The Ronettes

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

The Ronettesамериканський дівочий гурт, утворений 1959 року у Нью-Йорку під назвою The Dolly Sisters.

До складу групи входили:

  • Вероніка «Ронні» Беннетт (Veronica «Ronnie» Bennett), нар. 10 серпня 1943, Нью-Йорк, США — вокал;
  • Естелл Беннетт (Estelle Bennett), нар. 22 липня 1944, Нью-Йорк, США — вокал
  • Недра Толлі (Nedra Talley), нар. 27 січня 1946, Нью-Йорк, США — вокал.

Кар'єра[ред. | ред. код]

На початку своєї кар'єри це сімейне тріо, яке складалося з двох рідних сестер Беннетт та двоюрідної Недри Толлі, виступало як танцювальний гурт. 1961 року їм вдалось отримати постійне місце у відомому клубі «Peppermint Lounge», де тоді панував твіст. Того ж року, удосконаливши свої вокальні дані після відвідувань уроків співу, дівчата уклали угоду з фірмою «Colpix». Перший сингл тріо «І Want A Boy» було видано під назвою гурту Ronnie & The Relatives, але вже наступний — «Silhouettes», що з'явився 1962 року, — як The Ronettes. Гурт записав ще кілька синглів для «Colpix» та «May» і потрапив на платівку відомого диск-жокея Murray The K. під назвою «Live From The Brooklyn Fox». Незабаром Ronettes уклали угоду з Філом Спектором та його фірмою «Philles». Першим підсумком їх співпраці став сингл «Be My Baby», який досяг американського та британського Тор 5. Чималого успіху здобула також пісня «Baby I Love You», яка гостювала у першій двадцятці по обидва боки Атлантики.

Роман продюсера з Ронні (1968 року вони одружилися) став причиною того, що Спектор резервував свої найкращі композиції для коханої, і хоча такі сингли, як «The Best Part Of Breaking Up», «Walking In The Rain» (1964) чи «Is This What I Get For Loving You» (1965), не користувалися успіхом ранніх записів The Ronettes, однак вони все ж потрапили до списку найкращих поп-синглів всіх часів.

1966 року після виходу Спектора з шоу-бізнесу, гурт припинив свою діяльність. Але 1969 року тріо під новою назвою The Ronettes Featuring The Voice Of Veronica повернулось з синглом «You Came, You Saw, You Conquered», який, на жаль, зазнав комерційної невдачі. 1973 року Ронні утворила новий гурт Ronnie & The Ronettes разом з вокалістками Деніз Едвардс (Denise Edwards) та Чіп Філдс (Chip Fields). Того ж року вони дебютували на фірмі «Buddah» з синглом «Lover Lover», а після зміни назви на Ronnie Spector & The Ronettes 1974 року записали другий — «І Wish I Never Saw The Sunshine». Пізніше Ронні зосередилась на сольній кар'єрі.

A Christmas Gift For You[ред. | ред. код]

Усі учасниці Ronettes, разом з іншими виконавцями, підписали з продюсером Філом Спектором[en] у 1963 році контракт на запис альбому «A Christmas Gift for You[en]», що став тепер класичним. Ronettes записали для нього три пісні: «I Saw Mommy Kissing Santa Claus», «Frosty the Snowman» і «Sleigh Ride». Усі артисти разом співали фінальну пісню альбому «Silent Night», яка розпочиналась з повідомлення Філа Спектора.

На жаль, альбом спочатку не мав успіху. Лише згодом набув більшої популярності.

Дискографія[ред. | ред. код]

  • 1964: Presenting The Fabulous Ronettes Featuring Veronica
  • 1965: The Ronettes
  • 1975: The Ronettes Sing Their Greatest Hits
  • 1987: The Colpix Years 1961 -1963

Ронні Беннетт[ред. | ред. код]

  • 1980: Siren
  • 1987: Unfinished Business