Доктор Дум (фільм): відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
інтервікі
Indri (обговорення | внесок)
м оформлення
Рядок 20: Рядок 20:
}}
}}


'''Згубний доктор''' ({{lang-en|Doctor of Doom}}) - короткометражний фільм раннього періоду творчості американського кінорежисера [[Тім Бертон|Тіма Бертона]], знятий за підтримки його друга Джері Різа. На даний момент вважається втраченим.
'''«Згубний доктор»''' ({{lang-en|Doctor of Doom}}) - короткометражний фільм раннього періоду творчості американського кінорежисера [[Тім Бертон|Тіма Бертона]], знятий за підтримки його друга Джері Різа. На даний момент вважається втраченим.


==Сюжет==
==Сюжет==

Версія за 08:32, 24 березня 2010

Доктор Дум
Doctor of Doom
Жанр короткометражка
Режисер Тім Бертон
Сценарист Тім Бертон
У головних
ролях
Бред Берд
Кріс Бак
Ренді Картрайт
Синтія Прайс
Джеррі Ріїс
Оператор Джеррі Ріїс
Тривалість 10 хв.
Мова англійська
Країна США
Рік 1979
IMDb ID 0898907

«Згубний доктор» (англ. Doctor of Doom) - короткометражний фільм раннього періоду творчості американського кінорежисера Тіма Бертона, знятий за підтримки його друга Джері Різа. На даний момент вважається втраченим.

Сюжет

Сховався в мексиканській глушині, божевільний вчений дон Карло проводить нелюдські досліди над живою матерією. За допомогою винайдених їм приладів Карлос перетворює своїх пацієнтів в огидних монстрів, наділених надприродними здібностями.

Цікаві фаути

  • Механізми, що з'являються у фільмі, взяті з рекламного ролика, показаного по телевізору.
  • Назва фільму і сюжетна основа запозичені у перемонтованої версії мексиканського бойовика 1963 року «Жінка-борець проти божевільного доктора» ісп. Luchadoras contra el médico asesino.
  • В якості декорацій, що імітують Мексику на стіні висить пончо, взяте у батька Джеррі Різа.
  • На сюжет фільму вплинули прогримівши на весь світ акції т.зв. "Мисливців за нацистами", розшукуючих, і віддававших до суду втікачів нацистських злочинців, які переховувалися частіше за все в країнах Латинської Америки. У їхньому числі й знаменитого доктора Менгеле, що практикувалися нелюдські медичні експерименти.

Посилання