Дімітріс Друцас

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Дімітріс Друцас, фото 2009 року

Дімітріс Друцас (грец. Δημήτρης Δρούτσας, 5 серпня 1968(19680805), Нікосія, Кіпр) — грецький політик, від 7 вересня 2010 до 17 червня 2011 року міністр закордонних справ Греції.

Біографічні відомості[ред.ред. код]

Дімітріс Друцас народився 1968 року в Нікосії, Кіпр. 1994 року він закінчив Віденський університет, юридичний факультет. Після здобуття вищої освіти працював помічником професора європейського права у Дослідному центрі з європейських справ при Віденському університеті економіки та бізнесу. У той самий час Друцас був юридичним радником міністра закордонних справ Австрії Вольфганга Шюсселя з 1998 по 1999 рік[1].

Серед наукового доробку Друцаса праці з європейського законодавства, міжнародного і європейського комерційного права, зовнішньої і оборонної політики. Вони опубліковані в Греції та за кордоном. Вільно володіє німецькою, англійською, французькою та російською мовами.

Одружений на Феї Каравіті, грецькій журналістці.

Політична кар'єра[ред.ред. код]

1999 року Дімітріс Друцас повернувся до Греції як спеціальний радник міністра закордонних справ Греції Йоргоса Папандреу. Серед важливих питань, прибічником яких він був: політичне зближення з Туреччиною, приєднання Кіпру до ЄС і вирішення Кіпрської проблеми.

У березні 2004 року він призначений директором дипломатичного Кабінету Президента Всегрецького соціалістичний руху (ПАСОК) Йоргоса Папандреу. З березня 2008 року він служив речником ПАСОК і в травні 2008 року призначений секретарем з питань зовнішньої політики і міжнародних відносин.

7 вересня 2010 року Дімітріс Друцас призначений міністром закордонних справ Греції[2][3]. Одними з перших кроків Друцаса на цій посаді були офіційні візити на Близький Схід, зокрема в Йорданію, Ізраїль і Палестину, Єгипет і Ліван[4][5].

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]