Пригоди Джекі Чана

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Пригоди Джекі Чана
Jackie Chan Adventures
Advebtuerjackiechan.png
Телеканал(и) Новий канал (Україна Україна)
Жанр анімація , пригоди
Тривалість серії 23 хв.
Ідея Джон Роуджерс
Джефф Клайн
Продюсери Джекі Чан
Країна-виробник США США
Мова оригіналу англійська
На екранах 20002005
Профіль у базі IMDb

Пригоди Джекі Чана (англ. Jackie Chan Adventures) - анімаційний телевізійний серіал, створений в США, що розповідає про вигадані пригоди Джекі Чана.

Сюжет[ред.ред. код]

Чарівник, воїн Стародавнього Китаю Ло-Пей за допомогою потужного заклинання Чі позбавив магічних і життєвих сил всемогутнього демона Шенду. Сили були укладені в образи кам'яних восьмикутників і розкидані по світу, а сам Шенду без тілесної сили перетворився на статую китайського дракона.

Всього сил було дванадцять - невидимість (Змія), сила (Бик), духовна рівновага (Тигр), оживлення неживого (Пацюк), перетворення (Мавпа), вогонь (Дракон), звільнення духу - астральна проекція (Вівця), швидкість (Кролик), здоров'я (Кінь), спопеляючий погляд (Свиня), безсмертя (Собака) і політ (Півень).

Тепер за допомогою синдикату "Чорна рука", на чолі якого стоїть Вальмонт, Шенду хоче повернути талісмани і свої сили. Джекі Чан - дослідник стародавніх цивілізацій, його дядько, племінниця Джейн і давній друг - Августус Блек, колишній розвідник і голова організації «Сектор 13», намагаються завадити синдикату звільнити демона.

Джекі Чан сам шукає всі талісмани, щоб помістити їх під охорону - на базу «Сектор 13». Після тривалих пошуків і боїв у «Руки темряви» виявляються тільки два талісмана - талісман вівці і талісман дракона. Після того, як Джекі Чаном був знайдений талісман тигра, який володіє силою поділу «доброго» і «злого» почав, він «роздвоюється». Його «зла» частина погоджується співпрацювати з «Рукою темряви» і передає їм всі знайдені талісмани. Вальмонт повертає силу демону Шенду.

Зрештою, Джекі Чану, Джейн, капітану Блеку і його солдатам вдається здобути перемогу, Джейн за допомогою талісмана Дракона знищує Шенду, проте талісмани залишилися неушкодженими і пізніше були знайдені Вальмонтом. Дух Шенду ж потрапив в інший світ, у який були поміщені інші Демони Стихій.

Сезони[ред.ред. код]

Сезон Епізод Оригінальний показ (США)
Початок показу Фінал показу
1 13 9 вересня 2000 17 березня 2001
2 39 8 вересня 2001 7 вересня 2002
3 17 14 вересня 2002 3 травня 2003
4 13 13 вересня 2003 14 лютого 2004
5 13 11 вересня 2004 25 червня 2005

Посилання[ред.ред. код]