Донецький вісник Наукового товариства імені Шевченка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Донецький вісник Наукового товариства імені Шевченка

Донецький вісник Наукового товариства імені Шевченка ISSN 1728-9572

Серійне видання Донецького відділення НТШ.

Виходить з 2001 року.

Метою видання Донецького вісника НТШ є створення нових можливостей для науковців у публікації їх праць українською мовою, зокрема у Східній Україні.

Ініціатива заснування — дійсного члена НТШ професора Білецького В. С. Він же — редактор і відповідальний за випуск Вісника. Редактор окремих випусків з мовознавства — д.філол.н., професор, член-кореспондентнт НАНУ Загнітко Анатолій Панасович, літературознавства — д.філол.н., професор Просалова Віра Андріївна. Технічний редактор ряду випусків Донецького вісника Наукового товариства імені Шевченка — Болонова Людмила Миколаївна.


Томи 1-5 мають інтегральний зміст. З т.6 відбулася диференціація за окремими науками та галузями, зокрема, окремі томи складають серії: «Мовознавство», «Літературознавство», «Історія», «Філософія», «Науки про Землю», «Хімія», « Техніка‚ гірнича справа» та ін.

За період 2001—2017 рр. вийшло в світ 44 томів Донецького вісника НТШ.

Вісник повністю друкується в Інтернет за адресами http://www.experts.in.ua/ , http://ruthenia.info. Зміст Вісника також подається на порталі Аналітичних центрів України http://www.intellect.org.ua

E-mail: ukcdb@i.ua

Окремі томи Вісника в Інтернеті[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]