Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2005, чоловіки, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкритий чемпіонат Франції 2005
Чемпіон   Швеція Йонас Бйоркман
Білорусь Макс Мирний
Фіналіст   США Боб Браян
США Майк Браян
Рахунок фіналу   2–6, 6–1, 6–4
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Ксав'єр Малісс і Олів'є Рохус були чемпіонами попереднього року, але в третьому колі їх перемогли Боб і Майк Браяни. У фіналі Йонас Бйоркман і Макс Мирний здолали Браянів. Це був їх перший титул в одній парі. Цією перемогою Бйоркман здобув кар'єрний Великий шолом.

Сіяні гравці[ред. | ред. код]

Сіяних гравців вказано нижче. Йонас Бйоркман і Макс Мирний - чемпіони. для інших вказано коло, в якому вони вибули.

  1. Багамські Острови Марк Ноулз (тенісист)/Канада Деніел Нестор (півфінал)
  2. Швеція Йонас Бйоркман/Білорусь Макс Мирний (Чемпіони)
  3. США Боб Браян/США Майк Браян (фінал)
  4. Індія Махеш Бгупаті/Австралія Тодд Вудбрідж (1-ше коло)
  5. Зімбабве Вейн Блек/Зімбабве Кевін Ульєтт (1-ше коло)
  6. Індія Леандер Паес/Сербія та Чорногорія Ненад Зимонич (чвертьфінал)
  7. Франція Міхаель Ллодра/Франція Фабріс Санторо (2-ге коло)
  8. Австралія Вейн Артурс/Австралія Пол Генлі (чвертьфінал)
  9. Швеція Сімон Аспелін/Австралія Тодд Перрі (3-тє коло)
  10. Чехія Франтішек Чермак/Чехія Леош Фридль (3-тє коло)
  11. Чехія Цирил Сук/Чехія Павел Візнер (2-ге коло)
  12. Чехія Мартін Дамм/Аргентина Маріано Худ (чвертьфінал)
  13. Бельгія Ксав'єр Малісс/Бельгія Олів'є Рохус (3-тє коло)
  14. N/A
  15. Аргентина Гастон Етліс/Аргентина Мартін Родрігес (2-ге коло)
  16. Швейцарія Їв Аллегро/Німеччина Міхаель Кольманн (2-ге коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Semifinals Finals
                         
  1  Багамські Острови Марк Ноулз
Канада Деніел Нестор
3 2r    
3  США Боб Браян
США Майк Браян
6 3  
  3  США Боб Браян
США Майк Браян
6 1 4
  2  Швеція Йонас Бйоркман
Білорусь Макс Мирний
2 6 6
   Чилі Фернандо Гонсалес
Чилі Ніколас Массу
3 6 4
  2  Швеція Йонас Бйоркман
Білорусь Макс Мирний
6 4 6  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
1  Багамські Острови М Ноулз
Канада Д Нестор
6 77    
Alt.  Швеція Р Ліндстедт
Бельгія Т Ванхудт
2 65       1  Багамські Острови М Ноулз
Канада Д Нестор
6 6    
   Чехія Т Цибулец
Польща М Фірстенберг
6 6        Чехія Т Цибулец
Польща М Фірстенберг
4 3    
   Люксембург Ж Мюллер
Бельгія К Рохус
3 3         1  Багамські Острови М Ноулз
Канада Д Нестор
6 6    
   Італія Дж Галімберті
Таїланд П Шрічапхан
6 61 9          Італія Дж Галімберті
Таїланд П Шрічапхан
2 2    
   США Г Олівер
США Дж Палмер
4 77 7        Італія Дж Галімберті
Таїланд П Шрічапхан
6 6  
WC  Франція О Мутіс
Франція О Пасьянс
3 3     15  Аргентина Г Етліс
Аргентина М Родрігес
3 4    
15  Аргентина Г Етліс
Аргентина М Родрігес
6 6         1  Багамські Острови М Ноулз
Канада Д Нестор
77 3 6
12  Чехія М Дамм
Аргентина М худ
3 6 6       12  Чехія М Дамм
Аргентина М Худ
62 6 1
   Чехія Ї Новак
Чехія П Пала
6 3 4     12  Чехія М Дамм
Аргентина М Худ
6 6    
 Італія Е Артоні
Аргентина М Пуерта
6 4 6      Іспанія А Калатрава
Бразилія Р Мелло
4 3    
   Іспанія А Калатрава
Бразилія Р Мелло
2 6 8       12  Чехія М Дамм
Аргентина М Худ
3 6 6
   Данія К Карлсен
Хорватія І Карлович
6 1 8          Польща М Матковський
Німеччина А Васке
6 4 4  
   Польща М Матковський
Німеччина А Васке
3 6 10        Польща М Матковський
Німеччина А Васке
1 6 6
   Італія Д Сангінетті
Вірменія С Саргсян
0 3     7  Франція М Ллодра
Франція Ф Санторо
6 3 3  
7  Франція М Ллодра
Франція Ф Санторо
6 6    

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
3  США Б Браян
США М Браян
79 5 7  
   Іспанія Д Феррер
Іспанія С Вентура
67 7 5     3  США Б Браян
США М Браян
6 6    
   Німеччина Р Шуттлер
Росія М Южний
6 3 6      Німеччина Р Шуттлер
Росія М Южний
1 4    
   Іспанія Ф Лопес
Іспанія Ф Вердаско
3 6 4       3  США Б Браян
США М Браян
78 6    
   США Р Ліч
США Т Перрот
4 4         13  Бельгія К Малісс
Бельгія О Рохус
66 4    
WC  Франція Г Карраз
Франція А Дюпюї
6 6       WC  Франція Г Карраз
Франція А Дюпюї
4 4  
   Словаччина Д Хрбати
Бразилія А Са
6 2 1   13  Бельгія К Малісс
Бельгія О Рохус
6 6    
13  Бельгія К Малісс
Бельгія О Рохус
1 6 6       3  США Б Браян
США М Браян
77 6  
10  Чехія Ф Чермак
Чехія Л Фридль
7 6         6  Індія Л Паес
Сербія та Чорногорія Н Зимонич
65 4  
   США Р Джінепрі
США Б Макфі
5 2       10  Чехія Ф Чермак
Чехія Л Фридль
4 6 6  
   Чехія П Лукса
Чехія Д Рікл
0 0        Аргентина Х П Бжезіцькі
Аргентина ХІ Чела
6 1 2  
   Аргентина Х П Бжезіцькі
Аргентина ХІ Чела
6 6         10  Чехія Ф Чермак
Чехія Л Фридль
65 4  
   Австралія Дж Керр
Аргентина С Прієто
6 5 9       6  Індія Л Паес
Сербія та Чорногорія Н Зимонич
77 6    
WC  Франція Н Девільдер
Франція М Жіккель
4 7 11     WC  Франція Н Девільдер
Франція М Жіккель
1 3  
   Німеччина Ф Маєр
Нідерланди Р Вассен
3 6 2   6  Індія Л Паес
Сербія та Чорногорія Н Зимонич
6 6    
6  Індія Л Паес
Сербія та Чорногорія Н Зимонич
6 4 6  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
5  Зімбабве В Блек
Зімбабве К Ульєтт
5 6 2  
   Австрія Ю Ноул
Австрія Ю Мельцер
7 3 6        Австрія Ю Ноул
Австрія Ю Мельцер
w/o      
   Франція П-А Матьє
Франція С Сольньє
65 1        Італія М Бертоліні
Італія Ф Воландрі
       
   Італія М Бертоліні
Італія Ф Воландрі
77 6            Австрія Ю Ноул
Австрія Ю Мельцер
6 77    
   Румунія В Генеску
Чехія Я Герних
2 4            Аргентина Л Арнольд Кер
Аргентина М Гарсія
0 60    
   Аргентина Л Арнольд Кер
Аргентина М Гарсія
6 6          Аргентина Л Арнольд Кер
Аргентина М Гарсія
3 6 9
   Франція Р Гаске
Франція Г Монфіс
4 3     11  Чехія C Suk
Чехія П Візнер
6 3 7  
11  Чехія C Suk
Чехія П Візнер
6 6            Австрія Ю Ноул
Австрія Ю Мельцер
7 5 4
16  Швейцарія Ї Аллегро
Німеччина М Кольманн
6 6            Чилі Ф Гонсалес
Чилі Н Массу
5 7 6
Alt.  Німеччина К Браш
Чехія Ї Ванек
4 0       16  Швейцарія Ї Аллегро
Німеччина М Кольманн
64 6 3  
   Чилі Ф Гонсалес
Чилі Н Массу
6 3 6      Чилі Ф Гонсалес
Чилі Н Массу
77 4 6  
   Італія Д Браччалі
Румунія А Павел
4 6 3          Чилі Ф Гонсалес
Чилі Н Массу
6 6  
WC  Франція Ж Шарді
Франція Н Ренаван
65 3            Південна Корея Лі ХТ
США К Кім
2 2    
   Словаччина К Бек
Чехія Я Левинський
77 6          Словаччина К Бек
Чехія Я Левинський
5 1  
   Південна Корея Лі ХТ
США К Кім
78 4 7      Південна Корея Лі ХТ
США К Кім
7 6    
4  Індія М Бгупаті
Австралія Т Вудбрідж
66 6 5  

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
8  Австралія В Артурс
Австралія П Генлі
6 6    
   Франція Т Асьйон
Франція Ж-Р Лінар
3 4       8  Австралія В Артурс
Австралія П Генлі
w/o      
   Багамські Острови М Мерклейн
США В Спейдія
6 6        Багамські Острови М Мерклейн
США В Спейдія
       
   Австралія Е Фішер
ПАР К Гаггард
3 4         8  Австралія В Артурс
Австралія П Генлі
64 6 8  
WC  Франція Е Роже-Васселен
Франція Ж Сімон
6 6         9  Швеція С Аспелін
Австралія Т Перрі
77 4 6  
   Чехія Д Шкох
США Дж Томас
0 3       WC  Франція Е Роже-Васселен
Франція Ж Сімон
1 1  
   Франція Ж-Ф Башело
Франція А Клеман
4 65     9  Швеція С Аспелін
Австралія Т Перрі
6 6    
9  Швеція С Аспелін
Австралія Т Перрі
6 77         8  Австралія В Артурс
Австралія П Генлі
4 65  
Alt.  Іспанія О Ернандес
Іспанія А Лопес Морон
6 4 0       2  Швеція Й Бйоркман
Білорусь М Мирний
6 77  
   Чехія Т Бердих
Чехія Т Зіб
1 6 6        Чехія Т Бердих
Чехія Т Зіб
2 2    
   Росія М Давиденко
Росія І Андрєєв
6 68 6      Росія М Давиденко
Росія І Андрєєв
6 6    
WC  Франція Ж Енель
Франція Ф Серра
2 710 2          Росія М Давиденко
Росія І Андрєєв
65 2  
   ПАР Р Кеніг
Іспанія А Мартін
6 77         2  Швеція Й Бйоркман
Білорусь М Мирний
77 6    
   Франція Ж Беннето
Франція Н Маю
4 62          ПАР Р Кеніг
Іспанія А Мартін
3 6 4
   Іспанія Н Альмагро
Аргентина Х Монако
3 4     2  Швеція Й Бйоркман
Білорусь М Мирний
6 2 6  
2  Швеція Й Бйоркман
Білорусь М Мирний
6 6    

Посилання[ред. | ред. код]