Вікіпедія:Запити на арбітраж/Щодо дій к-ча Khodakov Pavel 2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
  • Позивач:

Бучач-Львів

  • Відповідач:

Khodakov Pavel


Суть позову[ред. код]

К-ч Khodakov Pavel подав запит на перевірку [1]. Вже стверджую, що це - наклеп.

Попередив к-ча про некоректність таких його дій і - як наслідок - можливість подання мною позову, на що отримав зухвалу та вкрай некоректну відповідь [2].

Подання на перевірку від Ходакова - не перше. За попередній безпідставний запит [3] він так само зухвало не вибачився ні перед мною, ні перед к-чем Користувач:Oleh z Kalusha [4]. Тобто - це вже рецидив. На який поки не реагують адмністратори.

Фраза Ходакова «діяльність є деструктивною для Вікіпедії» [5] щодо мене є обманом з усіма наслідками, які з цього випливають.

Позовні вимоги[ред. код]

Зобов'язати к-ча:

  • визнати неправомірність таких його дій (порушення ВП:Е) та вибачитись за подвійний наклеп перед к-чем Бучач-Львів і Користувач:Oleh z Kalusha

Коментар[ред. код]

Користувач постійно порушує ВП:Е та ВП:НО, як от у:

Крім того, нема намагання доарбітражного урегулювання.

На даний час зустрічних вимог не висуваю, так як вважаю, що користувач діяв у стану афекту.

Інші коментарі готов надати за запитом шановних арбітрів.

З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:48, 16 січня 2017 (UTC)

Перепрошую, мушу додати: бо к-ч Khodakov Pavel не розуміє, що його тривала «плідна» діяльність у вікі, яка іноді переходить всі межі (як і безпосередньо зараз - к-ч нахабно не збирається визнавати провину, ще й в особистий простір втручається [6]), не дозволяє йому претендувати на краще до себе ставлення з мого боку. Наразі к-ч тільки обтяжив своє становище зайвим проявом неграмотності («готов») та випадом (щодо афекту). --Д-D (обговорення) 10:00, 16 січня 2017 (UTC)

Зустрічні вимоги[ред. код]

  • Відвести арбітра Yakudza від розгляду справи, тому що даний адміністартор розблокуквав довічно забороненого позивача під свою відповідальність. Фактично, у цьому позові адміністратор Yakudza вже заблокував мене на 2 доби, а позивача лише попрахав мене не переслідувати: ред.№ 19549939. До того ж, Yakudza намагається просунути власну точку зору на позов (Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Персональні обмеження) коли ще немає навіть погодженння серед арбітрів про прийняття справи до розгляду.

Голосування арбітрів щодо прийняття справи до розгляду[ред. код]

  • Відхилити: Арбітражний комітет розглядає найсерйозніші проблеми української Вікіпедії, коли були вичерпані інші шляхи улагодження конфліктів. --Basio (обговорення) 09:23, 1 лютого 2017 (UTC)
  • Відхилити (так само)--Dgho (обговорення) 09:30, 1 лютого 2017 (UTC)
  • Не приймати справу до розгляду --Ата (обг.) 09:15, 2 лютого 2017 (UTC)

Підсумок: позов відхилено. --Basio (обговорення) 15:28, 2 лютого 2017 (UTC)