Білоруський спортивний Олімп

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Спеціальна премія Президента Республіки Білорусь «Білоруський спортивний Олімп» — державна премія Білорусі, що є вищим визнанням заслуг діячів фізичної культури і спорту перед суспільством і державою.

Історія[ред. | ред. код]

Спеціальна премія Президента Республіки Білорусь «Білоруський спортивний Олімп» заснована Указом Президента Республіки Білорусь від 8 серпня 2003 р. № 355.

Кількість премій[ред. | ред. код]

Щорічно присуджується одна спеціальна премія.

Підстави для нагородження[ред. | ред. код]

Спеціальна премія Президента Республіки Білорусь «Білоруський спортивний Олімп» присуджується щорічно за значний внесок у розвиток масового фізкультурного руху і спорту з метою стимулювання та соціальної підтримки діяльності в галузі фізичної культури і спорту.

Порядок присудження[ред. | ред. код]

Висування кандидатур на здобуття спеціальної премії здійснюється управліннями та відділами фізичної культури, спорту і туризму місцевих виконавчих і розпорядчих органів, організаціями фізичної культури і спорту в тому числі:

Рішення про представлення кандидатури на здобуття спеціальної премії приймається колегією Міністерства спорту і туризму та вноситься до Ради Міністрів Республіки Білорусь, яка вносить пропозицію про присудження на розгляд Президента Республіки Білорусь.

Присудєження[ред. | ред. код]

Спеціальна премія Президента Республіки Білорусь «Білоруський спортивний Олімп» вручається, як правило, у День працівників фізичної культури і спорту.

Особі, удостоєній спеціальної премії, в урочистій обстановці вручаються диплом, Почесна медаль лауреата та грошова винагорода у розмірі 350 базових величин.

Джерела[ред. | ред. код]