WOWOW

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
WOWOW,
ワウワウ
Wowow Logo2.gif
Країна Японія
Заснована 1991
Інтернет http://www.wowow.co.jp/

WOWOW (яп. ワウワウ) — перше приватне і платне супутникове телебачення в Японії. Аналогове мовлення почалося 1 квітня 1991 року, цифрове мовлення — 1 грудня 2000 року. Мережа почала свій розвиток з 207 тис. передплатників (продажі на 31,5 млрд ієн), і за два роки зросла до 2,66 млн передплатників (продажі на 64,5 млрд ієн).

Ім'я мережі походить від подвоєного англ. wow (вау — «ого, вираз здивування, захоплення»), також три англійські букви «W» часто асоціюється з англ. World-Wide-Watching («усесвітній перегляд»).

WOWOW в основному транслює фільми, але також нерідко зустрічаються різні аніме-твори, такі як «Big O», «Brain Powerd», «Carried by the Wind: Tsukikage Ran», «Cowboy Bebop» (повна версія), «Shinreigari/Ghost Hound», «Crest of the Stars», «Ergo Proxy», «X/1999», «Grenadier — The Senshi of Smiles», «Paranoia Agent» та «Detroit Metal City». WOWOW також транслює відомі американські мультфільми та телесеріали, наприклад «Friends», «CSI series», «Sex and the City», «The Sopranos», «Cold Case», «Grey's Anatomy», «Medium», «The 4400», «Project Runway», «South Park», «The Simpsons»

Полислання[ред.ред. код]