Байк-шоу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зліт байкерів в Донецьку
Відкриття сезону в Ярославлі
Каскадерські мото-шоу в Казані
Масове байк-шоу в Гамбурзі

Байк-шоу - фестиваль (інша назва - байк-фест), організований байкерами для байкерів. Зазвичай подібні заходи проводяться традиційно, як правило щорічно. Організаторами можуть бути як байк-клуби (вони ж мотоклуби, MC або MCC), так і великі виробники мототехніки, як це робить компанія Harley-Davidson Мотопробіг в честь 105-річчя компанії Harley-Davidson

Існують як закриті байк-шоу, учасники яких запрошуються або записуються заздалегідь, так і відкриті, в яких може взяти участь будь-хто. Останніх значно більше, тому байк-шоу - дуже демократичний захід. У більшості випадків необов'язково навіть наявність мотоцикла, так як вважається, що байкер - це стан душі, і він може тимчасово обходитися без мотоцикла. Є байк-шоу, організовані тільки для членів певних клубів (як правило, міжнародних), або для власників мотоциклів певної марки. Найчисленнішим є байк-шоу в Стурджісе (США), куди з'їжджаються сотні тисяч мотоциклістів з усього світу.

До байк-шоу можна зарахувати регулярні відкриття і закриття мотосезону, які щорічно проводяться практично в кожному місті Росії, де є активно діючі байк-клуби. Звичайна програма проведення байк-шоу - проїзд колоною мотоциклів по місту (він називається «прохват»), виїзд на місце проведення («поляна»), виступ музичних груп і різні конкурси. Одночасно можуть проводитися змагання з різних видів мотоциклетного спорту - драг-рейсинг (гонка на 402 метри), виступи стант-райдерів (каскадерські трюки на мотоциклах), а також виставка кастоми (саморобних мотоциклів).

Масштаби байк-шоу різні. Проводяться як великі заходи за участю великої кількості людей і мотоциклів "GOBLIN-SHOW" Одеса ,"Тарасова Гора", "Дорога на Січ "Черкаси, Україна, Мотоярославец, Ирбит, Тамані, Байк-Шоу в Калінінграді [1], Байк-Шоу в Севастополі [2], фестиваль« Обличчям до океану »на Далекому сході), BIKE-OPEN БЕРЕГ МАУГЛІ фестиваль в Нижегородської області БЕРЕГ МАУГЛІ, міжнародний байк-фестиваль (« Брест 2009 »[3], 2011 рік) [4], так і «камерні»заходи (ВСІЖ - загальний з'їзд іжатніков).

<! - == Див. також == ->

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]