Волфіне (пункт пропуску)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Волфіне. Карта розташування: Україна
Волфіне
Волфіне
Волфіне (пункт контролю)

Координати: 51°14′31″ пн. ш. 34°27′48″ сх. д. / 51.24194° пн. ш. 34.46333° сх. д. / 51.24194; 34.46333

Во́лфіне — пункт пропуску через державний кордон України на кордоні з Росією.

Розташований у Сумській області, Білопільський район, поблизу села Волфиного. Специфікою пропускного пункту є те, що він здійснює два види пропуску, кожен з яких має відмінні назви. Залізничний пункт пропуску має назву Волфіне і розташований на станції Волфіне. Статус пункту пропуску — міждержавний. Характер перевезень — пасажирський, вантажний. З російського боку знаходиться пункт пропуску «Глушково», Глушковський район, Курська область у напрямку Кореневого.

Окрім радіологічного, митного та прикордонного контролю, пункт пропуску «Волфіне» може здійснювати лише фітосанітарний та ветеринарний контроль[1].

Пункт пропуску «Волфіне» входить до складу митного посту «Конотоп» Сумської митниці. Код пункту пропуску — 80511 05 00 (22)[2].

У той же час у селі Волфиному діє також пункт контролю Волфине. Статус пункту пропуску — місцевий з 9.00 до 18.00. Характер перевезень — автомобільний, пішохідний (тільки піший рух). З російського боку знаходиться пункт пропуску «Волфіно», Глушковський район, Курська область на автошляху місцевого значення у напрямку Глушкового.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]