Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2000, чоловіки, одиночний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Відкритий чемпіонат Франції 2000
Чемпіон 1999   США Андре Агассі
Чемпіон   Бразилія Густаво Куертен
Фіналіст   Швеція Магнус Норман
Рахунок фіналу   6–2, 6–3, 2–6, 7–6(8–6)
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Андре Агассі був чемпіоном попереднього року, але він поступився в другому колі Каролеві Кучері.

У фіналі Густаво Куертен переміг Магнуса Нормана з рахунком 6–2, 6–3, 2–6, 7–6(8–6).

Сіяні гравці[ред.ред. код]

  1. США Андре Агассі (2 коло)
  2. США Піт Сампрас (1 коло)
  3. Швеція Магнус Норман (фінал)
  4. Росія Євген Кафельников (чвертьфінал)
  5. Бразилія Густаво Куертен (переможець)
  6. Франція Седрік Пйолін (4 коло)
  7. Швеція Томас Енквіст (3 коло)
  8. Німеччина Ніколас Кіфер (1 коло)
  9. Австралія Ллейтон Г'юїтт (4 коло)
  10. Іспанія Алекс Корретха (чвертьфінал)
  11. Еквадор Ніколас Лапентті (4 коло)
  12. Росія Сафін Марат Михайлович (чвертьфінал)
  13. Велика Британія Тім Генмен (3 коло)
  14. Словаччина Домінік Хрбати (2 коло)
  15. Марокко Юнес Ель-Айнауї (4 коло)
  16. Іспанія Хуан Карлос Ферреро (півфінал)

Сітка[ред.ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред.ред. код]

  Чвертьфінал Півфінал Фінал
                                                   
     Аргентина Франко Скілларі 6 6 2 6    
   Іспанія Альберт Коста 4 4 6 4    
     Аргентина Франко Скілларі 1 4 3      
  3  Швеція Магнус Норман 6 6 6      
3  Швеція Магнус Норман 6 6 4 7  
  12  Росія Марат Сафін 4 3 6 5    
    3  Швеція Магнус Норман 2 3 6 66  
  5  Бразилія Густаво Куертен 6 6 2 78  
  5  Бразилія Густаво Куертен 6 3 4 6 6  
4  Росія Євген Кафельников 3 6 6 4 2  
5  Бразилія Густаво Куертен 7 4 2 6 6
  16  Іспанія Хуан Карлос Ферреро 5 6 6 4 3  
10  Іспанія Алекс Корретха 4 4 2    
  16  Іспанія Хуан Карлос Ферреро 6 6 6      

Верхня половина[ред.ред. код]

Секція 1[ред.ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
1  США А Агассі 79 6 6      
WC  Франція А Дюпюї 67 3 4         1  США А Агассі 6 5 1 0    
Q  Іспанія О Серрано 1 2 1          Словаччина К Кучера 2 7 6 6    
   Словаччина К Кучера 6 6 6              Словаччина К Кучера 1 4 6 4    
   Чехія Ї Ванек 6 6 65 5 6          Аргентина Ф Скілларі 6 6 4 6    
   Іспанія А Берасатегі 1 1 77 7 1        Чехія Ї Ванек 5 3 77 4  
   Німеччина А Попп 6 3 2 0        Аргентина Ф Скілларі 7 6 65 6    
   Аргентина Ф Скілларі 3 6 6 6            Аргентина Ф Скілларі 6 6 6    
Q  Іспанія Х Діас 4 3 3           15  Марокко Ю Ель-Айнауї 4 1 3    
   Чилі Н Массу 6 6 6            Чилі Н Массу 3 1 5      
   Австралія Дж Столтенберг 6 6 3 6        Австралія Дж Столтенберг 6 6 7      
   Чехія Ї Новак 4 3 6 1            Австралія Дж Столтенберг 4 5 r    
   США Т Мартін 6 3 4 4         15  Марокко Ю Ель-Айнауї 6 5        
   Аргентина Х І Чела 4 6 6 6          Аргентина Х І Чела 3 4 0    
WC  Монако Ж-Р Лінар 6 6 4 3 1   15  Марокко Ю Ель-Айнауї 6 6 6      
15  Марокко Ю Ель-Айнауї 3 2 6 6 6  

Секція 2[ред.ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
9  Австралія Л Г'юїтт 77 77 6      
   США Дж Таранго 65 63 3         9  Австралія Л Г'юїтт 2 6 3 6 6  
   Німеччина М Гантшк 6 67 77 6        Німеччина М Гантшк 6 3 6 2 3  
   Німеччина Д Пріносіл 2 79 65 4         9  Австралія Л Г'юїтт 6 6 6      
   Аргентина М Родрігес 6 6 4 4 2       Q  Угорщина А Шавольт 1 4 0      
Q  Угорщина А Шавольт 3 3 6 6 6     Q  Угорщина А Шавольт 3 7 6 5  
   Австрія Ш Коубек 6 1 77 6        Австрія Ш Коубек 6 5 0 2 d  
   Іспанія Г Бланко 3 6 65 2         9  Австралія Л Г'юїтт 3 6 2 4  
   Хорватія Г Іванішевич 3 3 0              Іспанія А Коста 6 4 6 6  
   Іспанія А Коста 6 6 6            Іспанія А Коста 4 6 7 1    
   Аргентина Е Гумі 77 6 4 3 6      Аргентина Е Гумі 6 3 5 0 r  
   Іспанія К Мойя 64 2 6 6 3          Іспанія А Коста 5 77 6 3 6
   Аргентина Г Гаудіо 6 6 6           7  Швеція Т Енквіст 7 62 1 6 4  
   Франція А ді Паскуале 2 3 2            Аргентина Г Гаудіо 3 2 0    
   Бельгія К Рохус 2 0 0       7  Швеція Т Енквіст 6 6 6      
7  Швеція Т Енквіст 6 6 6      

Секція 3[ред.ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
3  Швеція М Норман 6 6 6      
Q  Франція Т Гвардьйола 4 4 0         3  Швеція М Норман 6 6 6      
   Франція Ф Санторо 6 3 6 6        Франція Ф Санторо 1 4 2      
   Швеція М Густафссон 3 6 4 4         3  Швеція М Норман 6 6 6      
   Нідерланди Ш Схалкен 7 6 61 3 2          Вірменія С Саргсян 4 1 2      
   Вірменія С Саргсян 5 3 77 6 6        Вірменія С Саргсян 65 6 2 6 6
   Франція А Клеман 78 6 6          Франція А Клеман 77 3 6 0 4  
   Франція Н Ескюде 66 4 0           3  Швеція М Норман 6 6 6    
   Швеція М Тільстром 6 67 65 2            Україна А Медведєв 0 4 2    
   Україна А Медведєв 1 79 77 6          Україна А Медведєв 6 6 6      
   Зімбабве Б Блек 5 5 0          Швейцарія М Россе 1 2 2      
   Швейцарія М Россе 7 7 6              Україна А Медведєв 6 3 6 6  
   Іспанія Ф Мантілья 2 3 4           Q  Аргентина А Кальєрі 3 6 4 3    
Q  Аргентина А Кальєрі 6 6 6         Q  Аргентина А Кальєрі 62 6 6 6  
   Швеція Й Бйоркман 3 2 1       14  Словаччина Д Хрбати 77 1 4 4    
14  Словаччина Д Хрбати 6 6 6      

Секція 4[ред.ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
12  Росія М Сафін 64 6 6 6    
   Швейцарія Ж Бастл 77 1 3 2       12  Росія М Сафін 7 4 5 6 5  
WC  Франція Г Рао 3 6 0 5        Австралія А Іліє 5 6 7 3 0r  
   Австралія А Іліє 6 4 6 7         12  Росія М Сафін 77 6 6      
   Нідерланди Дж ван Лоттум 3 6 63 0            Німеччина Т Хаас 62 3 3      
   Італія А Гауденці 6 3 77 6          Італія А Гауденці 6 6 63 64 1
   Чилі М Ріос 3 2 r          Німеччина Т Хаас 4 3 77 77 6  
   Німеччина Т Хаас 6 6             12  Росія М Сафін 6 1 6 7  
WC  Іспанія С Бругера 3 7 2 6 0       6  Франція С Пйолін 4 6 3 5  
Q  Іспанія Ж Бальсельс 6 5 6 1 6     Q  Іспанія Ж Бальсельс 6 3 5 3    
   Румунія А Павел 2 61 1          Іспанія А Портас 4 6 7 6    
   Іспанія А Портас 6 77 6              Іспанія А Портас 4 3 3    
   Італія Дж Поцці 3 1 1           6  Франція С Пйолін 6 6 6      
   Австралія П Рафтер 6 6 6            Австралія П Рафтер 65 3 4    
   Італія Д Сангінетті 6 0 0 r     6  Франція С Пйолін 77 6 6      
6  Франція С Пйолін 4 6 4      

Нижня половина[ред.ред. код]

Секція 5[ред.ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
5  Бразилія Г Куертен 6 6 6      
   Швеція А Вінчігерра 0 0 3         5  Бразилія Г Куертен 77 6 6      
   Марокко К Аламі 77 4 3 6 3   Q  Аргентина М Чарпентьєр 65 2 2      
Q  Аргентина М Чарпентьєр 61 6 6 1 6       5  Бразилія Г Куертен 6 69 6 6    
   Швеція Т Йоханссон 77 6 6              США М Чанг 3 711 1 4    
   Норвегія К Рууд 64 3 3            Швеція Т Йоханссон 62 65 6 3  
   Румунія А Войнеа 1 2 6 3        США М Чанг 77 77 2 6    
   США М Чанг 6 6 2 6         5  Бразилія Г Куертен 6 6 77    
   Німеччина Р Шуттлер 65 6 3 2         11  Еквадор Н Лапентті 3 4 64    
   ПАР В Феррейра 77 4 6 6          ПАР В Феррейра 6 6 4 7    
Q  Аргентина Г Кор'я 6 66 6 6     Q  Аргентина Г Кор'я 3 1 6 5    
WC  Франція М Ллодра 3 78 4 4            ПАР В Феррейра 7 3 5 3  
Q  Чехія Б Уліграх 6 6 5 6         11  Еквадор Н Лапентті 5 6 7 6    
Q  Німеччина Б Фау 4 1 7 4       Q  Чехія Б Уліграх 64 3 77 3  
WC  Франція Ж Бутте 4 2 0       11  Еквадор Н Лапентті 77 6 64 6    
11  Еквадор Н Лапентті 6 6 6      

Секція 6[ред.ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
13  Велика Британія Т Генмен 7 7 6      
   США В Спейдія 5 5 4         13  Велика Британія Т Генмен 6 6 77      
LL  Німеччина Т Беренд 1 4 4       Q  Німеччина К Вінк 2 4 63      
Q  Німеччина К Вінк 6 6 6           13  Велика Британія Т Генмен 5 6 4 6 3  
   Іспанія Ф Вісенте 3 5 6 6 6          Іспанія Ф Вісенте 7 4 6 4 6  
   Білорусь М Мирний 6 7 3 4 4        Іспанія Ф Вісенте 6 6 6    
   США Р Ейдженор 6 6 3 77        США Р Ейдженор 1 0 3      
   Таїланд П Шрічапхан 2 4 6 65            Іспанія Ф Вісенте 7 3 7 64 6
   Франція С Грожан 6 6 1 6         4  Росія Є Кафельников 5 6 5 77 8
   Австралія Р Фромберг 4 2 6 1          Франція С Грожан 6 6 2 66 6  
   Коста-Рика ХА Марін 5 3 712 1     LL  Аргентина Ф Бровне 1 3 6 78 2  
LL  Аргентина Ф Бровне 7 6 610 6            Франція С Грожан 3 1 7 4  
Q  Ізраїль Х Леві 7 61 4 4         4  Росія Є Кафельников 6 6 5 6    
   Аргентина М Сабалета 5 77 6 6          Аргентина М Сабалета 2 6 78 4 4
   Хорватія І Любичич 4 4 6 6 4   4  Росія Є Кафельников 6 3 66 6 6  
4  Росія Є Кафельников 6 6 3 3 6  

Секція 7[ред.ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
8  Німеччина Н Кіфер 3 5 1      
   США Я-М Гембілл 6 7 6            США Я-М Гембілл 65 3 3      
   Австралія В Артурс 64 3 6 3        Швейцарія Р Федерер 77 6 6      
   Швейцарія Р Федерер 77 6 1 6            Швейцарія Р Федерер 77 6 2 64 8  
WC  Франція С Юе 6 6 5 4 5       Q  Швейцарія М Кратохвіл 65 4 6 77 6  
   Болгарія О Станойчев 4 0 7 6 7        Болгарія О Станойчев 78 5 2 1  
Q  Швейцарія М Кратохвіл 6 63 6 6     Q  Швейцарія М Кратохвіл 66 7 6 6    
   США Дж Гімелстоб 4 77 3 1            Швейцарія Р Федерер 5 67 2    
Q  Австрія В Ешауер 3 6 6 6         10  Іспанія А Корретха 7 79 6    
WC  Франція С Сольньє 6 2 2 2       Q  Австрія В Ешауер 5 3 5      
   Нідерланди Р Крайчек 6 6 6          Нідерланди Р Крайчек 7 6 7      
   Чехія Т Зіб 3 1 2              Нідерланди Р Крайчек 6 2 3 2  
   Бразилія Ф Мелігені 2 6 6 7         10  Іспанія А Корретха 4 6 6 6    
Q  Франція Е Продон 6 4 3 5          Бразилія Ф Мелігені 6 3 3 6 3
   Іспанія А Мартін 3 4 4       10  Іспанія А Корретха 4 6 6 4 6  
10  Іспанія А Корретха 6 6 6      

Секція 8[ред.ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
16  Іспанія ХК Ферреро 6 6 6      
   Франція Ж Гольмар 4 3 2         16  Іспанія ХК Ферреро 1 2 6 6 6  
   Велика Британія Г Руседскі 3 610 64          Чехія К Доседель 6 6 2 4 4  
   Чехія К Доседель 6 712 77           16  Іспанія ХК Ферреро 6 3        
   Аргентина М Пуерта 77 6 6              Аргентина М Пуерта 2 2 r      
   Чехія М Дамм 64 3 2            Аргентина М Пуерта 6 6 6    
   Іспанія Ф Клавет 6 6 6          Іспанія Ф Клавет 2 1 3      
   Аргентина Г Каньяс 2 0 3           16  Іспанія ХК Ферреро 6 6 3 6  
   Марокко Х Аразі 6 6 77              Австралія М Філіппуссіс 2 2 6 3  
   США К Вудруфф 3 4 63            Марокко Х Аразі 6 3 5 6 6  
Q  Франція Н Маю 4 5 4          Австрія М Хіпфль 3 6 7 2 1  
   Австрія М Хіпфль 6 7 6              Марокко Х Аразі 2 1 6 3  
   Бразилія А Са 1 1 67              Австралія М Філіппуссіс 6 6 3 6    
   США П Голдстейн 6 6 79            США П Голдстейн 4 77 0 2  
   Австралія М Філіппуссіс 4 7 77 4 8      Австралія М Філіппуссіс 6 63 6 6    
2  США П Сампрас 6 5 64 6 6  

Стадія вибуття[ред.ред. код]

Чемпіон Фіналіст
Бразилія Густаво Куертен (5) Швеція Магнус Норман (3)
Півфінали
Аргентина Франко Скілларі Іспанія Хуан Карлос Ферреро (16)
Чвертьфінали
Іспанія А Коста Росія М Сафін (12) Росія Є Кафельников (4) Іспанія А Корретха (10)
4 коло
Марокко Ю Ель-Айнауї (15) Австралія Л Г'юїтт (9) Україна А Медведєв Франція С Пйолін (6)
Еквадор Н Лапентті (11) Іспанія Ф Вісенте Швейцарія Р Федерер Австралія М Філіппуссіс
3 коло
Словаччина К Кучера Австралія Дж Столтенберг Угорщина А Шавольт Швеція Т Енквіст (7)
Вірменія С Саргсян Аргентина А Кальєрі Німеччина Т Хаас Іспанія А Портас
США М Чанг ПАР В Феррейра Велика Британія Т Генмен (13) Франція С Грожан
Швейцарія М Кратохвіл Нідерланди Р Крайчек Аргентина М Пуерта Марокко Х Аразі
2 коло
США А Агассі (1) Чехія Ї Ванек Чилі Н Массу Аргентина Х І Чела
Німеччина М Гантшк Австрія Ш Коубек Аргентина Е Гумі Аргентина Г Гаудіо
Франція Ф Санторо Франція А Клеман Швейцарія М Россе Словаччина Д Хрбати (14)
Австралія А Іліє Італія А Гауденці Іспанія Ж Бальсельс Австралія П Рафтер
Аргентина М Чарпентьєр Швеція Т Йоханссон Аргентина Г Кор'я Чехія Б Уліграх
Німеччина К Вінк Гаїті Р Ейдженор Аргентина Ф Бровне Аргентина М Сабалета
США Я-М Гембілл Болгарія О Станойчев Австрія В Ешауер Бразилія Ф Мелігені
Чехія К Доседель Іспанія Ф Клавет Австрія М Хіпфль США П Голдстейн
1 коло
Франція А Дюпюї Іспанія О Серрано Іспанія А Берасатегі Німеччина А Попп
Іспанія Х Діас Чехія Ї Новак США Т Мартін Франція Ж-Р Лінар
США Дж Таранго Німеччина Д Пріносіл Аргентина М Родрігес Іспанія Г Бланко
Хорватія Г Іванішевич Іспанія К Мойя Франція A Di Pasquale Бельгія К Рохус
Франція Т Гвардьйола Швеція М Густафссон Нідерланди Ш Схалкен Франція Н Ескюде
Швеція М Тільстром Зімбабве Б Блек Іспанія Ф Мантілья Швеція Й Бйоркман
Швейцарія Ж Бастл Франція Г Рао Нідерланди Дж ван Лоттум Чилі М Ріос
Іспанія С Бругера Румунія А Павел Італія Дж Поцці Італія Д Сангінетті
Швеція А Вінчігерра Марокко К Аламі Норвегія К Рууд Румунія А Войнеа
Німеччина Р Шуттлер Франція М Ллодра Німеччина Б Фау Франція Ж Бутте
США В Спейдія Німеччина Т Беренд Білорусь М Мирний Таїланд П Шрічапхан
Австралія Р Фромберг Коста-Рика ХА Марін Ізраїль Х Леві Хорватія І Любичич
Німеччина Н Кіфер (8) Австралія В Артурс Франція С Юе США Дж Гімелстоб
Франція С Сольньє Чехія Т Зіб Франція Е Продон Іспанія А Мартін
Франція Ж Гольмар Велика Британія Г Руседскі Чехія М Дамм Аргентина Г Каньяс
США К Вудруфф Франція Н Маю Бразилія А Са США П Сампрас (2)

Посилання[ред.ред. код]