Джордж Адамскі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Джордж Адамскі (англ. George Adamski; 17 квітня 1891 — 23 квітня 1965) — польський емігрант, що проживав у США. Відомий тим, що стверджував у 1950-их рр., що літав у космос за допомогою неопізнаного літаючого об'екту.

Значна частина біографії Адамскі невстановлена, відомо, що він захоплювався астрономією та східною філософією. У своїх книгах «Літаючі тарілки приземлилися» (англ. Flying Saucers have Landed) (1953; в співавторстві з Дезмондом Лезлі (англ. Desmond Leslie) та "Всередині космічних кораблів (англ. Inside the Space Ships) (1955) він описує свій контакт з «мешканцями Венери», в «літальному апараті» в якому він побував у відкритому космосі.

Історія з Адамскі набула популярності у всьому світі. Адамскі отримував прибуток від видання своїх книг та від проведених лекцій. Однак його популярність почала зменшуватися в середині 1960-х рр., тому що до його розповідей додавались ще більш захоплюючі деталі. У подальшому астрономічні дослідження планет Сонячної системи остаточно зкомпроментували повідомлення Джорджа Адамскі.

Посилання[ред.ред. код]