Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2018, жінки, одиночний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкритий чемпіонат Франції 2018
Чемпіон   Румунія Симона Халеп
Фіналіст   США Слоун Стівенс
Рахунок фіналу   3-6, 6-4, 6-1
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      
Основна стаття: Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2018

Чемпіонкою Відкритого чемпіонату Франції з тенісу 2017 року була латвійка Єлєна Остапенко, але вона вибула вже в першому колі, поступившись Катерині Козловій.

Перед початком турніру одразу шість тенісисток мали теоретичні шанси очолити рейтинг WTA: Каролін Возняцкі, Симона Халеп (чинна перша ракетка світу), Гарбінє Мугуруса, Еліна Світоліна, Кароліна Плішкова, Каролін Гарсія. Для того, щоб мати шанси, Халеп повинна досягти принаймні півфіналу, Мугуруса — фіналу, усі решту — виграти турнір. Возняцкі вибула в четвертому колі, тож, потрапивши до півфіналу Халеп зберегла звання першої ракетки світу за собою.

Агнешка Радванська пропустила турнір через травму, що перервало низку із 47 поспіль турнірів Великого шолома. Серена Вільямс грала в першому турнірі Великого шолома після народження доньки, але знялася перед матчем четвертого кола через травму.

Румунка Симона Халеп перемога в турнірі. Це її перший Гренслем. Досі вона тричі програвала в фіналах, зокрема двічі в Парижі.

Досягнення та невдачі українок[ред. | ред. код]

Станом на 21 травня Україну в основній сітці турніру будуть представляти Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Козлова, Катерина Бондаренко. Ще дві теністистки: Ангеліна Калініна та Марта Костюк пробивалися через кваліфікацію, але зазнали невдачі.

У першому колі Світоліна здолала в двох сетах Айлу Томлянович із Австралії, Козлова перемогла чемпіонку минулого року Єлєну Остапенко з Латвії, Бондаренко поступилася Донні Векич із Хорватії, а Цуренко виграла в трьох сетах у швейцарки Штефані Фегеле.

У другому колі Світоліна переграла Вікторію Кужмову зі Словаччини, Козлова програла в трьох сетах чешці Катаржині Сіняковій, а Цуренко здолала американку Коко Вандевей.

У третьому колі Світоліна програла Міхаелі Бурзенеску з Румунії, а Цуренко виграла у словачки Магдалени Рибарикової.

У четвертому колі Цуренко через травму припинила боротьбу з іспанкою Гарбінє Мугурусою вже після двох геймів.

Сіяні гравці[ред. | ред. код]

01.   Румунія Сімона Халеп (Чемпіонка)
02.   Данія Каролін Возняцкі (4 коло)
03.   Іспанія Гарбінє Мугуруса (Півфінал)
04.   Україна Еліна Світоліна (3 коло)
05.   Латвія Єлєна Остапенко (1 коло)
06.   Чехія Кароліна Плішкова (3 коло)
07.   Франція Каролін Гарсія (4 коло)
08.   Чехія Петра Квітова (3 коло)
09.   США Вінус Вільямс (1 коло)
10.   США Слоун Стівенс (Фінал)
11.   Німеччина Юлія Ґерґес (3 коло)
12.   Німеччина Анджелік Кербер (Чвертьфінал)
13.   США Медісон Кіз (Півфінал)
14.   Росія Дарія Касаткіна (Чвертьфінал)
15.   США Коко Вандевей (2 коло)
16.   Бельгія Елісе Мертенс (4 коло)
17.   Австралія Ешлі Барті (2 коло)
18.   Нідерланди Кікі Бертенс (3 коло)
19.   Словаччина Маґдалена Рибарікова (3 коло)
20.   Латвія Анастасія Севастова (1 коло)
21.   Японія Наомі Осака (3 коло)
22.   Велика Британія Йоганна Конта (1 коло)
23.   Іспанія Карла Суарес Наварро (2 коло)
24.   Австралія Дарія Гаврилова (3 коло)
25.   Естонія Анетт Контавейт (4 коло)
26.   Чехія Барбора Стрицова (4 коло)
27.   КНР Чжан Шуай (2 коло)
28.   Росія Марія Шарапова (Чвертьфінал)
29.   Франція Крістіна Младенович (1 коло)
30.   Росія Анастасія Павлюченкова (2 коло)
31.   Румунія Міхаела Бузернеску (4 коло)
32.   Франція Алізе Корне (2 коло)


Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога

Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінал Півфінал Фінал
                                       
  1  Румунія Сімона Халеп 62 6 6  
12  Німеччина Анджелік Кербер 77 3 2  
  1  Румунія Сімона Халеп 6 6  
  3  Іспанія Гарбінє Мугуруса 1 4  
3  Іспанія Гарбінє Мугуруса 6 6
  28  Росія Марія Шарапова 2 1  
    1  Румунія Сімона Халеп 3 6 6
  10  США Слоун Стівенс 6 4 1
   Казахстан Юлія Путінцева 65 4  
13  США Медісон Кіз 77 6  
  13  США Медісон Кіз 4 4
  10  США Слоун Стівенс 6 6  
10  США Слоун Стівенс 6 6
  14  Росія Дарія Касаткіна 3 1  

Верхня частина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
1  Румунія С Халеп 2 6 6  
 США А Ріск 6 1 1     1  Румунія С Халеп 6 6  
WC  Франція М Жорж 4 2   WC  США Т Таунсенд 3 1  
WC  США Т Таунсенд 6 6       1  Румунія С Халеп 7 6  
PR  США Б Маттек-Сендс 6 6        Німеччина А Петкович 5 0  
 Швеція Ю Ларсон 4 3     PR  США Б Маттек-Сендс 0 65
 Німеччина А Петкович 712 6    Німеччина А Петкович 6 77  
29  Франція К Младенович 610 2       1  Румунія С Халеп 6 6
24  Австралія Д Гаврилова 4 77 6       16  Бельгія Е Мертенс 2 1
 Румунія С Кирстеа 6 64 3     24  Австралія Д Гаврилова 5 7 6  
 США Б Пера 6 6    США Б Пера 7 5 3  
 Росія О Весніна 3 2       24  Австралія Д Гаврилова 3 1
 Велика Британія Г Вотсон 6 6       16  Бельгія Е Мертенс 6 6  
 Франція О Доден 3 0      Велика Британія Г Вотсон 3 4
 США В Лепченко 711 64 0   16  Бельгія Е Мертенс 6 6  
16  Бельгія Е Мертенс 69 77 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
   Німеччина А Кербер 6 6  
 Німеччина М Бартель 2 3     12  Німеччина А Кербер 6 6  
 Румунія А Богдан 6 1 6    Румунія А Богдан 2 3  
 Чехія М Вондроушова 3 6 4       12  Німеччина А Кербер 77 77  
 Білорусь О Соснович 6 6       18  Нідерланди К Бертенс 64 64  
 Чехія Д Аллертова 4 3      Білорусь О Соснович 4 2
 Білорусь А Сабаленка 2 1   18  Нідерланди К Бертенс 6 6  
18  Нідерланди К Бертенс 6 6       12  Німеччина А Кербер 6 6
27  КНР Чжан Шуай 6 7       7  Франція К Гарсія 2 3
PR  Словаччина К Кучова 0 5     27  КНР Чжан Шуай 3 4  
 Румунія І-К Беґу 6 5 9    Румунія І-К Беґу 6 6  
 Словаччина АК Шмідлова 4 7 7        Румунія І-К Беґу 1 3
 КНР Пен Шуай 6 6       7  Франція К Гарсія 6 6  
 Сербія А Крунич 3 4      КНР Пен Шуай 4 6 3
 КНР Дуань Інін 1 0   7  Франція К Гарсія 6 3 6  
7  Франція К Гарсія 6 6  

Секція 3[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
3  Іспанія Г Мугуруса 77 6  
 Росія С Кузнєцова 60 2     3  Іспанія Г Мугуруса 6 6  
WC  Франція Ф Ферро 6 6   WC  Франція Ф Ферро 4 3  
 Німеччина К Віттгефт 4 2       3  Іспанія Г Мугуруса 6 6  
 Австралія С Стосур 6 6        Австралія С Стосур 0 2  
 Бельгія Я Вікмаєр 2 4      Австралія С Стосур 6 77
 Словенія П Герцог 4 61   30  Росія А Павлюченкова 2 61  
30  Росія А Павлюченкова 6 77       3  Іспанія Г Мугуруса 2
19  Словаччина М Рибарікова 6 6        Україна Л Цуренко 0r
 Таїланд Луксіка Кумхум 3 0     19  Словаччина М Рибарікова 6 6  
 Швейцарія Б Бенчич 3 77 7    Швейцарія Б Бенчич 2 4  
Q  Італія Д К'єза 6 62 5       19  Словаччина М Рибарікова 2 4
 Україна Л Цуренко 4 6 6        Україна Л Цуренко 6 6  
 Швейцарія С Фегеле 6 2 2      Україна Л Цуренко 3 6 6
 Німеччина Л Зігемунд 4 4   15  США К Вандевей 6 4 0  
15  США К Вандевей 6 6  

Секція 4[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
11  Німеччина Ю Ґерґес 6 5 6  
 Словаччина Д Цибулкова 4 7 0     11  Німеччина Ю Ґерґес 7 77  
 Бельгія А Ван Ейтванк 6 6    Бельгія А Ван Ейтванк 5 65  
WC  Австралія І Воллес 1 0       11  Німеччина Ю Ґерґес 3 4  
 Чехія Кр Плішкова 64 4       PR  США С Вільямс 6 6  
PR  США С Вільямс 77 6     PR  США С Вільямс 3 6 6
 Росія Н Вихлянцева 3 1   17  Австралія А Барті 6 3 4  
17  Австралія А Барті 6 6       PR  США С Вільямс
28  Росія М Шарапова 6 4 6       28  Росія М Шарапова w/o
Q  Нідерланди Р Гогенкамп 1 6 3     28  Росія М Шарапова 7 6  
 Україна К Бондаренко 2 4    Хорватія Д Векич 5 4  
 Хорватія Д Векич 6 6       28  Росія М Шарапова 6 6
 Чехія Л Шафарова 6 6       6  Чехія Ка Плішкова 2 1  
WC  Франція Ж Понше 4 1      Чехія Л Шафарова 6 4 1
Q  Чехія Б Крейчикова 66 4   6  Чехія Ка Плішкова 3 6 6  
6  Чехія Ка Плішкова 78 6  

Нижня частина[ред. | ред. код]

Секція 5[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
5  Латвія Є Остапенко 5 3  
 Україна К Козлова 7 6      Україна К Козлова 77 4 4  
 Чехія К Сінякова 7 7    Чехія К Сінякова 64 6 6  
PR  Білорусь В Азаренко 5 5        Чехія К Сінякова 2 3  
PR  КНР Чжен Сайсай 4 1       26  Чехія Б Стрицова 6 6  
 Росія К Макарова 6 6      Росія К Макарова 4 2
 Японія К Нара 6 3 4   26  Чехія Б Стрицова 6 6  
26  Чехія Б Стрицова 1 6 6       26  Чехія Б Стрицова 4 3
22  Велика Британія Д Конта 4 3        Казахстан Ю Путінцева 6 6
 Казахстан Ю Путінцева 6 6      Казахстан Ю Путінцева 6 6  
 США Дж Брейді 6 6    США Дж Брейді 4 3  
WC  Франція А Есс 1 1        Казахстан Ю Путінцева 1 7 6
 Хорватія П Мартич 6 6        КНР Ван Цян 6 5 4  
 КНР Ван Яфань 2 3      Хорватія П Мартич 1 1
 КНР Ван Цян 6 7    КНР Ван Цян 6 6  
9  США В Вільямс 4 5  

Секція 6[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
13  США М Кіз 6 6  
 США С Вікері 3 3     13  США М Кіз 6 6  
Q  США К Доулгайд 6 6   Q  США К Доулгайд 4 1  
Q  Швейцарія В Голубич 4 4       13  США М Кіз 6 79  
 Польща М Лінетт 3 1       21  Японія Н Осака 1 67  
 Казахстан З Діяс 6 6      Казахстан З Діяс 4 5
 США С Кенін 2 5   21  Японія Н Осака 6 7  
21  Японія Н Осака 6 7       13  США М Кіз 6 6
31  Румунія М Бузернеску 6 6       31  Румунія М Бузернеску 1 4
PR  США В Кінґ 3 3     31  Румунія М Бузернеску 6 6  
Q  Швеція Р Петерсон 6 6   Q  Швеція Р Петерсон 1 2  
 Китайський Тайбей Сє Шувей 4 3       31  Румунія М Бузернеску 6 7
Q  Італія Ф Ск'явоне 62 62       4  Україна Е Світоліна 3 5  
 Словаччина В Кужмова 77 77      Словаччина В Кужмова 3 4
 Австралія А Томлянович 5 3   4  Україна Е Світоліна 6 6  
4  Україна Е Світоліна 7 6  

Секція 7[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
8  Чехія П Квітова 3 6 7  
 Парагвай В Сепеде Ройг 6 1 5     8  Чехія П Квітова 6 6  
 Іспанія Л Арруабаррена 77 6    Іспанія Л Арруабаррена 0 4  
 Угорщина Т Бабош 65 3       8  Чехія П Квітова 66 64  
Q  Румунія А Дулгеру 5 77 6       25  Естонія А Контавейт 78 77  
 США К Макгейл 7 65 3     Q  Румунія А Дулгеру 5 2
 США М Бренгл 1 6 2   25  Естонія А Контавейт 7 6  
25  Естонія А Контавейт 6 4 6       25  Естонія А Контавейт 2 0
20  Латвія А Севастова 6 1 3       10  США С Стівенс 6 6
Q  Колумбія М Дуке Маріньо 4 6 6     Q  Колумбія М Дуке Маріньо 0 3  
 Італія К Джорджі 6 6    Італія К Джорджі 6 6  
Q  США Г Мін 3 2        Італія К Джорджі 6 1 6
Q  Польща М Френх 6 3 6       10  США С Стівенс 4 6 8  
 Росія К Александрова 3 6 3     Q  Польща М Френх 2 2
LL  Нідерланди А Рус 2 0   10  США С Стівенс 6 6  
10  США С Стівенс 6 6  

Секція 8[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
14  Росія Д Касаткіна 6 6  
 Естонія К Канепі 4 1     14  Росія Д Касаткіна 6 6  
 Німеччина Т Марія 61 4    Бельгія К Фліпкенс 3 3  
 Бельгія К Фліпкенс 77 6       14  Росія Д Касаткіна 6 1 6  
PR  Люксембург М Мінелла 65 2        Греція М Саккарі 1 6 3  
 Греція М Саккарі 77 6      Греція М Саккарі 7 6
 Хорватія А Конюх 0 1   23  Іспанія К Суарес Наварро 5 3  
23  Іспанія К Суарес Наварро 6 6       14  Росія Д Касаткіна 77 6
32  Франція А Корне 2 6 6       2  Данія К Возняцкі 65 3
 Італія С Еррані 6 2 3     32  Франція А Корне 77 4 3  
WC  Франція К Паке 6 64 2   WC  Франція П Пармантьє 62 6 6  
WC  Франція П Пармантьє 3 77 6       WC  Франція П Пармантьє 0 3
LL  Словенія Д Якупович 3 4       2  Данія К Возняцкі 6 6  
Q  Іспанія Х Гарсія Перес 6 6     Q  Іспанія Х Гарсія Перес 1 0
 США Д Коллінз 62 1   2  Данія К Возняцкі 6 6  
2  Данія К Возняцкі 77 6  

Виноски[ред. | ред. код]