Від нуля до одиниці! Нотатки про стартапи

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Від нуля до одиниці! Нотатки»
Від нуля до одиниці! Нотатки - обкладинка українського перекладу книги.jpeg
обкладинка українського перекладу книги
Автор Пітер Тіль
Назва мовою оригіналу Zero to One: Notes on Startups, or How to Build the Future by Peter Thiel
Країна США
Мова англійська
Серія #ICUbooks Україна
Тема бізнес, політика і уряд
Укр. видавництво Наш формат Україна
Видавництво Crown Business
Видано 16 вересня 2014
Видано українською 2015
Перекладач(і) Роман Обухів
Сторінок 232
ISBN 978-617-7279-14-2

Від нуля до одиниці! Нотатки про стартапи, або як створити майбутнє (англ. Zero to One: Notes on Startups, or How to Build the Future by Peter Thiel) - книжка Пітера Тіля, венчурного капіталіста, підприємця, співзасновника PayPal, інвестора Facebook. Бестселер New York Times.

Вперше опублікована 16 вересня 2014 року. В 2015 році перекладена українською видавництвом «Наш формат» (перекладач - Роман Обухів). Видання українською здійснено у спіпраці з компанією ICU, книга вийшла у серії #ICUbooks.

Огляд книги[ред. | ред. код]

«Тіль зачіпає тему як збудувати успішний бізнес, але обговорення стосовно цього є надто абстрактним, щоб запропонувати цей підхід наступному Стіву Джобсу або Пітеру Тілю», -Publishers Weekly.

Якщо ви прагнете створити краще майбутнє, ви повинні вірити в секрети. Найважливішою таємницею нашого часу є те, що до сих пір існують незвідані кордони та нестворені винаходи. Пітер Тіль підказує нам як відшукати шляхи створення таких інновацій.

За словами автора ми живемо в епоху технологічної стагнації. Інформаційні технології вдосконалюються швидкими темпами, але немає причин обмежувати прогрес тільки комп’ютерними технологіями та Силіконовою долиною. Прогресу можна досягти в будь-якій індустрії або бізнес-сфері. Це витікає з основної навички, притаманної кожному лідеру: навчитися думати про себе.

Займаючись тим, що давно знають інші - це рух від 1 до 0. Натомість робити щось цілком нове забезпечує зворотній висхідний рух - від 0 до 1. Наступний Білл Ґейтс не створюватиме операційну систему. Наступний Ларрі Пейдж або Сергій Брін не будуватимуть пошукову систему. Завтрашні герої не виграють від конкуренції на ринку сьогодення. Вони взагалі уникнуть конкуренції, тому що їхній продукт буде унікальним.

В книжці презентовано оптимістичний погляд на майбутній прогрес Америки та нове бачення інновацій; книжка навчить вас задавати правильні питання, що ведуть до пошуку цінної інформації в найбільш неочікуваних місцях.

Переклад українською[ред. | ред. код]

  • Тіль, Пітер. Від нуля до одиниці! Нотатки / пер. Роман Обухів. К.: Наш Формат, 2015. — 232 с. — ISBN 978-617-7279-14-2

Посилання[ред. | ред. код]