64-бітових процесорів. На початку 2003 року з успіхом процесорів AMD Opteron компанія перемкнула зусилля на інші продукти, в тому числі на високопродуктивні компілятори для 64-бітових систем, а наприкінці 2003 року змінила назву на PathScale, яка мала нагадувати про те, що спочатку компанія розробляла рішення для кластерів.

Основним продуктом PathScale є програмний пакет PathScale EKO Compiler Suite, розповсюджуваний з червня 2011 на умовах GPL v.3.0.[2] Про це було офіційно оголошено 14 червня.[3]

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]