Вікіпедія:Вікізустрічі/18

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вісімнадцята зустріч[ред. код]

Донецьк, 12 березня 2009 року.


Звіт[ред. код]

  1. A1
  2. Erud
  3. Yakudza
  4. Butko
  5. Білецький В.С.

Розглянуті питання[ред. код]

Поговорили про Вікімедія-Україна, про співпрацю тижня, про вандалів та тролів і т. і. В.С. Білецький детально описав нам функціювання тролів на поважних зборах, витончений спосіб руйнування представницьких зборів довгими неадекватними доповідями, неадекватною поведінкою, вживанням брутальних виразів, генеруванням особистісних і групових конфліктів тощо. Зазначалося, що від довгих і не по суті коментарів, постійної "запрограмованості" на конфлікт деяких користувачів страждає і наша Вікіпедія. Говорили про низьку якість нашої Вікіпедії в ряді засадничих статтей, як наприклад Україна, які є значно більш відвідуваними ніж найліпші статті про мультяшних персонажів і тому створюють нашій вікіпедії ненайфайніше обличчя. Щодо методів поліпшення то висловлювалися два шляхи - через випадкову статтю, та спрямованими атаками фахівців на засадничі статті. --yakudza พูดคุย 07:22, 13 березня 2009 (UTC), доповнено --А1 10:44, 15 березня 2009 (UTC), доповнено Білецький В. С. 17 березня.

Конкрентні пропозиції[ред. код]

Була висунута ідея організувати акцію - поліпшення випадкової статті. Можливо варто додати до цього якийсь елемент змагання. --yakudza พูดคุย 07:22, 13 березня 2009 (UTC)

P.S.[ред. код]

Опісля вікіпедисти відвідали концерт сучасної музики колективу Нова музика в Україні. Не всім вікіпедистам вдалося дослухати його до кінця, проте висловлені Erud позитивні враження від концерту стали цілющим бальзамом на душу A1, що розвіює міф про незрозумілість сучасної академічної музики для людей немузичниїх спеціальностей. --А1 10:49, 15 березня 2009 (UTC)

Галерея[ред. код]