Католицьке скаутство Європи

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Католицьке скаутство Європи
АбревіатураUIGSE(кат.)
Типпарасолькова організація
private association of the Christian faithfuld (26 серпня 2003)
international association of the faithfuld
Засновано1956
Метавиховання молоді
Штаб-квартираШато-Ландон
Членствоскаутинг
Вебсайт: uigse-fse.org/es/bienvenido/

CMNS: Католицьке скаутство Європи у Вікісховищі

Міжнародна спільнота скаутів і скауток Європи – Федерація скаутів Європи (UIGSE-FSE) — міжнародна асоціація вірних понтифікального права з 26 серпня 2003 р. Має статус учасника в Раді Європи, була визнана 12 березня 1980 р. У 2017 р. понад 62 000 її членів беруть участь у місії євангелізації шляхом освіти молодих людей за скаутською методикою, як було встановлено її засновником Лордом Бейденом-Павеллом, і схвалено Папою Пієм ХІ.

UIGSE-FSE налічує 10 визнаних національних асоціацій, шість національних асоціацій кандидатів, три некатолицькі національні асоціації і три національні асоціації прихильники в Європі та Північній Америці. Вона підтримує зв’язки і певні групи у ще семи країнах Європи, Північної Америки та Латинської Америки.

Українська асоціація “КАТОЛИЦЬКЕ СКАУТСТВО ЄВРОПИ (КСЄ)” є кандидатом до асоціації UIGSE-FSE з 14 серпня 2011 р. Вона була офіційно зареєстрована як громадянська організація відповідно до українського законодавства 6 червня 2016 р.

Сьогодні UIGSE-FSE – це також велика громадська організація, котра об’єднує успішних та цілеспрямованих людей, які реалізували чи реалізовують себе у світському житті, та є хорошим прикладом для молодих. У Західній Європі Католицьке скаутство Європи – це «міжнародний бренд», «знак якості та вишколу», «організація, де зустрічаються покоління», оскільки є тисячі сімей, в яких дідусь, батько і син є скаутами. Саме через вагому результати педагогічної діяльності ми маємо дорадчий голос у Раді Європи та користуємося підтримкою Європейського союзу.

Покликанням і ціллю Федерації Скаутства Європи є повноцінне виховання молоді через створення спільних інтересів батьків і дітей та через створення кола друзів, які є хорошим прикладом того, що навіть добре навчаючись і пізніше досягаючи немалих матеріальних і кар’єрних успіхів, можна при цьому залишатися Людиною, добрим сином чи дочкою своїх батьків та християнином, який не боїться визнати свою віру.

Посилання

[ред. | ред. код]