SysIQ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
SysIQ
Тип приватна
Галузь розробка програмного забезпечення для електронної комерції
Засновано 2000
Засновник(и) Ігор Горін, Ілля Виноградський, Роман Мартиненко
Штаб-квартира Сан-Франциско, США
Продукція програмне забезпечення
Сайт sysiq.com

SysIQ — американська компанія, яка займається наданням послуг у сфері розробки програмного забезпечення[1] для інтернет-магазинів та електронної комерції, а також забезпеченні хостингу, розробці та підтримці інтернет-проектів з великим навантаженням та Інтернет-маркетингу[2]. Головний офіс компанії розташований у Сан-Франциско[3]. Центри розробки в Україні знаходяться у Києві, Вінниці, Маріуполі, Ужгороді, Луганську і Чернігові[4]. SysIQ входить до числа найбільших компаній-розробників в Україні[5], та є членом Американської торговельної палати в Україні[6]. За підсумками конкурсу Best Employer of the year[7] від DOU[8] SysIQ визнано однією з найкращих компаній-роботодавців України за 2011-й рік.

Історія[ред. | ред. код]

Історія виникнення компанії бере початок у 90-х роках, коли з розвитком Інтернета почали розвиватися Інтернет-бізнеси, такі як Amazon.com, створений від початку як розповсюджувач книжкових видань. Саме обміном академічної літератури спочатку і зайнялися засновники компанії, створивши у 1998 році National Textbook Network[9]. Продаж цього бізнесу приніс своїм власникам кошти, необхідні для створення нового підприємства в галузі електронної комерції, який сьогодні всесвітньо відомий як SysIQ[10].

Технологічна база[ред. | ред. код]

До технологічного портфоліо SysIQ відносяться такі програмні ecommerce-платформи, як EasyAsk[11], Search Glue[12], Intershop Enfinity[13], IBM Websphere Commerce, Demandware, Fry OCP[14] та Heiler.

Клієнти[ред. | ред. код]

Серед клієнтів SysIQ є такі відомі американські фірми, як Woodland Hills, UPCO, Parts Town, Sam Ash, Gumps[15], Moss Motors[16] та інші.

Ініціативи[ред. | ред. код]

З метою поширення IT-знань в Україні та для формування тренінгового майданчика для розробників програмного забезпечення SysIQ створила навчальний портал IQLab[17] на базі якого проводить тренінги та семінари, більшість яких безкоштовна, для початківців та досвідчених спеціалістів в області інформаційних технологій.

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]