Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2005, жінки, одиночний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкритий чемпіонат Франції 2005
Чемпіон   Бельгія Жустін Енен-Арденн
Фіналіст   Франція Марі П'єрс
Рахунок фіналу   6–1, 6–1
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Анастасія Мискіна була чинною чемпіонкою, але не змогла захистити свій титул. оскільки в 1-му колі поступилася несіяній Марії Санчес Лоренсо.

Жустін Енен-Арденн стала переможницею турніру, у фіналі здолавши Марі П'єрс з рахунком 6–1, 6–1. Це була друга для неї перемога на Відкритому чемпіонаті Франції і перша з трьох підряд.

Це був перший Відкритий чемпіонат Франції, на якому в основній сітці грала майбутня чемпіонка Ана Іванович. Це була її друга поява в основній сітці турнірів Великого шолома (перша як сіяної грачині), і тут вона досягнула чвертьфіналу, в якому її здолала Надія Петрова, після перемоги над господаркою корту Амелі Моресмо в 3-му колі.[1]

Сіяні гравці[ред. | ред. код]

  1. США Ліндсі Девенпорт (чвертьфінал)
  2. Росія Марія Шарапова (чвертьфінал)
  3. Франція Амелі Моресмо (3-тє коло)
  4. Росія Олена Дементьєва (4-те коло)
  5. Росія Анастасія Мискіна (1-ше коло)
  6. Росія Світлана Кузнецова (4-те коло)
  7. Росія Надія Петрова (півфінал)
  8. Швейцарія Патті Шнідер (4-те коло)
  9. Росія Віра Звонарьова (3-тє коло)
  10. Бельгія Жустін Енен-Арденн (переможець)
  11. США Вінус Вільямс (3-тє коло)
  12. Росія Олена Бовіна (4-те коло)
  13. Франція Наталі Деші (3-тє коло)
  14. Бельгія Кім Клейстерс (4-те коло)
  15. Сербія та Чорногорія Єлена Янкович (1-ше коло)
  16. Росія Олена Лиховцева (півфінал)
  17. Франція Татьяна Головін (3-тє коло)
  18. Італія Сільвія Фаріна-Елія (3-тє коло)
  19. Японія Асагое Сінобу (2-ге коло)
  20. Словаччина Даніела Гантухова (3-тє коло)
  21. Франція Марі П'єрс (фінал)
  22. Італія Франческа Ск'явоне (4-те коло)
  23. Японія Суґіяма Ай (1-ше коло)
  24. Болгарія Магдалена Малеєва (2-ге коло)
  25. Росія Дінара Сафіна (1-ше коло)
  26. Аргентина Паола Суарес (1-ше коло)
  27. США Емі Фрейзер (2-ге коло)
  28. Франція Маріон Бартолі (1-ше коло)
  29. Сербія та Чорногорія Ана Іванович (чвертьфінал)
  30. Аргентина Хісела Дулко (2-ге коло)
  31. Хорватія Кароліна Шпрем (2-ге коло)
  32. Італія Флавія Пеннетта (3-тє коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінали Півфінали Фінал
                                       
  1  США Ліндсі Девенпорт 3 2  
21  Франція Марі П'єрс 6 6  
  21  Франція Марі П'єрс 6 6  
  16  Росія Олена Лиховцева 1 1  
16  Росія Олена Лиховцева 2 6 6
     Болгарія Сесил Каратанчева 6 4 4  
    21  Франція Марі П'єрс 1 1
  10  Бельгія Жустін Енен-Арденн 6 6
  7  Росія Надія Петрова 6 6  
29  Сербія та Чорногорія Ана Іванович 2 2  
  7  Росія Надія Петрова 2 3
  10  Бельгія Жустін Енен-Арденн 6 6  
10  Бельгія Жустін Енен-Арденн 6 6
  2  Росія Марія Шарапова 4 2  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
1  США Л Девенпорт 3 6 6  
 Словенія К Среботнік 6 2 2     1  США Л Девенпорт 3 77 6  
 КНР П Шуай 6 6    КНР П Шуай 6 64 0  
WC  Франція М Андрійо 0 1       1  США Л Девенпорт 7 4 6  
 Росія Т Панова 3 2        Франція В Раззано 5 6 4  
Q  Аргентина К Фернандес 6 6     Q  Аргентина К Фернандес 1 1
 Франція В Раззано 6 6    Франція В Раззано 6 6  
25  Росія Д Сафіна 3 3       1  США Л Девенпорт 1 7 6
20  Словаччина Д Гантухова 6 6       14  Бельгія К Клейстерс 6 5 3
Q  Нідерланди М Крайчек 3 1     20  Словаччина Д Гантухова 6 6  
 Колумбія К Кастаньйо 6 6    Колумбія К Кастаньйо 4 3  
 Чехія Д Хладкова 1 2       20  Словаччина Д Гантухова 4 2
 Словаччина Л Черванова 4 6 6       14  Бельгія К Клейстерс 6 6  
 Японія А Накамура 6 2 1      Словаччина Л Черванова 2 1
Q  США М Ту 1 0   14  Бельгія К Клейстерс 6 6  
14  Бельгія К Клейстерс 6 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
9  Росія В Звонарьова 6 6  
Q  Австрія І Мейсбургер 1 3     9  Росія В Звонарьова 4 6 6  
Q  Чехія Е Бірнерова 2 7 6   Q  Чехія Е Бірнерова 6 3 0  
 Росія М Кириленко 6 5 3       9  Росія В Звонарьова 62 5  
 Хорватія Є Костанич 6 6       21  Франція М П'єрс 77 7  
 Таїланд Т Танасугарн 0 1      Хорватія Є Костанич 1 0
 Росія В Душевіна 2 5   21  Франція М П'єрс 6 6  
21  Франція М П'єрс 6 7       21  Франція М П'єрс 6 1 6
32  Італія Ф Пенетта 6 6       8  Швейцарія П Шнідер 1 6 4
 США Дж Крейбас 3 4     32  Італія Ф Пенетта 6 6  
 Польща М Домаховська 6 6    Польща М Домаховська 4 3  
 Франція С Коен-Алоро 3 3       32  Італія Ф Пенетта 6 1 0
Q  Німеччина С Клезель 77 6       8  Швейцарія П Шнідер 4 6 6  
Q  Італія М Сантанджело 65 1     Q  Німеччина С Клезель 2 3
 Південна Корея Ю-Дж Чо 3 4   8  Швейцарія П Шнідер 6 6  
8  Швейцарія П Шнідер 6 6  

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
4  Росія О Дементьєва 6 6  
 Чехія Б Стрицова 3 3     4  Росія О Дементьєва 79 6  
 Хорватія С Мамич 6 6    Хорватія С Мамич 67 2  
 США Л Реймонд 2 4       4  Росія О Дементьєва 6 4 6  
 Японія А Морігамі 7 6        Японія А Морігамі 3 6 3  
 США А Гейнс 5 4      Японія А Морігамі 7 6
 Італія МЕ Камерін 4 2   31  Хорватія К Шпрем 5 3  
31  Хорватія К Шпрем 6 6       4  Росія О Дементьєва 63 7 5
18  Італія С Фаріна-Елія 7 6       16  Росія О Лиховцева 77 5 7
 Люксембург А Кремер 5 2     18  Італія С Фаріна-Елія 7 6  
 США Ш Перрі 6 3 4    Іспанія А Парра Сантонха 5 2  
 Іспанія А Парра Сантонха 3 6 6       18  Італія С Фаріна-Елія 5 62
WC  Австралія С Фергюсон 4 6 1       16  Росія О Лиховцева 7 77  
 Аргентина М Діас-Оліва 6 3 6      Аргентина М Діас-Оліва 1 63
 Україна Ю Федак 6 4 4   16  Росія О Лиховцева 6 77  
16  Росія О Лиховцева 2 6 6  

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
11  США В Вільямс 6 6  
 Іспанія М Марреро 3 2     11  США В Вільямс 6 3 6  
 Колумбія Ф Сулуага 6 6    Колумбія Ф Сулуага 3 6 3  
Q  Чехія Л Прушова 1 0       11  США В Вільямс 3 6 1  
Q  Україна А Бондаренко 6 5 4        Болгарія С Каратанчева 6 1 6  
 Болгарія С Каратанчева 4 7 6      Болгарія С Каратанчева 7 6
 Німеччина Ю Шруфф 5 2   19  Японія С Асагое 5 2  
19  Японія С Асагое 7 6        Болгарія С Каратанчева 7 6
27  США Е Фрейзер 7 5 7        Швейцарія Е Гальярді 5 3
 США М Шонессі 5 7 5     27  США Е Фрейзер 4 4  
 Франція Е Луа 6 6    Франція Е Луа 6 6  
 Люксембург К Шоль 3 0        Франція Е Луа 6 3 3
 Україна Т Перебийніс 6 3 5        Швейцарія Е Гальярді 4 6 6  
 Швейцарія Е Гальярді 3 6 7      Швейцарія Е Гальярді 6 6
 Іспанія М Санчес Лоренсо 6 4 6    Іспанія М Санчес Лоренсо 3 3  
5  Росія А Мискіна 4 6 0  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 5[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
7  Росія Н Петрова 6 6  
 США М Вашінгтон 4 2     7  Росія Н Петрова 6 6  
 США А Спірс 3 1    Франція С Бремон 1 3  
 Франція С Бремон 6 6       7  Росія Н Петрова 6 6  
 Чехія К Пешке 6 6        Ізраїль Ш Пеєр 3 1  
 Мадагаскар Д Рандріантефі 1 0      Чехія К Пешке 1 6 4
 Ізраїль Ш Пеєр 6 6    Ізраїль Ш Пеєр 6 1 6  
28  Франція М Бартолі 4 3       7  Росія Н Петрова 7 3 6
17  Франція Т Головін 6 6       12  Росія О Бовіна 5 6 4
 США Л Остерло 0 2     17  Франція Т Головін 6 6  
 Італія А Серра-Дзанетті 6' 6    Італія А Серра-Дзанетті 0 1  
 Німеччина М Вайнгартнер 2 4       17  Франція Т Головін 3 5
 Італія Т Гарбін 68 6 6       12  Росія О Бовіна 6 7  
 Словаччина М Суха 710 1 2      Італія Т Гарбін 1 6 4
 Венесуела М Венто-Кабчі 0 3   12  Росія О Бовіна 6 1 6  
12  Росія О Бовіна 6 6  

Секція 6[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
15  Сербія та Чорногорія Є Янкович 0 3  
 Ізраїль А Смашнова 6 6      Ізраїль А Смашнова 1 0  
 Італія Р Вінчі 5 6 4    Німеччина А-Л Гренефельд 6 6  
 Німеччина А-Л Гренефельд 7 1 6        Німеччина А-Л Гренефельд 63 5  
LL  Чехія Л Шафарова 6 0 4       22  Італія Ф Ск'явоне 77 7  
 Чехія Н Вайдішова 4 6 6      Чехія Н Вайдішова 2 65
 КНР Ц Чжен 3 6 4   22  Італія Ф Ск'явоне 6 77  
22  Італія Ф Ск'явоне 6 3 6       22  Італія Ф Ск'явоне 4 77 3
29  Сербія та Чорногорія А Іванович 6 6       29  Сербія та Чорногорія А Іванович 6 63 6
 Франція С Форец 3 3     29  Сербія та Чорногорія А Іванович 6 6  
 Чехія І Бенешова 7 6    Чехія І Бенешова 3 1  
WC  Франція П Пармантьє 5 4       29  Сербія та Чорногорія А Іванович 6 3 6
 Росія А Жидкова 64 3       3  Франція А Моресмо 4 6 4  
WC  Франція А Корне 77 6     WC  Франція А Корне 0 2
 Австралія Е Домінікович 2 1   3  Франція А Моресмо 6 6  
3  Франція А Моресмо 6 6  

Секція 7[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
5  Росія С Кузнецова 6 6  
WC  Франція М Жоанссон 1 1     5  Росія С Кузнецова 6 6  
Q  Швеція С Арвідссон 6 77   Q  Швеція С Арвідссон 3 4  
 Греція Е Даніліду 1 61       5  Росія С Кузнецова 6 2 6  
 США М Ірвін 5 6 8        США М Ірвін 1 6 0  
 Австралія Н Пратт 7 4 6      США М Ірвін 6 7
 Індія С Мірза 3 3   30  Аргентина Х Дулко 4 5  
30  Аргентина Х Дулко 6 6       5  Росія С Кузнецова 66 6 5
24  Болгарія М Малеєва 6 6       10  Бельгія Ж Енен-Арденн 78 4 7
 Японія Р Фудзівара 4 2     24  Болгарія М Малеєва 3 4  
Q  Угорщина П Мандула 0 1    Іспанія А Медіна Гаррігес 6 6  
 Іспанія А Медіна Гаррігес 6 6        Іспанія А Медіна Гаррігес 6 2 3
 Іспанія В Руано Паскуаль 6 79       10  Бельгія Ж Енен-Арденн 4 6 6  
Q  Білорусь А Єкімова 4 67      Іспанія В Руано Паскуаль 1 4
 Іспанія К Мартінес 0 6 4   10  Бельгія Ж Енен-Арденн 6 6  
10  Бельгія Ж Енен-Арденн 6 4 6  

Секція 8[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
13  Франція Н Деші 6 6  
 Чехія М Паштікова 1 4     13  Франція Н Деші 6 6  
 Хорватія С Талая 1 2    Австралія С Стосур 3 3  
 Австралія С Стосур 6 6       13  Франція Н Деші 61 3  
 Пуерто-Рико К Бранді 1 6 6        Іспанія Н Льягостера Вівес 77 6  
WC  Франція Ю Федосова 6 3 2      Пуерто-Рико К Бранді 62 0
 Іспанія Н Льягостера Вівес 6 4 6    Іспанія Н Льягостера Вівес 77 6  
23  Японія А Суґіяма 3 6 4        Іспанія Н Льягостера Вівес 2 3
27  Аргентина П Суарес 5 6 0       2  Росія М Шарапова 6 6
 Росія А Чакветадзе 7 1 6      Росія А Чакветадзе 6 6  
Q  Боснія і Герцеговина М Югич-Салкич 3 6 3    Чехія К Коукалова 4 3  
 Чехія К Коукалова 6 4 6        Росія А Чакветадзе 1 4
WC  Франція А Резаї 2 6 6       2  Росія М Шарапова 6 6  
WC  Франція К Пен 6 2 2     WC  Франція А Резаї 3 2
 Росія Є Лінецька 77 2 4   2  Росія М Шарапова 6 6  
2  Росія М Шарапова 63 6 6  

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Nadal closes in as Safin crashes. ABC News (Australian Broadcasting Corporation). 31 May 2005. Процитовано 23 January 2016. 

Посилання[ред. | ред. код]